Zpátky na vrchol!!!!!

• Hyjee
      Hyjee
      Bronz
      Registrace: 14.01.2014 Příspěvky: 241
      Čauko! Tak jsem se tak poříádne po dlouhý době podíval do zrdcadla a řikám si:,,Co to je, ty vole?'':D

Takže situace se má následovně. Přestěhoval jsem se s přítekyní do Prahy v listopadu minulého roku, začla mi vyvářet, začal jsem jíst jako prase, přestal sportovat, jen fakt hodně nárazově a z mojí optimální váhy, což je 103 jsem se vyšplhal na rekordních cca 118 Dřív jsem dost sportoval a byl jsem ve skvelý formě a cejtil jsem se báječně, ale postupem času jsem přestal sportovat, rozkouřil jsem se dost a začal jíst jako prase.

Nicméně teda už dva a půl měsíce nekouřím, jím malilinko líp, ale pořád jako prase a pohyb nic moc, takže jsem se touto cestou rozhodl to změnit. Pokrem jsem dost zlenivel a potřebuju nějaký systém, dobré návyky apod, takže cílem toho blogu je zlepšení disciplíny, což je můj velký leak a dostání se zpět do formy, což znamená tak 105 kg, samozřejmě forma apod.

Pravidelně jsem běhal, chodil cvičit do fitka, chodil jsem občas thai box/mma, sám jsem venku dělal kruhový tréninky, nebo doma. Postupně chci všechno začít, říkám postupně, abych nevyhořel ze startu.

Takže cíle na následující měsíc:
      -zhubnout minimálně 5 kg
      -uběhnout alespoň 20 km, čím víc, tím líp(ranní cardio spojeně občas s krátkým tréninkem)
      -chodit fitko alespoň 2x optimálně 3x týdně
      -na zahradě/doma workouty lehčí 2x týdně
      -podívat se na hodinu jógy
      -fotodokumentace 1x týdně
      -psaní týdenních plánu, jejich plnění a každou neděli sumerizace

Btw NIKDY jsem neměl, žádný blog, ani nic tomu vzdáleného, takže
      kdyžtak omluvte chyby apod.

Jinak budu velice rád, když se zapojíte s názorama, radama, nebo nějakou insirací, příběhama:)

Takže hurá do toho a ZPÁTKY NA VRCHOL!!!
  • 43 odpovědí