BLOG: Trénink dělá mistry :) way to 10k$

• Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Registrace: 01.08.2013 Příspěvky: 93
      Zdar a sílu,

zakládám jeden bloček ke Cornieho výzvě.
      Znovu začínám na herně PKR propojené s PS :)

Můj BR je samozřejmě 50$ a start byl 2.3.

Počet hand 978
      BR 48,74$
      Profit: -1,26$

Naučil sem se nekoukat na karty protihráču a protože PKR je teda fajový rybník tak po prvním neúspěchu a téměř 10$ fiasku :D to chce nějakej ten dynamit :f_grin:

Cíle:
      :heart: Nahrát 15 SP (5$ rake) do 6.3 a zahrát si depositora
      :heart: Dostat se do zelených čísílek :f_love:
      :heart: Být trochu menší rybka jako všichni se kterýma sem zatím hrál

Eště abych přidal tak se jmenuju Mára, vpodstatě sem na pokeru prohral už celkem dost :D ale to proto že sem choler a nepřemýšlím, což se ted mění :)
  • 29 odpovědí
    • DoolyN
      DoolyN
      Bronz
      Registrace: 19.02.2014 Příspěvky: 480
      Z tým dynamitom pomaly. Nech ostane nejaký úlovok aj pre ostatných. :f_biggrin:
      Držím palce :f_thumbsup:
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      :) myslím že brzo někdo uloví mě :( stále moc chyb :( ale díky :) ) každopádně tady nejde vůbec kalkulovat s rangema protihráčů pač sčím sou schopni hrát to je mazec ....
    • DoolyN
      DoolyN
      Bronz
      Na NLdvojke je najdôležitejšia value zo silných hand a zahadzovať ak vidíme že rybka začala vyskakovať privysoko. No a bluffovať sa tiež veľmi nevypláca pretože ryby sú zvedavé. Taka je moja teória. :) ... Hlavne to nevzdávaj ! :) :gl:
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Nevzdám, tentokrát už ne :) díky, budu se držet toho co říkáš :) )
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Nevzdám, tentokrát už ne :) díky, budu se držet toho co říkáš :) )
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Ahojte :)

dneska zkusím aktualizovat trochu co sem za poslední dny zvládl.

:diamond: nahrát 15 SP SPLNĚNO - za to sem fakt rád, zahraju si depositor.
      :diamond: dostat se do zelených čísílek TAK NAPŮL - celkově jsem zelenej ale jen díky 5 dolarovému bonusu....
      :diamond: být trochu menší rybka SPLNĚNO ... bohužel sem chytl trochu bad run a včera i dneska byla All-in EV vysoko nad profitem :f_cry:

Cíle pro další dny:

Poker:

:heart: Vyhrát depositor :f_cool:
      :heart: Hrát podle svých pravidel a zbytečně nešílet proti fishkam když mě oberou
      :heart: Vylepšit BR a smazat zase část FD bonusů.
      :heart: Nastudovat si některé články nebo videa

Život:

:heart: Uklidit si pokoj
      :heart: Dodělat video k soutěži

Poslední dny jsem hodně na trní, dokončujeme přípravy k půlení studia, dokončujeme přihlášku do soutěže "redbull - can you make it", k tomu občas přijde nějakej suckout nebo mě celý večer obírá ryba která hraje 75/12 a jak na člověka působí nějaký stresor tak blbne... snaha přizpůsobit svou nerovnováhu nějakým úspěchem vede k hromadě chyb ve všech oblastech. Tákže hodit se do klidu a nohy nahoru :) :f_grin:
    • DoolyN
      DoolyN
      Bronz
      Wexxicek Nazdar

Možno na to máš iný názor ale imo tvoje ciele by sa dali určiť aj iným spôsobom.
      Dať si za cieľ - Vyhrať depozitor, je cieľ z väčšej miery o šťastí ako o skills. Tak isto aj vylepšenie BR. Čo ak ťa bude biť variacia celý týždeň a nedá ti vyhrať. Na konci týždňa zistíš, že polovica tvojich cieľov nieje splnená. A to ani nemusí byť tvojou vinou.

Dať si za cieľ naštudovať články, videá, uvoľniť bonus, pokúsiť hrať čo najdlhšie svoju A-game, prispievať na fórum, počúvať rady skúsenejších, robiť si ku všetkým novým poznatkom poznámky a tak ďalej. Toto sú ciele kde šťastie hraje minimálnu rolu ak vôbec nejakú a posunú ťa ďalej.

A zisky prídu zo svedomitým plnením dobre nastavených cieľov.

GL :f_cool:
    • K0UB31K
      K0UB31K
      Bronz
      Registrace: 25.05.2013 Příspěvky: 157
      Depositor vyhraješ jedině tehdy, pokud od tebe dostanu Bad Beat ve finálovým HU! :f_cool: :f_cool: Ne, jinak přeju good luck :)

A třeba se na PKR někdy potkáme, občas tam taky zavítám na cashku, kdyžtak 6max nejnižší limity :f_biggrin:
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Dať si za cieľ - Vyhrať depozitor, je cieľ z väčšej miery o šťastí ako o skills. Tak isto aj vylepšenie BR. Čo ak ťa bude biť variacia celý týždeň a nedá ti vyhrať. Na konci týždňa zistíš, že polovica tvojich cieľov nieje splnená. A to ani nemusí byť tvojou vinou.

To bylo myšleno spíš jako fór, proto ta rybka s brejlema za tím :f_biggrin:
      Každopádně s tebou naprosto souhlasím a i tak díky za reakci :) ted vím přesně co by měli být mé cíle :)

A třeba se na PKR někdy potkáme, občas tam taky zavítám na cashku, kdyžtak 6max nejnižší limity fish biggrin

No já doufám :) myslím že hráče z PS tam poznám hned :s_grin:
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Ahojte,

po dlouhé době napíšu aktualizaci jak si vedu, a protože to nebylo nijak dobré, píšu až teď.

Změnil sem naze blogu páč to teď celkem sedí :f_biggrin: Člověk hraje na stolech kde jsou aspoň 2-3 ryby a stejně jim odevzdává stack. To mě trochu deprivuje, ale zatím se peru jak to jde...(noobmeter ukazuje největší score :D )

No zatím mam odehráno nějakých 6800 hand a výsledek je tuším -14$. K dobru mi slouží to že sem trefil jeden ze springfest turnajů na PKR do kterého sem dostal vstupenku a ze krásné 67. místo sem dostal 42$ :f_cool: Bohužel sem se potom odpálil do AK s AQ.

Trocha shrnutí:

Co jsem zvládl:
      :heart: Nastudoval všechny články bronzové sekce o NL BSS strategy (je třeba přečíst znova a hlouběji se ponořit hlavně do postflop hry)
      :heart: Viděl první dvě videa z Twinovy série o preflop gameplan
      :heart: Vyrobil si tabulky startovních kombinací podle Twina
      :heart: Označil si handy, které jsme včera probrali na skypu s kamaradem

Co jsem nezvládl:
      :spade: Lépe uchopit principy postflop hry:
      :diamond: určovaní range a hraní podle toho
      :diamond: kdy a kolik betovat (to zvládám jen preflop)
      :diamond: často blafuju proti fishkám...
      :spade: nahrát handy do handjudge fóra (to mě hodně štve)
      :spade: hrát tak abych byl s hrou spokojen

Moje hra je stále hodně fishy a spousta chyb mě stojí hodně BI a to pak vyprovokuje ještě větší hrůzy.

Moje cíle na další týden:
      :club: Zopakovat si články z bronze sekce (hlavně postflop hru)
      :club: Kouknout se na 2 videa (nejméně jedno Twinovo - Preflop gameplan)
      :club: Nahrát alespoň 10 hand do judge fóra
      :club: Hrát Jak nejlépe dokáži
      :club: Odehrát 3000 hand

Poslední cíl chci podmínit odměnou. Pokud ho splním dopřeju si moji oblíbenou Studentskou pečeť :f_love:
      :club: Do cashieru se podívat pouze ve středu v pátek a v neděli. Na výsledek session se podívat až po konci, nikoliv v jejím průběhu.

To bude všechno :s_cool:
      Díky všem co si udělají čas a napíší mi třeba nějaké poznámky, ze kterých bych se mohl přiučit. Ták ZDAR :)

Pro lepší náladu :D
    • prontosaur
      prontosaur
      Bronz
      Registrace: 13.02.2013 Příspěvky: 154
      Čau Máro! :)

Pěkný cíle, ve videích jsem s Twinnovou sérií taky začínal a ještě jí plánuju aspoň jednou projet znova, ty videa jsou fakt výborný. Doporučuju se taky podívat na nějakou session review, nevim jestli jsou tu nějaký z NL2, ale NL5 určitě jo, to ti taky hodně dá.

Co se týče tý hře proti rybám, jsou to sice horší hráči, ale to neznamená, že proti nim musíme vyhrát každej pot stůj co stůj. Chce to jenom trpělivost, počkat si na správnou handu a pak je obrat ;) Doporučuju si pár takovejch chytrejch tipů někam napsat a před každou session si je přečíst.

Snad jsem ti trochu pomoh :fdrink:

A to video je hrozný :facepalm: :D
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Díky :)

Zkusím něco najít, dneska mám na plánu eště "Jak na session review". A pak určitě vlítnu i právě na nějaký session review :f_grin:

To je možná můj problém že se snažím je porážet a to mě dohání! :f_confused: Jaký chytrý tipy máš na mysli? :)
    • prontosaur
      prontosaur
      Bronz
      Registrace: 13.02.2013 Příspěvky: 154
      Cokoliv, o čem víš, že bys to neměl dělat, ale pořád to opakuješ. Třeba něco jako "neblafovat často proti rybě" nebo "míň callovat 3bety out of position" a podobně, každej má nějaký svoje špatný návyky a když si je připomeneš pokaždý před session, dřív se jich zbavíš.
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      aha, tak to zítra hned zkusím, díky za radu :)

tady se podělím o jednu dnešní funny handu, byl to missclick :D

PKR $2.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2457294
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $1.63 - VPIP: 35, PFR: 1, 3B: 0, AF: 0,7, Hands: 144
      UTG: $0.99 - VPIP: 82, PFR: 73, 3B: 100, AF: 0,0, Hands: 22
      Hero (CO): $2.13 - VPIP: 23, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2,0, Hands: 8614
      BTN: $1.91 - VPIP: 33, PFR: 20, 3B: 12, AF: 7,0, Hands: 54
      SB: $3.81 - VPIP: 19, PFR: 8, 3B: 0, AF: 10,8, Hands: 196

Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with K:club: K:heart:
      UTG raises to $0.02, 1 fold, BTN raises to $1.91, 2 folds, UTG calls $0.97 all in

Flop: ($2.01) J:spade: J:club: 6:diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($2.01) 5:heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($2.01) 2:diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $2.01
      UTG shows T:club: K:diamond:
      BTN shows J:diamond: T:heart:
      BTN wins $0.89
      (Rake: $0.20)
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Hrávám si tu freerolly za PP a včera se mi povedl pěkný deeprun, bohužel potom přišlo tohle... No co pěkné tuším 22. místo a nějaký maličký cash, škoda no :)

PKR No-Limit Hold'em Tournament, 2,500/5,000 Blinds (7 handed) - PKR Converter Tool from http://flopturnriver.com/

UTG (t11,652)
      MP1 (t237,517)
      MP2 (t134,053)
      CO (t88,740)
      Button (t126,726)
      Hero (SB) (t64,611)
      BB (t49,855)

Hero's M: 8.61

Preflop: Hero is SB with K, K
      1 fold, MP1 raises t20,000, MP2 calls t20,000, 2 folds, Hero raises t61,611, 1 fold, MP1 raises t88,222, 1 fold

Flop: (t153,222) 10, 2, 9 (2 players)

Turn: (t153,222) 8 (2 players)

River: (t153,222) 4 (2 players)

Total pot: t153,222

Results below:

Hero had K, K (one pair, Kings).
      MP1 had 4, 4 (three of a kind, fours).
      Outcome: MP1 won t156,722
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Ahojte :)

nový týden, nový report. Dalo by se to shrnout jedním slovem "HRŮZA"!!
      Týden ve znamení gamblení na PLO (a to i vyším limitu :facepalm: ), byl sem na sebe opravdu naštvaný a ne za to že jsem hrál blbě, ale hlavně za to co dělám za kraviny... Proto jsem hned stanovil první cíl :) ale nejprve shrnutí

Profit tento týden: -27,37$
      Hand tento týden: 4859
      BR: $73.95

Moje cíle na další týden:
      Zopakovat si články z bronze sekce (hlavně postflop hru) NAPŮL SPLNĚNO - jen jeden článek
      Kouknout se na 2 videa (nejméně jedno Twinovo - Preflop gameplan) SPLNĚNO (obě twinnova)
      Nahrát alespoň 10 hand do judge fóra NESPLNĚNO
      (myslím že smem to možná trochu přehnal dal jsem jich myslím 4 nebo 5...
      Hrát Jak nejlépe dokáži NESPLNĚNO --> GAMBLING
      Odehrát 3000 hand SPLNĚNO

Poslední cíl a to vydržet se nekoukat na cashier a HM se nepovedl... cashier celkem jo, ale do HM koukam... ikdyž paradoxně mým přesvědčením, se daří lépe když nekoukam :( :D

Cíle pro další týden

:club: Cvičit postflophru (pokecat o tom s někým, projít handy, soustředit se na stoly, přečíst článek)
      :club: Jedno video + koučink (bohužel máme půlící párty tak snad aspon ze zaznamu)
      :club: Nahrát 4 handy do judge fóra, zkusit aspon jednu okomentovat
      :club: Hrát Jak nejlépe dokáži (NEGAMBLIT!)
      :club: Odehrát 4500 hand (volný víkend :D )
      :club: Zkusit analyzovat jednoho místního NL2 rega (Sice je to NIT, ale je tu jeden z mála, co hraje nějaké normalnější staty)

Bonusový úkol pro tento týden je :diamond: netiltovat... pokud jsem naštvaný, jít se projít, zahrát si něco, najíst se, ale hlavně neodpálit z rozmaru stack.

Tak toť pro tento týden vše :) Jinak úterý je ve znamení odpískání druhého poločasu mého studia, takže doufám že party co jsme připravili výjde. Řekl bych, že pak bude dobrá nálada pro hraní.

• Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Dnes mě osvítilo! :f_cool:

Teda včera popravdě, ale bylo to moc večer na to abych to sem napsal :f_biggrin:
      Nikdy sem nějak nebral to pravidlo winning by folding :f_biggrin: včera sem tak trochu pochopil proč je tak dobré... 2x zahozené dobré karty... jednou 2 páry a jednou TPTK, v prvním případě měl soupeř už nutflush a ve druhém set, obě sem mu zahodil po výrazném check-raisu a říkám si že si počkám až mu to jednou nedojde... v pruběhu hry sem mu nechal eště 3 menší poty kdy sem nic netrefil a pak to přišlo... :D 2x!!! se do mě odpálil, když jsem měl FH a flush :D nejen že mi vrátil všechny mé centy... ale dal mi i tolik svých, že sem to nechápal :D

Odteď se držím pravidla "winning by folding" a pravidla "mysli blbečku..." :D
      Nemá cenu zjišťovat co má soupeř, když to stojí moc peněz :f_love:
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      K 1.4 sem oficiálně bustnul.

"-30 IQ pro Máru a Nebelvír!"
      "neeee!!"
      "Noo měl bys začít makat!"
      "Tak to si teda piš!"

Začal sem pilněji studovat, ne víc, ale píšu si poznámky, více analyzuji a tvořím si určitý směr cesty, kterou se chci ubírat v pokeru ale i v životě. Navedla mě k tomu zajímavá knížečka "Konec prokrastinace" od Petra Ludwiga. Více se o tom rozepíšu nejspíš zítra.

Dnes bych jen rád rozbil šáňo o "Version 2.0" mého snažení.

Herna: Pokerstars
      Start: 3.4.2014
      BR: 50$

Znovu a lépe :)
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Držím palce. Drž se value, value a zase value a NL2-NL10 musíš porážet :s_thumbsup:
    • 1
    • 2