Blog: Mrkvatko a Fast CG

• Mrkvatko
      Mrkvatko
      Bronz
      Registrace: 01.05.2011 Příspěvky: 276
      Ahoj všichni, zdravý Mrkvatko!

Ahoj, po poměrně dlouhé úvaze jsem se rozhodl založit blog(už jsem tu jeden měl před nějakým časem ale upadl v zapomění) hlavně z důvodu motivace a nějaké té sebereflexe;)

Něco málo o mě: Jmenuji se Daniel je mi 22 let a na většině online heren hraji pod nickem Mrkvatko. Prvním rokem studuji a nestuduji VŠ v Pardubicích.Pokeru se věnuji již pár let bez větších úspěchů. Jelikož mě už nebaví plácat se na NL10 chystám se provést pár změn, a s tím je spojen i tento blog.

A k čemu že bude tento blog vůbec sloužit? Měli by se tu oběvovat více či méně pravidelné reporty min. však jednou tejdně s aktuálním bankrollem a poznatky za uplynulý čas, dále nějaký ten gráfek pro zpestření, handy sem postovat nebudu myslím že k tomu dostatečně slouží HJ forum zato sem budu házet záznamy některých sessions. Doufám že první takový záznam se tu objevý do cca týdne;)

Nechci si dávat nějaké přehnané dlouhodobé cíle a pak být zklamaný proto si dám jen pár krátkodobějších ;)
      :spade: Dodělat zkošku z Matematika I
      :spade: Po každé session udělat s. review a postnout handy v kterých si nejsem jistý do HJ fora
      :spade: Pravidelně navštěvovat HJ forum
      :spade: Najít alespoň jednoho člověka který hraje stejné limity a hru jako já s kterým bych mohl spolupracovat

Myslím že to pro zatím stačí ;) minimální volume si zadávat nebudu většinou to je spíš na škodu než k užitku...

Tet ještě jeden graf z mého x měsíčního snažení žádná sláva teda :D

Doufám že se blog bude líbit a rozrůstat se ;) zatim se mějte a do dalšího postu přeji hodně štěstí u stolů ;)
  • 6 odpovědí
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      Ahoj

nejaký update ako sa darí? :f_cool:
    • Mrkvatko
      Mrkvatko
      Bronz
      Ahoj ;)

Díky za zájem ;) Jelikož tet není moc času kvůli škole trochu jsem oddálil update na tento týden počítám že ho provedem tak ve středu či v pátek přičemž součást update budou výsledky za poslední dny, můj názor na to jak jsem se posunul ve hře a také video (snad okomentované) mojí hry které bude současně dané do video soutěže od pokerstrategy. takže se je určitě na co těšit;)

Jinak Michal975: sorry za neodpovězení na skype fakt jsem teď vůbec nemám čas a skype jsem měl poštěný někdy před 14 dny naposledy ;) zkontaktuju tě dnes večír když přijedu včas a nebo ve středu ;)
    • Mrkvatko
      Mrkvatko
      Bronz
      Ahoj tak konečně jsem se dostal k nějakému updatu ;)

Vím že jsem ho sliboval už minulý týden bohužel jsem se nedostal k okomentování videa a bež něj jsem aktualizovat blog nechtěl;)

Nejdřív něco málo o vývoji skillu a volume. S růstem skillu jsem víceméně spokojen, rozebírám handy procházím hand history, koukám na videa a opravdu na sobě pracuju a je to znát;) Jedinný rest co mi zůstal je podruhé zkouknout preflop game plan SB a BB jelikoš ho ještě uplně nemám zažitý.
      U volume je to už o trošičku horší :D není to ani tak tím že nemám chuť hrát spíš že to časově nestíhám což znamená že mám špatnej time managmant.

Tady je výsledek snažení od posledního update:

A nakonec slibované video. Je to komentovaná hra z NL10 prosím omluvte kvalitu videa do příště se pokusim vyrušit ten šum...+ zlepšit komentář. Rozhodně nemá takovou kvalitu jakou bych si představovatl ;) mno žádný učený z nebe nespadl ;)
      Budu rád za každý koment a kritiku k videu ;)

http://youtu.be/5RVjzBWCPyY
    • beuiksaer
      beuiksaer
      Bronz
      Registrace: 06.04.2010 Příspěvky: 111

klik na vlozit video z youtube a paste odkaz na video...
    • Mrkvatko
      Mrkvatko
      Bronz
      Díky za pomoc u je to opravené ;)
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      pěkné video, tě ším se na další části.