znovu na začátku

• granat10
      granat10
      Bronz
      Registrace: 30.09.2012 Příspěvky: 42
      Ahoj všem limiťákům,

konečně jsem našel čas a dokopal se k tomu, abych se zde FL fóru představil a něco málo o sobě napsal, když už využívám všechny ty vymoženosti těchto stránek.

S pokerem jsem začal před více jak 3 lety. Nejprve jsem hrál NL CG micro stakes, kde se mi ale moc nedařilo, jednak jsem byl úplnej začátečník a tudíž jsem hrál špatně (ne, že bych teď hrál dobře) a navíc po tom, co jsem si pročet některý základní články jsem byl línej dál studovat, takže v plusu mě drželi akorát freerolly. Brzo mě NLH přestal bavit a přesedlal jsem na SNG. Nejdříve na DoN a poté na 9-max. V tu dobu už jsem hrál víceméně jenom na Titanu a pomalinku jsem se dokodrcal bez vkladu na cca $50.

Potom přišlo období několika měsíců, kdy jsem na poker ani nešáh, protože jsem měl pocit, že moje hraní nemá budoucnost, jenomže pak mi poker začal zase trochu chybět a navíc mi přišlo líto těch pár dolarů, co jsem měl na Titanu a řek jsem si, že by bylo dobrý s nima něco udělat.

Ale, NLH ani SNG sem už hrát nechtěl, logicky se tedy nabízelo zkusit FLH. První týdny jsem zkoušel FR, ale pak se dopídil na fóru, že 6-max má větší smysl ve všech směrech. Začal jsem s nim někdy kolem vánoc, takže jsem úplnej začátečník. Zatím jsem shlédnul pár strixsrových videí a už jsem se taky zúčastnil prvního tréninku. No a první ovoce se dostavilo záhy. Přestal jsem všechno jenom callovat a openlimpovat a dělat tyhle začátečnický blbosti a místo toho začal taky používat tlačítko raise. No a nedávno jsem skončil na jednom mtt 2. a vyhrál $95. Srovnejte to s tim, že těch blbejch $50 mi trvalo nahrát pomalu 2 roky.

Momentálně tedy hraju na 0,02/0,04 a potřebuju dokoukat všechny bronzový videa od strixse a pokud možno si z nich něco zapamovat. No a dál si konečně už budu moct pořídit PT nebo HeM, akorát ještě nejsem rozhodnutej kterej, tak uvidim až vyzkoušim trial verze. Doufám, že díky nim výrazně zlepšim svojí hru na flopu (a nejen tam), jelikož na něm jsem ztratil už hodně peněz.

Přeji všem ať se daří a za každou radu budu rád.

Petr
  • 31 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Zdarec,

fajn ze máme dalšího kolegu limiťáka..koukám, že si byl celkem cestovatel a čuchnul si skoro ke všemu co se dá hrát..o to víc mě těší, že FL nakonec vyhrálo a snad tě nezklame..

Jenom když jsem četl, že hraješ na tom 0000nic, tak mě napadá, opravdu by jsi neměl bankroll aspoň na FL10? Přece jen na tom nejnižším hrozí, že se naučíš nějaký nešvary a ty se s tebou pak už potáhnou, oni to tam hrají skoro jak za play money ?(

Každopádně přeju, ať se ti daří a klidně nám to tady spamuj dotazama a tak :D

:gl:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

držím palce, ať se daří :s_thumbsup: :f_thumbsup:
    • granat10
      granat10
      Bronz
      ... taky doufám, že mě nezklame, nicméně z toho co jsem zatim vyzkoušel, je FL asi nejzajímavější, rozhodně teda nejakčnější. U jinejch formátů člověk pořád folduje, hraje tight přesně podle tabulek a když mu konečně přijde karta, netrefí flop a z tý hry je pak otrávenej.

Jinak bankroll na vyšší limity mám, zatim jsem se držel takhle při zemi, než si osvojim základy, v každym případě máš pravdu, že ta hra na tomhle limitu nedává smysl a absolutně se nedá číst hra soupeřů, protože oni vůbec nevědí proč hrajou, to co hrajou. Nechám si od tebe poradit a posunu se o trochu výš.

zatim děkuju, hodně štěstí.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

tak co, jak válčíš na novém bojišti? :s_evil:
    • granat10
      granat10
      Bronz
      Zdařec,

já jsem se teď do toho trochu víc "opřel", přešel jsem z FL4 na FL10, začal hrát 3 stoly a najednou, nevim jak je to možný, po 3 dnech hraní mám tady 123 bodů a tím pádem stříbrnej status. Jenom nevim jestli mám bejt rád, pač jsem ještě neshlídnul všechny tvoje bronzový videa a teď se mi otevřela možnost dalších spousty videí a článků. Asi budu muset teď trochu méně hrát a více studovat.

Jinak jsem teď za těch pár sešnů skončil v mínusu asi $1,5, nicméně dostal jsem pár nehezkejch suckoutů, takže z toho důvodu si myslim, že ta ztráta je celkem ještě dobrá.

Další věc je, že už začínám docela cejtit, že mi fakt chybí nějakej ten soft, ale k tomu potřebuju dokoukat ty videa, abych vůbec věděl, jak ty staty používat, alespoň těch pár základních. Mimochodem, dá se tady někde dočíst v jakejch intervalech by se ty hodnoty měli pohybovat? Takovej nějakej přehled by se mi docela hodil. Bude to pro mě trochu změna, jelikož do teď jsem byl zvyklej hrát spíše intuitivně, což ale samozřejmě nefunguje a pramení z toho spousta chyb.

Dneska mám v plánu si dát tak 30-40 min. hraní, ale do konce týdne už toho moc nenahraju a budu se radši učit, abych se už konečně posunul zase o kousek dál.

Mnoho zdaru.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      granat10 původně napsal
      Mimochodem, dá se tady někde dočíst v jakejch intervalech by se ty hodnoty měli pohybovat? Takovej nějakej přehled by se mi docela hodil.
      Myslím že je to v některém z výukových videí ale určitě schlédni leakfindery, tam to Strixr pravidelně probírá.
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      Ahoj, preju ti at se dari (blog sem nasel az ted :f_biggrin: )
    • granat10
      granat10
      Bronz
      Děkuju za přání i za radu. Posledních několik dní jsem toho moc nenahrál, protože mi titan poker přestal ukládat HH, tak jsem se to snažil vyřešit a jediný co mi jejich support poradil bylo, abych je ukládal ručně. Navíc tam neni na FL10 žádnej traffic, asi je pomalu na čase přejít na PS.

Všem hodně štěstí.
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 657
      Ahojky

Jak píšeš že ti přestal ukládat. Mě se stalo u HM2 že mi to také začalo blbnout a notebook mě upozorňoval na nedostatek místa. Nemohl jsem na to přijít až jsem zmáčknul na HM dole jaký si poblikávající nesmysl a kupodivu to přestalo blbnout. Jenže pak mi odešel notebook.

Ještě jedna věc jestli to musíš dělat růčo. Tak si ještě zkus zkontrolovat nastavení sedadel a td... Ve videích najdeš také průvodce. Jinak když mi nepomohlo ani nastavení tak jsem občas vymazal sowtver a nainstaloval HM2 znovu. Automaticky si načetl vše i odehrané hendy. Dokonce i pokrstar už v softvéru má že načítá označené hráče i když sowtvér znovu odinstaluješ a nainstaluješ na stejném PC. Musí to být ale stejný počítač a nesmí být retartován do výrobního nastavení. Jinak si data už nevyhledá. Jde o to že i když z PC odinstalujeme pokrstar nebo HM tato citlivá data jsou v něm stále uložena i když jsou pro nás neviditelná.

Tak at se daří sokolíku
    • granat10
      granat10
      Bronz
      Postradatelny původně napsal
      Ahojky

Jak píšeš že ti přestal ukládat. Mě se stalo u HM2 že mi to také začalo blbnout a notebook mě upozorňoval na nedostatek místa. Nemohl jsem na to přijít až jsem zmáčknul na HM dole jaký si poblikávající nesmysl a kupodivu to přestalo blbnout. Jenže pak mi odešel notebook.

Ještě jedna věc jestli to musíš dělat růčo. Tak si ještě zkus zkontrolovat nastavení sedadel a td... Ve videích najdeš také průvodce. Jinak když mi nepomohlo ani nastavení tak jsem občas vymazal sowtver a nainstaloval HM2 znovu. Automaticky si načetl vše i odehrané hendy. Dokonce i pokrstar už v softvéru má že načítá označené hráče i když sowtvér znovu odinstaluješ a nainstaluješ na stejném PC. Musí to být ale stejný počítač a nesmí být retartován do výrobního nastavení. Jinak si data už nevyhledá. Jde o to že i když z PC odinstalujeme pokrstar nebo HM tato citlivá data jsou v něm stále uložena i když jsou pro nás neviditelná.

Tak at se daří sokolíku
      Ahoj,

děkuju za radu. Já jsem to myslel tak, že přímo ta herna mi neukládá HH, nicméně to nevadí, protože v současný době místo hraní řešim větší problém.

Prosím tak o pomoc zkušenější hráče, aby mi poradili s jedním problémem.
      Chtěl jsem hrát FLH výhradně na PS, ale nemám je propojený s pokerstrategy a tím se připravuju o řadu výhod, které nese reportování strategypoints. Na supportě mi sdělili, že se s tím nedá nic dělat. Mám tedy 2 možnosti, buď pokračovat na PS, ale bez propojení, nebo si najít jinou hernu. Jsem ještě na iPokeru, ale tam je na FLH mizernej traffic.

Můžete mi prosím někdo doporučit jinou hernu (je-li to reálný), kde je rozumnej traffic na FL a zároveň se dá propojit s pokerstrategy.

Předem děkuju za rady

mnoho zdaru
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      Není to reálný. Traffic na FL máš pouze na PS a pak druhý největší je právě na iPokeru, který je už ale dost mizerný. Můžeš ale kombinovat PS a iPoker a snad ti z toho iPokeru kápne dost pointů na nějaký status.
    • granat10
      granat10
      Bronz
      karisek původně napsal
      Není to reálný. Traffic na FL máš pouze na PS a pak druhý největší je právě na iPokeru, který je už ale dost mizerný. Můžeš ale kombinovat PS a iPoker a snad ti z toho iPokeru kápne dost pointů na nějaký status.
      díky za odpověď, toho jsem se obával, na druhou stranu nic jinýho jsem asi ani čekat nemohl.
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Bronz
      Ještě jedna drobnost která možná některým lidem uniká. Jestliže jsi ztahoval Softwér herny z pokrstrategy.com. Tak zkus i přezto zadat svoje hráčské jméno na propojení. Mě to šlo propojit u pokrstar i přezto že jsem se domníval že jsem to prošvih. A spíše jsem na to přišel po létech pouze náhodou. Ono je možné že to jde i bez toho zvástního návodu který je zde uveden na propojení. Když jsem to v herně hledal pro registraci tak jsem to nenašel.

Jinak když klikneš na svůj profil tak tě to tam hodí hned.

Tak at' se daří
    • granat10
      granat10
      Bronz
      pokud máš na mysli aktualizovat ID u příslušné herny v "nastavení profilu", tak to jsem zkoušel, neúspěšně.

Ale stejně díky.
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Bronz
      Přesně to jsem myslel. Tak to je škoda to jsem ti vůbec nepomohl to není ani za co děkovat ;( ;)
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Zpětné propojení je bohužel věčné téma arogantních Stárů a jakékoli méně hrané pokerové varianty. Traffic na IPoker je zoufalej ale na druhou stranu za každej první odehranej bod (P770 je to $0,20 jinde tušim $0,25 rake) dostaneš každej den 10 bonus points. Gold by se tím měl dát vykutat na FL20+50 myslim. Více ani pořádně nepotřebuješ, videí pro platinum+ je opravdu minimum.
    • granat10
      granat10
      Bronz
      madjazz původně napsal
      Zpětné propojení je bohužel věčné téma arogantních Stárů a jakékoli méně hrané pokerové varianty. Traffic na IPoker je zoufalej ale na druhou stranu za každej první odehranej bod (P770 je to $0,20 jinde tušim $0,25 rake) dostaneš každej den 10 bonus points. Gold by se tím měl dát vykutat na FL20+50 myslim. Více ani pořádně nepotřebuješ, videí pro platinum+ je opravdu minimum.
      FL20-50 je pro mě zatim docela vzdálená budoucnost, ale jinak na P770 mám propojenej účet, tak časem uvidim.
    • granat10
      granat10
      Bronz
      Tak mám za sebou první týden hraní FL10 na PS za přispění PT4 a mohu tady konečně postnout svoje první statistiky, ikdyž zatim jenom malinkej vzorek rukou. Hrál jsem jenom 1 stůl, protože mám k tomu ještě otevřenou tabulku s preflop rangema, odds tabulku, kalkulačku, equilab, a navíc ještě s PT4 moc neumim, takže víc stolů bych stejně nezvládal.

počáteční bankroll: $50
      aktuální bankroll: $64

• granat10
      granat10
      Bronz
      Na konec měsíce je čas rekapitulace a vytyčení cílů na další měsíc. Poslední 3 týdny jsem hrál s PT4, kterej se mi docela líbí, ale měl jsem trochu problém s názvy některých statistik, protože pokud jsem to správně pochopil, tak PT má některý statistiky pojmenovaný jinak než Hem. Ten budu zkoušet následující měsíc a pak se pro jeden z nich rozhodnu. Jinak momentálně se mě docela drží štěstí, tak se trochu obávám toho co přijde, ale aspoň uvidim jak na tom jsem herně, když štěstí nepřeje.

:spade: aktuální BR: $85

:spade: cíle na další měsíc:

:club: začít hrát 2 stoly současně
      :club: nahrát na PS min. 100 VPP
      :club: nahrát min. 10k hand za květen
      :club: znovu si prohlédnout bronzová videa

• 1
    • 2