Blog: 0.40$ --> NL10

• K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Registrace: 25.05.2013 Příspěvky: 157
      Zdravím,

založil jsem si blog, kde jsem chtěl popisovat mojí cestu z 0 na 100, na herně Poker770 díky jejich Free Sng, ale jelikož jsem od Pokerstrategy dostal 100$ díky učíme se vyhrávat, tak jsem tam moc příspěvků nenapsal :)

Rozhodoval jsem se, co budu hrát nejvíc a jak s těmi 100$ naložím, nechal jsem si je teda poslat na hernu Titan Poker, kde jsem dneska provedl i první vklad a dostal dobré bonusy :) (Více zde: První vklad ) A jelikož jsem se přihlásil do SnG Challenge, tak jsem se orzhodl zařadit svůj blog do SnG, i když občas zahraju nějaký freeroll či malý turnaj.

Takže... Na začátku byl můj 1.vklad 20$, bonus 20.01$, z učíme se vyhrávat(+ něco málo za Tell A Friend) 104$, z promo akce titan treasures 10$, to dělá celkem 164$, z toho 144$ zcela zdarma :)

Dneska jsem odehrál:
      pár malých Super-Turbo HU, se ziskem +/- 1$
      100 twisteru se ziskem: 19$ (bohužel mi často vypadával klient, mohlo být i víc :) (42% úspěšnost, naštěstí jsem měl iněkolikrát výhru 6$, a proto jsem v kladných číslech :) )
      A po odehrání twisteru, jsem si dal 1x 6max za 1€ a 1x 6max za 2€, Double Up 50c a Super-Turbo HU za 2€, kromě 1€ 6maxu jsem vše vyhral, ale profit nevím kolik je :/

Takže teď jsem se zastavil na čísle: 185.12$
  • 64 odpovědí
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Od neděle zažil můj bankroll docela zajímavý věci.. V neděli večer se mi to ještě podařilo vyhnat těsně pod hranici 200$, ale v pondělí ráno přišel hned downswing na POUHÝCH 70$, z kterého jsem se těže zvedal.. Nedařilo se mi absolutně nic, na FL Cash Game jsem dostával takový badbeaty, že jsem málem vyhodil noťas z okna, stálo mě to tam okolo 40€..

Dnes ráno činil můj bankroll pouhých 37$, ale díky Twisterům jsem se dostal výš, pak jsem šel otestovat Blackjak a přehoupnul jsem se přes 100$.

Teď mám rozehraný turnaj za 10€, po kterým si dám pauzu a půjdu hrát co nejopatrněji, abych nezažil chvíle, kdy jsem chtěl s pokerem seknout, jen kvůlli tomu, že jsem padal dolů a dolů.. :)

Zůstatek: 100.36$
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      BRM?

:facepalm:
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Ano, jsem si vědom svých chyb co jsem udělal ;)
      Ale když už nějakou udělám, tak se z ní poučím a doufám, že pokud si to někdo přečte, tak se poučí taky, popř. napíše nějaký konstruktivnější komentář, než jen to, co jsi napsal ty ;)
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      no promiň,ale Ted už to nemohl napsat lépe... ) díval jsem se, jak perfektně využíváš promoakce a velmi rychle si vybudoval už použitelný bankroll, se kterým bys byl na micro stakes super safe, a místo toho ty peníze hážeš z okna.. :)
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Taky myslím, že ty tři písmenka jsou naprosto dostačující. Cokoliv konstruktivnějšího by bylo zde jen mrhaní časem :)
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Sorry, já mám ve zvyku psát za určitých okolností maximálně zkratkovitě. O to víc je to pak údernější a třeba to i dopadne na úrodnou půdu :) . Mohl bych ti k BRM napsat malou slohovku, ale její výpovědní hodnota by byla plus mínus stejná jako můj první příspěvek. Takže já preferuji raději tento způsob.

Ještě bych to mohl doplnit následující způsobem:

-----
      BRM? Formát? Blackjack?

:facepalm:
      -----

K0UB31K původně napsal
      Ano, jsem si vědom svých chyb co jsem udělal ;)
      :s_thumbsup:
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Jsem rád, že o mým Blogu ví i profesionální hráči, jako je Dandiiik a Kubaiscz, kteří jsou tak dokonalí, že nikdy neudělali žádnou chybu..

Jinak TedG82, v pohodě, budu si dávat pozor.. Blackjack jsem si zkusil jen tak za pár dolarů, nic zajímavýho ;)

Teď jsem ještě dotočil MTT co jsem měl rozehraný, čekal jsem že tam bude tak 30 lidí za 10€, nakonec se reglo 88 lidí a prizepool se vyšplhal na 800€, na final tablu jsem nevytočil A :diamond: 10 :diamond: ze SB do A :club: 2 :club: na BB, takže z toho bylo nakonec 8. místo za 28€.

Takže teď chvíle studování a pak se uvidí co dál :)

Zůstatek: 138.95$
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      nechápu, proč na mě hned útočíš, už od začátku jsem ti přál štěstí, klidně ti s čímkoliv pomůžu, od toho tu jsme, nejsem žádný profesionál,ale ani nemusím, abych veděl, že způsob tvého brm je prostě špatný, tak si přečti co jsme já a Dandík napsali, co se ti nezdá?
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Dnešní den moc zázraků nepřinesl, jen se mi podařilo zvednout bankroll a také jsem se konečně uklidnil a ustálil.. Začal jsem si pořádně hlídat BRM (Díky za názory, i když jsem reagoval podrážděně, avšak kdo by podrážděnej nebyl, s takovým tiltem co jsem měl :) ) a čtu a čtu a koukám na videa a musím si pořádně promyslet, kam to chci směřovat.

Můj dlouhodobý cíl je jasný: Profitovat

Ale potřebuju nějaké krátkodobé cíle..
      Plán do konce týdne:
      :heart: Zkouknout několik SnG videí
      :heart: Přečíst co nejvíce článků
      :heart: Pravidelně se umisťovat v HU a DoN do BI 3€
      :heart: Dostat se nad 200$

A občas si budu zkoušet Dirty Dozen "Jackpot Sit N Go" ( 4 wins in a row = €2000 Jackpot)

Zůstatek: 155.60$
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Zdravím,
      dnešní den nebyl až tak moc SnG, jako spíš MTT.. V HU a v DoN se mi nepodařilo, takže tam byla trochu ztráta... Handy žádný zajímavý, jen mě to na riveru buď totálně sejme, nebo pomůže, nic novýho :)

Dneska jsem shlédnul 7 videí o MTT a SNG, přečetl články o psychologii (ta je u mě velice důležitá..) a méně hrál, více studoval a tak doufám, že to bude pokračovat dál..

A na závěr moje větší výhry dnes:
      :spade: MTT Turbo 1€ (už nevím kolikáté místo) 28€
      :spade: Jackpot SnG, 10 hráčů, 5€ Buy-in, výhra 21€
      :spade: MTT 15€, 2.místo 280€
      :spade: 5€ Limit Omaha H/L 1. místo 60.26€

Takže zítra si asi trochu vyplatím, přeci jen jsem student a každá koruna dobrá :)

Zůstatek: 609.37$
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 784
      V predposlednom poste si písal že si si poriadne začal dávať pozor na BRM a hned v dalšom na to kašleš ....ono asi musí každý padnúť na hubu sám aby začal dodržiavať vec overenú profesionálmi ....gl
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      pokerpet77 původně napsal
      V predposlednom poste si písal že si si poriadne začal dávať pozor na BRM a hned v dalšom na to kašleš ....ono asi musí každý padnúť na hubu sám aby začal dodržiavať vec overenú profesionálmi ....gl
      +1

a taky bych ti doporučil věnovat se ze začátku jednomu formátu (nebo max dvoum), tj. nekombinovat CG, SnG, MTT, HU, ... k tomu omahu ...

ať se daří
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Sám si kopeš hrob...
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,030
      S BR 140 hrát mtt za 15? :fouet:

Kámo, skončíš rychle jak jsi začal (a to jsem si říkal, jestli nemám moc aggro BRM když shootuju 7čky s BR 400)

Takhle bustneš do konce března
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      TedG82 původně napsal
      Sám si kopeš hrob...
      Nedalo mi to :D

• Urvutiburvu
      Urvutiburvu
      Bronz
      Registrace: 21.02.2013 Příspěvky: 236
      doporucuju presunout roll na stáry a hitnout sunday milion pripadne nake stodolarove hyper hupy taky urcite zvladnes, gl :facepalm: :rage:
      :challenge: :fouet:
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Tak dneska jsem celej svuj roll přesunul na Pokerstars a odpálil jsem to v HU za 100, jak si to urvutiburvu přál...

Jinak pro ty co mě sledují, dneska ráno jsem 400 cashoutnul a zůstalo mi tam na hru 209$..

Znovu jsem se podíval na videa od Ic3g3org3 a kouknul na nějký videa od Havlisaka, celkem mi to pomohlo zlepšit svojí hru.

Soustředil jsem se už jen na Super-Turbo SnG za 2€, odpoledne jsem si označoval hráče a když jsem je pak potkával znovu, tak jsem věděl jak na ně hrát, než teď na večer jak bylo jiný osazení, tak jsem trochu ztratil..

Dost často mi vypadá klient (hraju na Titanu), nevíte co by s tím mohlo bejt? Díky za odpověď

Zůstatek: 197.26$
    • Dunco
      Dunco
      Bronz
      Registrace: 20.09.2013 Příspěvky: 65
      Ahoj, budem držať palce, hlavne dodržiavať BRM, a nájsť si danú variantu to je základ! :)
      skús začať s 1d keď budeš mať aký taký skill a porážať limit môžeš ísť vyššie..
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Ahoj, díky za podporu, docela to potěší :) :)
      Přijde mi to za 2€ lepší, protože na 0.5€ a 1€ jsou strašný fishky, to co o ni callujou mě dohání k šílenství, hlavně když to vytočej, což se stává strašně často tam..
      Ale jelikož je strašně malej traffic, tak budu kombinovat 1€ a 2€, jelikož jsem v SnG challenge předposlední, s profitem -62$, tak s tím musím začít něco dělat :D