bankovni ucet

• tOreee
      tOreee
      Bronz
      Registrace: 05.07.2011 Příspěvky: 1,048
      Ahoj jsem student a jeste nemam ucet u zadne banky nikdy jsem ho nepotreboval tak me zajimaji nejake dobre tipy .. :) mam nejake prachy z pokru ktere bych si chtel vybrat + jeste kvuli brigady.

A na tomhle foru si myslim ze je dost odborniku s hromadou zkusenosti.

Muj horky favorit je ceska sporitelna mam to blizko od domu takze kdybych potreboval vyresit nejaky problem tak nemusim nikam daleko jezdit

takze mate nekdo nejake dobre tipy ?:)
  • 7 odpovědí
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      Jestli budes chtit vybirat penize z heren tak si vyber banku ktera ma VISU kartu :-P Co jsem tak sledoval ted maji skoro vsechny banky VISA CARD jako nadstandardni sluzbu = mesicni poplatky.. Tohle jsme vyresil u Mbank vedeni uctu 0kc + VISA card :) .. Jinak mam u CSOB ucet a nemuzu si stezovat... ALe asi bych ted sel do fio a nebo airbank .. Kdyz se mrknes na ceniky a prehledy jednotlivych uctu tak si vyberes co je pro tebe nejlepsi :)
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      Ja mam komercku (mam tam hypotéku,tak tam musim byt) a jsem s ni spokojen. Mesicne na poplatcích nezaplatim ani korunu,ale ted nevim jestli je to stejna nabídka pro všechny. Ja to mam myslim vedeno jako jeden z pracovnich benefitu.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

o té VISA kartě je to do kamene tesaná pravda a např Airbank ji nenabízí, takže pozor na to :s_evil:
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Já mám zuno a taky ok. :)

Navic je tam super doporučovací systém.
    • tOreee
      tOreee
      Bronz
      Registrace: 05.07.2011 Příspěvky: 1,048
      nad zuno jsem premyslel ale nevim jeslti se to da vest jako plno hodnotnu ucet jestli to neni jen jako takovy nejaky bocni internetovy neco jak nettler nebo skrill
      + jsou tam nejake poplatky nebo da se vest jako studentsky ?
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Jednoznacne by som volil bezplatny ucet a je uplne jedno ci sa jedna o online banku alebo nie. Vsetko co potrebujes vybavis online/cez telefon a podla toho co si napisal s ao nejake nadstandardne sluzby momentalne nezaujimas, takze navstevy kamennych pobociek su stratou casu...

Ako ti uz bolo poradene, VISA karta je asi nutnost.

Ak mas v plane vyberat peniaze z online pokru, poobzeraj sa po banke, ktora ponuka najlepsie devizove kurzy. Uz je to nejaka doba, takze nemam prehlad, ale na internete najdes urcite mnozstvo webov, ktore ot porovnavaju (prip. niekto tu poradi). Pred dvoma rokmi bola najlepsou volbou CSOB, resp. FIO ale dnes moze byt vsetko inak.

Rovnako pozor na studentske ucty: nenechaj sa nalakat na VISA kartu, co ma denny limit 2000 Kc alebo nieco podobne... :f_mad:
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      Mám Zuno i Airbank a určitě doporučím Zuno jenom kvůli té Visa kartě, protože AB ji nemá a ani neplánuje závést. Jinak podle služeb bych zase doporučil AirBank, nikdy jsem nebyl s bankou spokojenější. U Zuna mi vadí ty jejich kurzy, u 100$ výběru rozdíl i 50Kč!!! ?(

Jinak jsem uvažoval i o mBank jen kvůli Vise, ale zatím jsem do toho nešel, ale je to kandidát číslo jedna do budoucna :)