Holdem Manager 2 - nastavení

• Deros
      Deros
      Zlato
      Registrace: 27.01.2014 Příspěvky: 20
      Hezký den Vám přeji.

Používám HM2, zatím trialovou verzi. A nemůžu se sním domluvit.
      HUB se mi zobrazuje u jiných hráčů a když je přiřadím odpovídajícím hráčům, tak si je zase pomíchám u jiných stolů. Také mi zůstávají neaktuální HUBy hráčů, kteří již odsedli. Taky se mi stává, že po hodině sezení u stolu se stejným hráčem na něj stále mám málo hand, třeba jen 2.

Hraji na PockeStars (na doporučení je mám v angličtině) 6-max.

Předem děkuji za radu.

Deros :spade:
  • 3 odpovědí
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ahoj,

tak v prvom rade to presuniem do software sekcie. :)

K problému, možno máš len pomalý notebook alebo niečo zlé nastavené. :f_biggrin: V HM sa vôbec nevyznám, nakoľko používam PokerTracker, ale v software sekcii ti určite niekto poradí.

A do tretice, vitaj u nás na fore, tvoj prvý príspevok ako pozerám. :) Nechcel by si sa nám predstaviť a rovno sa aj zaradiť do výzvy Učíme sa vyhrávať, kde máš šancu vyhrať $100? Určite sa to oplatí. :)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      ahoj, pokusím se trochu pomoct
      jen do budoucna,je to hud ne hub (heads up display) HUD
      takže,hernu i hm2 musis spustit jako spravce (klik na ikonu-vlastnosti-kompatibilita a zaškrtnout-spustit jako správce)
      v nastaveni herny si musíš zvolit složku do které se ti bude ukládat hand history a musí to být anglicky a tu samou složku musíš nastavit i v hm2,pokud máš nastavené preferované místa u stolů,ty sama místa musíš nastavit i v hm2 (site setup)
      pokud cesta ke složce je ok, bude tam zelené kolečko s fajfkou, pokud je něco špatně,bude tam žlutý !
      také doporučuju kouknot SEM

pokud sem něco zapomněl,měl bys to tam najít
    • Deros
      Deros
      Zlato
      Registrace: 27.01.2014 Příspěvky: 20
      Díky. Vše šlape jak má.