BLOG: Krok za krokem k úspěchu

• alda42
      alda42
      Bronz
      Registrace: 16.09.2010 Příspěvky: 5
      Ahoj,
      rozhodl jsem zkusit něco nového. Poker jsem zatím hrál vždy jen rekreačně u piva a i to už je celkem dlouho. Asi 3 roky zpět jsem hrál i online, ale absolutně bez znalostí a je asi jasné jak to vždy dopadlo:)

Zaujala mě Cornieho výzva a vidím to jakou skvělou možnost jak se v pokeru zlepšit a něčeho dosáhnout.

Za 3 týdny odjíždím na rok na Work and Holiday program do Kanady a po té bych chtěl pokračovat v cestování. Tím se pomalu dostávám k tomu proč jsem vlastně začal s pokerem.

Moje dlouhodobé cíle:
      :club: Cestovat a poznávat svět
      :club: Být si svým vlastním pánem, být nezávislý
      :club: Zlepšit se za rok v pokeru natolik, aby mi pokryl náklady na cestování

Moje krátkodobé cíle:
      :club: Nastavit pravidelný režim, kdy se budu pokeru věnovat
      :club: Pomalu se prokousávat Cornieho výzvou
      :club: Učit se, učit se, učit se a začít s hraním
      :club: Aktivně se zapojovat do dění na foru a pravidelně aktualizovat blog

A teď už jdu pracovat na tom aby se mi to vše povedlo!!
  • 1 odpověď
    • alda42
      alda42
      Bronz
      Registrace: 16.09.2010 Příspěvky: 5
      Ahoj,
      tak zatím to není úplně podle představ. Poprvé jsem se ke studiu dostal v pondělí 10.2., kdy jsem strávil asi 3 hodiny u tří základních článků:

:club: Co znamená Big Stack Strategy?
      :club: Jak hrát před flopem
      :club: Jak hrát po flopu

Poté jsme měl dlouhou pauzu díky práci a dalším aktivitám a jsem tu tedy až dnes 15.2.

Jako největší problém se u mě zatím ukazuje nedostatek času, který u Pokeru strávím.

Dnes se chystám ještě jednou projít tyto 3 články a poprvé se pustím do hraní. Chtě bych odehrát 60minut.

Budu hrát v herně POKER770 a můj aktuální bankroll je 50$

O dalším vývoji budu informovat :)