Koupe HM2xPT4

• nitrooxidus
      nitrooxidus
      Bronz
      Registrace: 05.08.2010 Příspěvky: 330
      Zdravim vsechny, v brzke dobe bych rad poridil tenhle soft jenze otazni zni ktery z nich? Jsem vcelku fish a vyzkousel jsem obe trial verze asi tak pul roku zpatky :D a vim ze bez toho cesta asi nikam nevede, na feeling se hrat neda...nejde mi o dolar sem nebo tam ale o to v cem se lisej, koukam ze PT4 ma v zakladu co to se musi u HM prikoupit. Je mi jasny ze se to tady probiralo urcite ale uz jsem bud starej nebo slepej:/ Dik za jakoukoliv reakci, snad mi to pomuze v rozvoji :D
  • 4 odpovědí
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,768
      no ja zkoušel PT3 a když mi skončil trial už jsem ho chtěl koupit, ale objevila se akce tu na PS (50% dolu na HeM2) a bylo jasno :)
      každému vyhovuje něco jiného, ale jak jeden začneš používat zvykneš si na něj (takže moje doporučení je - je to úplně jedno, spíše bych si počkal na nějakou akci)
    • nitrooxidus
      nitrooxidus
      Bronz
      Registrace: 05.08.2010 Příspěvky: 330
      tim padem otazku smeruju na PSGY.cz, nebude nejaka akce nebo aspon nejakej tusak na akci? :D
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Ahoj,

v současnosti lze využít pouze 10% na program PokerTracker4, kterou najdeš zde.

Co se samotnýho výběru týká tak se to těžko hodntoí a každý si musí udělat po vyzkoušení názor sám. Resp. aspoň tak to vidím já. Každý z programů má něco do sebe a u každého se určitě najde i něco co ti nemusí vyhovovat. Každopádně ať tak nebo tak, oba programy jsou velmi kvalitně zpracované a ať si nakonec vybereš kterýkoliv, určitě chybu neuděláš ;)
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Za mě PT4ku, PT4 není tak náročná na PC, note tracker je v základu zdarma a můžeš si vytvářet své staty jaké tě jenom napadnou, což co vím, tak v HEMu nelze. Tak, že pokuď si experimentátor a "ladič", tak PT4 je jasná volba :) .
      Oproti tomu HEM je elegantnější a učesanější /ale žere výkon/ má spoustu možných rozšíření /které si ale nechá náležitě zaplatit/, ale seš odkázán pouze na naprogramované staty.
      Jak zde již někdo napsal, tak výběr je na tobě a žádnou velkou chybu ani v jednom případě neuděláš.