Note Caddy

• Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Zdravím lidi,

mám už nějakou dobu problém v Note Caddy, přestal mi ukazovat badges atd. Přemazal jsem si tedy podle návodu některé soubory, které mohly dělat neplechu a problém v podstatě z části přetrvává. Zároveň jsem si aktualizoval všechno, obnovil si nastavení do původní podoby, udělal si dost místa na disku a napsal na support, kde už mně odpověděli asi 3 lidi, 3x už jsem posílal nějaké log files a 3x mi bylo jen řečeno, ať si zapnu enable logging, co mám samozřejmě zapnuté. Dost začínám pochybovat, že se mi od nich dostane nějaká kloudná odpověď, tak to zkouším dál :) .

Zkusil jsem si resetnout notes a zapnul jsem znovu a v podstatě dělá to toto: badges/notes/etc. pro handy z iPokeru/PP atd.mi to vytváří bezproblémově, už je i vidím v replayeru konečně...v té nejdůležitější databázi - PS, kde teď hraju, mně to nevytváří absolutně nic a vypadá to, že je tam asi fakt nějaký dost velký error, protože vždy v nějaký moment vytváření notes se to nehorázně zaseká, dost se sníží rychlost, PC přestane být k použití a do error log v note caddy se vypisuje jedna error hláška za druhou, něco jako že "odkaz na instanci není nalezen". Nevím teda, jestli nemám nějak blbě nastavený PS klienta, jestli je to můžné?

Vůbec nechápu tyto IT věci popravdě a pokud byste někdo tušili, co s tím je, nebo měli nějaký tip, kontakt na někoho, kdo by mohl vědět, byl bych velmi rád...sám to zkouším už 3.den a už mě to moc nebaví a už bych rád dělal něco jiného...ale na druhou stranu bych Note Caddy rád používal, když už jsem si ho zakoupil :) .

Díky
  • 6 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Jinak tak, jak NoteCaddy LOG.txt file měl většinou pár desítek/stovek kB, tak po dnešních pokusech dělání notes má 11GB, to asi taky nebude úplně cajk, ne?:)

E: TAK UŽ TO NENÍ AKTUÁLNÍ, POPRAVDĚ ANI NEVÍM, CO JSEM UDĚLAL, ALE ZAČALO TO NAJEDNOU DĚLAT NOTES I NA PS A I VELMI RYCHLE A VČETNĚ BADGES!! UFF...
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Skus si spomenut co si spravil pls ;)

Mne to robi notes, ale zobrazuje ich iba u tretiny hracov ...
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Bylo toho tolik, že teda bude velmi snadné na něco zapomenout:D Ale pokusím se, tak nějak popořadě (něco z toho třeba na to vůbec nemuselo mít vliv, ale radši napíšu fakt skoro všechno):
      i. resetnul jsem notes

ii. promazal databázi, reindexoval atd...

iii. přeinstaloval HEM, aktualizoval

iv. udělal jsem si hodně místa na disku pro jistotu

v. stáhl jsem si notecaddy.latest.zip z wttp://www.assaultware.com/NoteCaddy.latest.zip a přepsal ty files

vi. vymazal jsem ve složce appdata/roaming/holdemmanager (resp.předtím jsem si je zazálohoval samozřejmě):
      - caddylayout.xml
      - caddysettings.xml
      - notecaddytags.xml
      - notedefinitionslayout.xml

vii. ve složce appdata/local/pokerstars jsem notes.nick.xml soubor vymazal a přesunul některý ze starších z note_backups (přišlo mi, že ten soubor je poškozený, dost toho tam chybělo,..)

viii. vrátil jsem si do původního nastavení notecaddy, oddělal jsem všechny definitions a znovu nahrál

ix. zaklikl jsem ten jejich slavný enable logging a hlavně jsem vypnul "use turvo hand grabber", co prý dost zpomaluje ten proces importování

x. zapnul jsem creating notes a byl jsem hoooodně trpělivý, včera to prakticky nedělalo nic, dnes se to nějak senzačně spustilo, ale vypadalo to, že to nedělá notes pro PS, ale pak se to z ničeho nic po x hodinách rozjelo a valí to teda do teď, i když v posledních hodinách se opět rychlost dost snižuje (nevím, jestli bych neměl restartovat počítač a zapnout to znovu, jestli by to pomohlo?)

Snad to je všechno, kdyby mě ještě něco napadlo, tak to napíšu, bylo toho fakt dost, co jsem vyzkoušel, během toho se mi x-krát stalo, že naskočila nějaká nová hláška, kterou když jsem vyřešil, tak se objevil jiný problém atd...jsem rád, že to mám (snad) z krku a zajímalo by mě, co mám hlavně udělat pro to, aby se to v budoucnu neopakovalo pokud možno. Úplně zabité 3 dny.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Katrisone původně napsal
      v posledních hodinách se opět rychlost dost snižuje (nevím, jestli bych neměl restartovat počítač a zapnout to znovu, jestli by to pomohlo?).
      Ak zastavis note creation a spravis vacuum & reindex, tak to pojde opat trochu rychlejsie. Rob to ale na vlastnu zodpovednost ;)

Inak, vsetko z toho co si pisal som uz asi spravil a aj tak sa to k****. Este ostava moznost format c: :f_mad:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Katrisone původně napsal
      ix. zaklikl jsem ten jejich slavný enable logging a hlavně jsem vypnul "use turvo hand grabber", co prý dost zpomaluje ten proces importování
      isto? Nemalo by to prave urychlovat vytvaranie notes?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      isto? Nemalo by to prave urychlovat vytvaranie notes?

Co jsem tak pochopil z toho infa u této funkce, tak ne:
      "...if your note creation process gets stuck, you should turn this off".

Ak zastavis note creation a spravis vacuum & reindex, tak to pojde opat trochu rychlejsie. Rob to ale na vlastnu zodpovednost Augenzwinkern

Mám trochu strach k tomu přistoupit :D Na druhou stranu rychlost se snížila z nějakých ~300h/sec na asi 9h/sec :f_mad: (během dne to psalo většinou 1k h/sec., ale nevím, jestli to nebylo nějak zkreslené tím, že část notes se pravděpodobně udělalo včera, když to ještě sice nic neukazovalo, ale disk rozhodně nezněl tak, že nic nedělá).

E: nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že vacuum/reindex pomáhá, už to zase jede celkem solidně. Díky