BLOG: Stay hungry! (100NL)

• med2videk
      med2videk
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 91
      Who the.... ?!

Zdar, jmenuju se Majk. Na pokerstrategy se pohybuji už delší dobu, především jako konzument videí a blogů.
      Pokerem se fulltime živím už více než 3 roky a to především live CG.
      Poslední dobou trochu cestuju (Barcelona, Monte Carlo, Paříž, ...) a hraju převážně limity ~2/5€. Pro zajímavost, moje průměrná winrate se pohybuje někde kolem 40BB/100. :s_evil: brag
      Tento životní styl jsem si zamiloval a mám v plánu v budoucnu procestovat mnoho zemí.

Moje kompletní live výsledky 2011 - 2013 (sessions/CZK).

Loni na podzim jsem strávil čtvrt roku v Barceloně, kde jsem se úplně detoxikoval od PC. Měl jsem dost času přemýšlet a mimo jiné jsem konečně pochopil význam work ethic. Kdo mě zná, tak ví že jsem byl vždycky way too lazy, ale to už je pryč! Nejsem uplně hloupej kluk, takže je zarážející, že mi to došlo až po 24 letech života.:f_confused:
      Také jsem v sobě identifikoval obrovskou touhu po úspěchu. Když jsem s pokerem začínal, hrál jsem 100% jen pro peníze a bumhuntoval live spewtardy. Dneska už mě peníze zdaleka tolik nemotivují. Chci být prostě nejlepší, vždycky jsem to v sobě měl, jen jsem si neuvědomoval what must be done!
      Abych se zlepšil, tak zkrátka musím live CG kombinovat s online mnohem víc než v minulosti.

Online poker

Začátkem prosince jsem naskočil na nl50 zoom s obrovským odhodláním a nově nalezenou disciplínou. V minulosti už jsem si tyhle limity pinkal (s marginální WR) a myslím že teď jsem to celkem solidně crushnul. Proč zoom? Nesnáším bumhunting, tableselekci, etc ... imo vrcholně nechutná záležitost. Navíc mi vyhovuje časová flexibilita.

Bankroll mě teď na low/midstakes moc nezajímá (mám prostě peněz dost :s_biggrin: ) jde mi především o zlepšení skillu a soustředím se výhradně na kvalitu hry. Před přechodem na nl100 pro mě bylo klíčové detailně propracovat preflop hru a vyřešit některé časté postflop spoty.
      To se podařilo (stačilo zamakat, kdo by to byl řek), takže po dovolené (první 2 týdny v lednu) jsem naskočil rovnou na NL100, kde se cítím výborně so far. Volume trošku trpí, protože stále hraju 2 stoly a soustředím se na analýzy a progress. Rozhodně nemám v plánu na nl100 strávit mládí.

S výsledkem za (lifetime) první NL100 měsíc jsem supr spokojenej. :s_cool:

První dojmy jsou velmi pozitivní. Dříve jsem tomuto limitu dával velký kredit, ale realita je taková, že většina regů hraje dost zle a random + spousta rybiček. :heart:

Dále jsem se ještě okrajově začal věnovat coachingu, mám jednoho studenta lehce winning na nl25 zoom (toho jsem už dříve učil live poker) a jednoho BE na nl10 zoom. Oba už udělali pode mnou solidní pokrok a mám z nich radost.
      S druhým z nich letím za 4 dny na měsíc do Thajska, tak uvidíme jestli se vrátí jako crusher. TBH myslím že ten kluk má fakt potenciál.

Goals (short-term)

> vypilovat hru na nl100, pokračovat v analýze problematických spotů
      > nastudovat Plenovu videosérii + notes
      > skouknout videa, který jsem si nahrál do iPadu + detailní notes
      > přečíst Leatherassovu knihu + notes

> dodržovat svoje denní volume goals
      > pravidelně cvičit
      > jíst zdravě
      > vstávat v 9-11 am
      > nemlátit starou, když to nejede (j/k)

mid a long-term goals možná doplním později

Uvítám jakoukoliv kritiku.