[COACH] Feedback realkaM

• 10 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Pracovní verze poznámek z "nepovedeného" coachingu

plánování dne, týdne atd. Probirání cílů motivace

Strach z proher strach zapinat ssn ve spatnem obdobi

spis jak zvladnout..downswing

jak se motivovat k vetsimu volume kdyz jste treba breakeven tyden

ako sa prinútit k hraniu :)

jak zvládat tilt, proti konkrétnímu hráči na stole

líbilo by se mě téma disciplína a jak na ní zapracovat

Mě by hodně zajímalo téma koncentrace.
      "prokrastinace"

Jak hodne ovlada sportovni cinost a velka pracovni namaha psychologii hrace.
      hudba do sluchatek pomaha nebo ne

psychowalkmenu
      Jak se naladit na sessions ... jak na warmup

muj problem: nemam problem s tim hrat poker, bavi me to, hraju hodne, ale nedokazu se adekvatne dokopat k tomu abych se ucil (teoreticka priprava) jednoduse proto, ze me to nebavi tolik jako to hrat - bojuji s tim uz asi rok a progress v tomto mam presne NULA - je to zarazejici, kdyz je to hlavni zdroj penez pro celou rodinu

Jídlo a pití při hře: kafe, čaj, energeťáky, oříšky, nebo nějaké jiné drogy, co funguje? co nefunguje?

neustaly suckout .. jak se s tim srovnat.. strach hrat znova, protože očekavam, že nastane ta sama situace.. pritom hraji třeba 3 hodiny dobre..

BE session, short

zaujimalo by ma ako sa dokazu motivovat hraci ktori maju LT MU deal a su hlboko v minuse

tema odreagovani od pokeru?

Malo odpocinku a hrani pokru (jak hodne to ovlivnuje psychogii).

tema poker vs socializace - kde je zdrava hranice?

cim nahradit pohyb, když se nemuzu hybat, kvuli ochrnuti

vás bleskové relasxace až se budeme nekdy slyšet

Hraju několik turnaju a obcas vypadnu dost brzo proste na smulu nebo suckout,mam si zapnout dalsi?

dalši tema.. spočitat si jake limity mužu hrat vuči vkladu.. ne každy si totiž muže dovoli 2000$ a jit 100/200 CG..

Dá se u tech MTT pri tiltu nejak rychle uklidnit aspon trochu ? Treba jen nejaka cinost na pár minut, abych jeste mohl aspon v rozehraných MTT

jeste jednou se zeptam, zda by bylo mozne nekdy dat dohromady nejaka videa pod taktovkou realkyM na ruzna temata z oblasti psychologie?? :) )

sport - poker - psychologie

hraju poker, strilim, sermuju a jezdim na koni - mam u psychologa prednost ??? :-)

co tema psychologie a moderni technologie? Aplikace na spánek, meditace, jídlo atd atd, jsou jich spousty, mají nejaky vyznam??

mňa by zaujímalo poker a bodybuilding, lebo po tréningoch som na sračky a nemám síl ani žiť, nieto ešte session dať :D

spánek, množství spánku, odpočinek

Jak dohrát session když spadnu do tiltu, ale sng stoly stále běží a nechci to odpálit???
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Ještě jednou omluva všem za "odpadnutý" coaching a díky všem za skvělý postřehy a nápady ;)
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,899
      Ono to odpadlo? Mě nejdřív ten koučing nějak nelákal ale když jsem se kouknul na ty tvý poznámky co by se tam mohlo probírat tak si říkám že by mě to mohlo zajímat :D
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Už jen z té pracovní verze jde vidět, jak je celá naše komunita jedna velká mental game fish :s_evil:

Tak snad se příště technicky zadaří a konečně se dozvíme, co znamenal ten strom s čísílkama.
    • Opecz
      Opecz
      Bronz
      Registrace: 17.09.2009 Příspěvky: 465
      nice coaching, big fan :coolface:
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Velmi se omlouvám za první nepovedený coaching, závada nebyla na vašem přijímači :-). Opravdu jsme se snažili, ale technika nás prostě zradila. Určitě to napravíme a technické problémy odstraníme.
      Děkuji za všechny dotazy a náměty, pečlivě jsem je všechny prošla, postupně se pokusím odpovídat, náměty použiji do coachingů. M.
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      chysta sa .. repete? ak ano je nejaky datum a cas?
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Ahoj,

aktálně pracujeme na psaných materiálech na který by měl pravděpodobně navázat coaching, kde datum a čas ještě není daný, ale dáme včas vědět v novince.
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      :f_thumbsup:
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Ahoj tak jak to vypadá ? :s_smile: