BLOG: Bez BM ze $100 - $10000

• alesanders
      alesanders
      Bronz
      Registrace: 20.08.2012 Příspěvky: 25
      Zdravím všechny co zabloudí na můj blog :f_love:

Trošinku jsem se představil zde . Pracuji na směny jako operátor CNC. Hraji aktivně fotbal a nyní mi do toho vlezla ještě přítelkyně :f_love: . Ta mi v tom hraní pokru bude dělat největší bordel :D :D

Přečetl sem tu několik super blogu, které mě inspirovali k tomu abych si také jeden založil. BM nebyl nikdy má silná stránka. Kdybych ho aspoň trochu dodržoval mohl jsem být možná s velkým štěstím winning hráč :f_biggrin: Mám pár tref na PSku kde bohužel nejsem tracknutý přes PS. Nejvíc vzpomínám na trefu za 33$ bral cca 2400$. Byla to má druhá největší trefa. Ale o to byla lepší bo jsem to 1.místo trefil po 7 pivech a dvou brčkách :f_biggrin: :f_p: :f_biggrin: Samozřejmě jsem to tam celý nenechal. Většinu vždy vybral a zbytek sjel X(

Do teď jsem hrával MTT. Chtěl bych se naučit cashku. Je to pro mě neobjevený formát, krom té hospodské samozřejmě :D

Regnul sem se na Winner poker a vložil 100$. Z toho se teda pokusím udělat ty tisíce. :f_cool: No uvidime. Osobně to vidím na týden hraní i když, právě proto sem si založil tento blog, abych nebyl za omezence a nebastnul to.

Jinak cíle dám během dvou týdnů bo si vůbec nejsem jistý jak mi to pujde. Zatím budu studovat, shlédnu nějaké to video a když se zadaří tak něco postnu :D

Začínám od pondělí tje 17.3.2014. Jelikož dnes na odpolední, zítra fotbal a pak trenérova oslava (DURCH). Neděle bude ve znamení 15:00 žiju "JUCHU" :D :D

PS: omluvte mou češtinu jsem buran z vesnice :D

Tady ještě vstupní data pro challange

Začátek výzvy: 17.3.2014
      Počet týdnů ve výzvě: 0
      Herna: Winner Poker
      Typ hry: NL 4
      Týdenní profit: 0
      Týdenní počet hand: 0
      Celkový profit: 0
      Celkový počet hand: 0
      Bankroll na začátku výzvy: $120

HALA MADRID
  • 3 odpovědí
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj!

pridal som ti pred názov označenie "BLOG:" aby to bolo prehľadnejšie. ;)

Budem ti držať palce, nech sa ti darí!
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,682
      Coufo drzim palce. :D
    • alesanders
      alesanders
      Bronz
      Registrace: 20.08.2012 Příspěvky: 25
      Zdravím,

Pro začátek:
      :heart: Nejsem na nule :f_thumbsup:
      :heart: clearnul jsem prvnich $5
      :diamond: Nepostnul jsem ani jednu handu :f_mad:
      :diamond: Nestuduji jak bych měl :facepalm:

Mám trial verzi PT4( jen tak mimichodem, doufám, že vyhraji v učíme se vyhrávat a budu si moct koupit plnou verzi :D ). Do středy mi neukládal Winner poker hand history a když už začal tak mi to nešlapalo PT4. Po tuhém boji už to jde :) Bez tak mi to ukazuje nějaké blbosti v grafu a sem z toho zmatený. Jelikož ho mám v provozu až od čtvrka tak sem graf ani dávat nebudu.

Hraji NL4 6max. Zkoušel jsem i FR ale buď tam je plno a nebo nejede. Byl jsem zkusit ten Fast poker, bo jak se tomu říká ale po 15 minutách jsem to raději zabalil.

Byl jsem se podívat na trénink twinna myslím. Byl tam 6 max zoom, tak sem ty dveře ihned zavřel. I když měl jsem tam zůstat a něco si z tama odnést :f_cry:

Cíle na tento týden:
      :club: 7K hand
      :club: učit, učit, učit a zavítat na ten trénink
      :club: postnout aspoň 3 handy do HJ
      :club: dodržet BM a nebastnout

Jěště aktualizace cornieho challange:
      Začátek výzvy: 17.3.2014
      Počet týdnů ve výzvě: 1
      Herna: Winner Poker
      Typ hry: NL 4
      Týdenní profit: $82.18
      Týdenní počet hand: 5195