Table Optimizer - diskuze

• ondyman
      ondyman
      Hlavní Moderátor
      Hlavní Moderátor
      Registrace: 17.01.2009 Příspěvky: 2,138

Na vyzkoušení na 30 dní zdarma: Vyzkoušet Table Optimizer
      Zakoupit nyní: Koupit Table Optimizer

Co je Table Optimizer?

Table Optimizer je optimalizační nástroj pro hráče, kteří hrají pravidelně na pokerstars několik stolů zároveň. Software vám pomůže s organizací a uspořádáním stolů s nepřekonatelnou efektivitou, díky čemuž se budete moci více soustředit na svůj vlastní výkon!

Kdo by měl Table Optimizer používat?

Table Optimizer je nástroj určený mass multi tablerům na PokerStars. Pokud jste měli někdy problémy s organizací stolů či ztráty přehledu během náročné multi-table session, Table Optimizer je stvořen přímo pro vás!

Výhody Table Optimizeru

Software je v podstatě odnoží TableNinji 2, ovšem přidává value několika unikátními a užitečnými vlastnostmi:

Hotkeys vám umožňují posunovat stoly mezi několika monitory, přidávat nové stoly do stacku, přidat se a odejít z waitlistů, další handu nebo big blind jít sit out u několika stolů, zvýšit/snížit bet sizing, změnu barev, hledat hráče a další!

Přednastavený bet sizing pro open raisy a raisy pro izolaci dle blindů a pozici na stole, 3-bet/squeeze dle sizingu open raisora, post-flop bet a raise dle streety a pre-flop akce a další!

Inteligentní uspořádání automaticky přesune stoly ze stacku do předem definovaných stolů v závislosti, na kterém stole vám byla první rozdána handa, když jste vložil peníze do potu nebo jste na flopu. Když poté zahodíte, stůl bude automaticky vrácen do stacku, díky čemuž můžete hrát více stolů a zajistit si plné soustředění na velké poty.

Vylepšené multi-tabling možnosti jako automatické přijímání/odmítání waitlistů, zavírání pop-upů, zavírání prázdných stolů, výběr/obnova informační záložky v turnajích a další!

Máte problémy?

Pokud máte s Table Optimizerem problémy - užívání softwaru, potíže při instalaci nebo pokud byste pouze rádi nějaké tipy a triky - navštivte prosím naše specializované téma pro podporu (anglicky). Pro obecnou diskuzi o softwaru využijte prosím přímo toto téma.

• 2 odpovědí
    • jgr68cz
      jgr68cz
      Bronz
      Registrace: 07.02.2014 Příspěvky: 53
      Stahování mi zastavil jak můj Norton, tak i Chrome prohlížeč a to z důvodu malwaru...A zkoušel jsem více pomocných programů na zkoušku a 70% z nich mi nejde stáhnout z bezpečnostních důvodů, tak jsem na vážkách jestli je mám stáhnout manuálně...
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Potvrdzujem! ... 10 / 56 antivirusov detekovalo "to.zip" ako potencionálne nebezpečný súbor.

Prosím o vedenie psgy o preverení verohonosti poskytovaných affiliate produktov zabezpečovaných 3-ťou stranou!!!