Af

• 7 odpovědí
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      to je super :)
    • ikola1
      ikola1
      Bronz
      Registrace: 10.05.2012 Příspěvky: 716
      No len som chcel počuť názory ostatných. :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      myslel som si. len tazko odpovedat, ked nepolozis otazku :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Ten názor ktorý si počul možno bol môj, keďže som sa k tomu v jednom threade vyjadroval. Odpoviem otázkou: Uveď mi príklad - kedy a ako presne v hre použiješ stat AF?
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

mně osobně stat AF v hudu pomáhá, udělám si tak představu o hráčovi. Pak mám v hudu cbety a betsmisscbet. Ch/r, raise cbet, donk bety mám v popupu, tak mi to vyhovuje.

Ty AF vůbec nevyužíváš? A jakej máš na to teda názor?
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Ja AF nepoužívam už asi 2 roky, lebo je to podľa mňa useless stat. Myslím si že ak mám staty pre všetky konkrétne akcie by street a mám relevantný sample, tak je úplne zbytočné mať tam ešte aj AF - zaberá miesto a nepoužijem ho. Ak by som sa ho aj snažil použiť napríklad na lighter calldown tak cca v rovnako veľa prípadoch by bol misleading ako useful.

udělám si tak představu o hráčovi.

To je strašne vágne. Čo to znamená predstava o hráčovi? Ako konkrétne Ti pomôže ten stat v session? Pri akom rozhodnutí? Daj mi konkrétny príklad, mám napr. AF by street: F-3,4 T-2,8 R-2,6 - čo Ti to o mne hovorí a ako sa adjustneš? Nedá Ti rovnakú/lepšiu predstavu aj samotný pohľad na staty bet, checkraise, checkfold, checkall, donk by street? Osobne z týchto statov dokážem oveľa rýchlejšie a presnejšie určiť o akého hráča ide a aký proti nemu zvoliť gameplan.

Samozrejme je mi jedno čo používate za staty, len chcem aby ste sa zamysleli ako konkrétne vám daný stat pomáha. Mám skôr pocit že AF používa každý začiatočník len preto, že AF je v basic HUD nastavení a používajú ho aj ostatní tak prečo nie ja? Ale toto nie je spôsob uvažovania ktorý vás dostane v pokeri moc ďaleko ;) Uvažujte samostatne, pýtajte sa otázky:

Ako (to funguje)?
      Prečo (ho vlastne mám v HUDe)?
      Čo (by mohlo byť efektívnejšie)?
      Kedy (som ho úspešne použil)?
      Koľko (bb/100 mi zarába)?

Možno až AF podrobíte takémuto rozboru zistíte že je pre vás naprosto zásadný, neviem :) Ja tvrdím že AF pomáha minimálne a nezaslúži si miesto v mojom HUDe. Rovnako aj Agg%, aj keď to je o niečo presnejšie (stačí lower sample).
    • matokiko
      matokiko
      Stříbro
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 864
      Ahojte, je ho uz tiez nepouzivam, v minulosti ano, len som zistil, ze ten udaj mi nic hohovori pri hre a nemam pre AF ziadne vyuzitie. Ovela viac o hracovi mi povie cbet, betvsmissedcbet, ch/r, ako floatuje, ci stabuje, ako hra post flop ako preflop agresor, ako reaguje na raise cbet a podobne, viac vyuzivam kombinaciu post flop statov, ako iba jeden udaj. Nieco mam priamo v HUDe, vacsinu v pop-upe.