[PLO] BLOG: Cesta do pekla

• hrbol
      hrbol
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 133
      Zdravím všechny, rozhodl jsem se přejít z holdemu na PLO a tak bych tu chtěl mapovat svojí cestu a tak nějak se zapojit víc a začít komunikovat s lidmi z pokerového prostředí. At už využít tady forum, blog nebo sehnat někoho na skype apod. koukám že to moc nežije, jste aktivní i někde jinde? 2+2 nebo podobně?

Dříve jsem hrával FF a rush (NL2-25), bohužel mě to nějak přestalo bavit a na normal stoly jsem si už nezvyknul. Možná by NL25 pro mě končila, protože mi přišlo, že už tam bylo spoustu lepších hráčů než já :s_cool: Dlouho jsem přemýšlel jestli přesedlat na omahu nebo na turnaje. Takže mtts budu hrát doplnkově a spíš 1 den o víkendu a vyhrála omaha.

Bohužel pro mě nejhorší přivítání, když jsem během jednoho dne na reg stolech odpálil 11BI na PLO5 na ipokeru :s_mad: .. Hrozně mě tiltuje ten software ipokeru i reg stoly, ale řekl jsem si že to nezabalím, když už jsem si koupil PT4omahu :D Včera jsem depositnul na PS(bohužel netracknuté) a začal hrát PLO2 zoom, což mi nesmírně vyhovuje a hrozně mě to baví.

Cíle (duben):
      1) zkouknout 1 video týdně, chodit na coaching
      2) nahrát alespon 30K hand za měsíc
      3) alespon 3x týdně projet handy v PT4 + dát handy k zhodnocení
      4) promyslet jakou dát formu tomuto blogu (nikdy jsem nebyl nějakej moc velkej spisovatel)
      5) Překonat PLO2 a co nejrychleji na PLO5

herna: PS
      BR: 110 bucks

První session:
      http://postimg.org/image/us7gd86cv/

otázka a rada na závěr kdo dočte: Co vám nejvíce pomohlo ke zlepšení hry?( coaching, samostudium, skype)

btw sháním někoho na skype na microlimitech :-)
  • 1 odpověď