BLOG: svbrdk – NL200 challenge

• svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      Zdravím všechny pokerstrategisty,
      po chvíli dumání jsem se rozhodl, že založím blog, který je už druhý v pořadí. Znáte to v prvním nasekáte chyby, v druhým se je snažíte opravit, ale nasekáte nový, mnohem větší chyby. Ale třetí blog, to bude teprve čtení. :D Takže GL me. Vlastně nebyl jsem na to úplně sám, takže díky. :f_biggrin:

Co jsem zač?
      Pro ty co mě neznají (těch moc není :D ) je mi 20 (ještě nějaký čas), jsem z Brna kde studuji VŠ. Kromě pokeru mě taky baví fitness cvičba, takže se sem tam objeví na blogu i něco z tohoto soudku, pokud by měl někdo tréninkové/nutriční otázky NP. Sem tam si čichnu k webmarketingu, nebo k tvorbě webů na Wordpressu, ale tento „koníček“ jsem na dobu neurčitou zejména z časových důvodů. No a obecně mám rád všechno, co zvyšuje lidskou produktivitu,myšlení, atd.

Současnost
      V současnosti brázdím vody NL100€ na MG, časem bych se chtěl částečně přesunout na PS a opět sbírat PSGY body protože mi utíká value, která je ve zdejších videích, judgingu apod. (Machy nebo někdo z vedení by měl bankerovi zvednout plat protože to on mě naočkoval) :D . Poker je v současnosti můj jediný příjem, takže cesta do kýženého stavu nebude určitě jednoduchá nejen co se týče BR, ale také úrovně NL200 hráčů, která je trošku někde jinde.

Proč blog?
      Formou blogu bych se chtěl veřejně commitnout k určitým věcem které bych rád dotáhnul do zdárného konce. Budu psát především o short-term (možno mid-term) plánech a o tom jak mi vychází nebo ne. A to jak pokerových tak těch v RL. Tím bych si chtěl udržet nějaký přehled a kouknout na retrospektivu ve vlastním snažení. Větším cílem v mém snažení je usadit se na NL200€ se 100BI bankrollem.

Mid-term představa tedy NL200 crush, Bc. (ještě rok), JV asie/kanada/jina poker friendly oblast :) -> hledám partaky

Na úvod blogu a nového měsíce teda rovnou začnu s určitými pointy které bych rád dodržel:

Měsíční cíle:

Poker:
      • 50k Hands
      • Hitnout TOP 8 v rake race
      • 3x private coaching
      • Hrát max 6 stolů a respektovat všechny PSANÁ i nepsaná pravidla
      • Začít s trial verzí card ru**es a shlédnout 5 videí
      • Shotnout NL200€

RL:
      • Zmáknout time management – celý měsíc plánovat den po dni v Google kalendáři (dík za facku katri)
      • Zmáknout všechny zápočty ve škole
      • Změnit trénink (předtím dát týden pauzu a urovnat věci + max volume)
      • Neřešit kraviny a začít makat
  • 202 odpovědí
    • bubinko05
      bubinko05
      Bronz
      Registrace: 20.12.2010 Příspěvky: 1,057
      GL a nech ti to vydrzi :)
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,046
      :s_thumbsup: Super, žes to konečně sepsal :) !

Big fan! :s_love:

Ať všechno vychází a jde to od ruky, mega gl!!!
    • Guissep
      Guissep
      Platina
      Registrace: 29.01.2010 Příspěvky: 433
      Tak pome, dáme challenge - dokud vede blog jeden povede ho i druhej, což? :s_cool:

Jinak GL, NL200 už se třepe!!!
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      GL pane, jinak s tím time managementem není zač, já zase děkuju za tip s Google kalendářem, já jsem zatím jel jenom oldschool papírový kalendář, ale toto vypadá zajímavě. Obzvlášť to upomínání etc.je cool, vyzkouším.
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Díky všem za reakce :s_cool:
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      hraješ na microgaming network? rozmýšľal som, že by som sa tam presťahoval hrať nl100. aký tam je traffic a úroveň hráčov?
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      mrtvo, doclearuju bonus a stěhuju se, zrovna mám po SSN a když jsem začínal 30minut jsem hrál 1 stůl, btw. jsou tam jen € stoly, takže se z komfortních rollů stávají dost nekomfortní :s_frown:
    • HosaDavid
      HosaDavid
      Bronz
      Registrace: 01.03.2014 Příspěvky: 142
      Tak ať se daří bráško, si vzorem pro spoustu z nás a ani to nevíš ;) držím palce a jednou tě skromně dotáhnu. A jako parťáka tě beru, i když já jsem hodně malinkatááá rybička :s_cry: :f_p:
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      jsou tam jen € stoly, takže se z komfortních rollů stávají dost nekomfortní shark frown

nadruhou stranu kdyz tam ten roll vybudujes, vydelavas diky tomu vic :s_cool:

na nl20 a 50 je to ideal, traffic super, rb diky psgy porad 30%...na 100 uz to asi kulha no:)

kazdopadne dobre , ze sis konecne zalozil blog a jdes do toho.

gl
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Follow :f_cool: good luck!
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      @all: díky hoši ;)

@Starstrick: Jasně že 1000€ je mnohem lepší než 1000USD :s_biggrin: , ale má to i své nevýhody, např. table selekce diky níž by sis mohl zvednout WR a dejme tomu na PS mít namísto 1k 1,3k a vyšlo by tě to zhruba na stejno, myslím, že když se sečtou všechny plusy a mínusy všech providerů většinou se dostaneš na podobný čísla (až na výjimky, na té horší straně) a rozhoduje teda FDB nebo jiná promo.

Já na MG šel ze Stars a byl to teda šok, zvykal jsem si asi 30k ruk, ale to je dost individuální předpokládám :)
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      UPDATE

Půlku měsíce máme za sebou, co se událo?

*
      *
      *

*
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      *
      nic

Aktuálně odehráno necelých 20k ruk v kterých jsem si prošel menším swingem - jsem BE, na nahrání 50k ruk mi chybí 6 dní v měsíci, který nevím kde najdu :D + čekám ještě nějaký výpadky kvůli škole a nějaké režii, je to holt nafláknutý teď před zkouškama samej zápich.

:challenge:

:diamond: TOP 8 v racu nehituju ani z daleka takže o tom potom
      :diamond: 3x privivate coaching je v jednání, zatím jsem měl jeden
      :diamond: SHOT NL200€ v nedohlednu zatím, myslím že to bumhuntnu na konci měsíce abych to mohl odškrnout v blogu :D
      :diamond: Z 5 videí, mám jedno :f_biggrin:

:challenge:

Dost mě první polovinu měsíce zdržela škola a RL věci (zdraví - kolikrát nešlo vydržet u monitoru ani hodinu), věci jsem si vyjasnil a už se nebudu zdržovat s blbostma :censored: .

:heart: Co se týče zmiňovaného timemanagementu - po určité době mám problém s tím si vzpomenout večer na to naplánovat druhý den, zvlášť když jsem až do večera něčím zaměstnananej, uvítám jakoukoli radu :)

:heart: "Změnit trénink (předtím dát týden pauzu a urovnat věci + max volume)"
      Co se tohoto bodu týče týdení pauzu jsem dodržel a dost prospěla, aktuálně mám nový trénink, předtím jsem jel 5x5 (doporučuju všem, kteří chtějí nabrat a zesílit) který můžu vystavit kdyby měl někdo zájem, aktuálně jedu toto (asi vás to moc nezajímá ale dana jo :D )

1. Lehce - (zada,biceps,ramena,hamsrtigy)
      přítahy v předklonu: 15x40kg,12x50kg,10x60kg,10x60kg,8x70kg
      Shyby: 4x max
      Tlaky s jednoruckami na ramena ve stoje:15x2x16kg,12x2x18kg,10x2x22kg,10x2x24kg
      Rozpazovani na stroji:15-15,12-15,10-20,10-2
      Lýtka: 4x - feel free - lýtka dost flákám
      Zakopavani: 4x - toto taky flákám :D
      Biceps vč (olympijská): 15x25kg, 12x25kg, 10x30kg,10x30kg
      Břicho

2.Lehce - (prsa, nohy, triceps)
      Bench:15x60,12x70,10x80,10x85kg
      Jednorucky na šikmé lavici: 15x2x26kg,12x2x28kg,10x2x30kg,10x2x38
      Drepy: 15x60kg,12x70,10x80,10x90
      Predkopavani: 3 série pumpování
      Kliky na bradlech: 4x max (vlastní váha + 20kg kotouč)
      Břicho

3 těžce – záda, hamstringy, ramena, biceps :
      MT: 6 sérií po 12x70, 8x100, 6x120, 4x130, 2x140, 1x150 - toto jsem tam dopsal nově, jsem hodně zvědavej!
      Shyby: 6x max
      Tlaky (ramena) v sedě – 6 sérií po 12x2x22kg, 10x2x26kg, 8x2x30, 6x2x36, 6x2x34, 6x2x34
      Nebo pritahy vč. K bradě
      Jednorucky (biceps) – 4 série po 12x2x14kg, 10x2x16kg, 8x2x20kg, 6x2x24kg
      Břicho

4 těžce – nohy, prsa, triceps, lýtka :
      Celni Dřep - 6 sérií po 12x60kg, 10x80, 8x90, 6x100, 4x110, 3x110
      Bench - 6 sérií po 12x60kg, 10x70, 8x80, 6x90, 4x100, 3x ???
      Jedno ručky na šikmé 3-4* váha dle benche
      Bradla na triceps 4x max (vl. váha + 40kg)
      Výpony ve stoje (lýtka) – 4 série po 12, 10, 8, 8 opakováních

BTW. příští měsíc začínám na nové herně, kterou budu mít tracknutou, takže konečně budu moc začít hltat videa nejen od mého hvězdného coache bankera :f_love: , profesionál po všech stránkách, nemůžu nic než chválit :s_evil:

Absence PSGY bodů a tím pádem studia je po určité době dost frustrující, to mi věřte.

Takže wish me luck, druhá polovina bude po všech stránkách lepší :evil:
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Training for pussies :fouet: :megusta:
    • plague44
      plague44
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 321
      Zamakej trošku na tom volume :) jinak gl na nové herně
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      plague44 původně napsal
      Zamakej trošku na tom volume :) jinak gl na nové herně
      Az budu velkej budu to dávat jak ty :)
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      Heart Co se týče zmiňovaného timemanagementu - po určité době mám problém s tím si vzpomenout večer na to naplánovat druhý den, zvlášť když jsem až do večera něčím zaměstnananej, uvítám jakoukoli radu smile

Já plánuju vždycky až ráno, během ranní rutiny..většinou to vychází během snídan. Tím že mám vytvořenou rutinu, kterou dělám v podstatě automaticky tak se nestává, že bych zapomněl.

Dřív jsem se snažil taky plánovat večer, ale kolikrát jsem byl tak unavenej, že jsem se na to jednoduše vybodnul, takže ráno mi to přijde jednodušší.

Btw gl na 200 :) a budu sledovat!
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      to zní dobře, když ráno mám ten point v podobě snídaně kterýho se držím :s_biggrin: díkec, (btw. dneska jsem to dělal ráno), možná nevýhoda je v tom že mi nebude vadit když zaspím protože plán budu dělat až ráno a pak to skončí budíčkem v 11 ... takže ozkouším a poreferuju
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Registrace: 19.01.2009 Příspěvky: 284
      trening hodně v pohodě něco takového jsem hledal jelikož jsem nechtěl jet lehko těžkej split 5x v týdnu. Tohle je rozepsaný na 4 s důrazem na rozvoj vrchu.
      pokecáme o tom ještě na skypu

v pokeru buď dobrej !!!
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      UPDATE

První měsíc blogování za mnou tak vám přináším info jak to šlo a nešlo

Vzhledem k tomu že jsem měl plný měsíc zápočtů a všech možných školních povinností jak už to na konci semestru bývá, na poker moc času nezbývalo, pokud zbývalo tak nebyl traffic nebo mi plány překazila nějaká jiná blbost nebo problémy s očima, to ale bylo jen cca 3 dny tak si zase nebudu vymýšlet výmluvy.

Výsledkově jsem tento měsíc -18BI (od peaku cca – 38BI), a s nějakými náklady jak očekávanými tak neočekávanými jsem tento měsíc dropnul cca 30BIs, shot na NL200 se tedy logicky o něco posouvá, na NL100 jsem pořád dost comfort ale už to není „the PRO BRM“. Celkově tento měsíc byl ten, v kterém to výsledkově stojí za prd, ale dostanete tolik nových podnětů a nápadů že vás to nakopne na hodně dlouhou dobu dopředu. Budu se snažit vzpomenout si na co nejvíc z nich a dát nějaký tipy.

:club:P ořídil jsem novej monitor; IPSko - pecka

:club: Začal jsem používat rozšíření „stayfocusd“ do chromu (TLN doporučuje v jednom videu), nuts věc a konečně netrávím čas u webů, u kterých ho trávit nechci.
      Společně s katrim jsme přišli na to že BvB hrajeme dost nekorektně, sestrojil jsem si teda novou strategii a doufám že WR poletí vzhůru (ještě jsem s tím nehrál, takže je to jen teorie)

:club: Sehnal jsem si knížku „Konec prokrastinace“ takže v plánu bude příští měsíc něco počíst, pokud nebudu číst skripta a podobný blbosti.
      Kromě warmupu před ssn jsem zařadil i cooldown, který zatím moc neovládám, resp. zatím necítím, že by nějak přispěl k herní stabilitě ale to se obv pozná časem a je moc brzo na závěry.

:club: Málo analyzuju! O tom asi netřeba nic psát … myslím, že všichni kdo jsou na tom stejně jako já by si měli vzít ponaučení z tohoto:
      „If you ran every day and ran one minute longer every day, in the short term you wouldn’t notice a difference, but in a year you would be lots fitter and in better shape. If every day you committed to studying hand histories for 20 minutes a day, your game would not change dramatically in any given week, but in a year it will have come a long way.“

:club: Smazal jsem z facebooku dost lidí, kteří na mě působili negativně, pořád vypisovali, řešili koko*iny apod. dělám to více méně pravidelně a dělím tak zrno od plev

Gage je sice MLM focused, ale některý myšlenky má super

stejně tak jsem se vymazal z několika skype skupin z důvodu nízkého herního přínosu, velkého přínosu prokrastinace a asocializmu čímž se všem lidem omlouvám, ale jinak to nešlo

:club: OPĚT jsem narazil asi na můj obecně největší leak, který je řekl bych mindsetového původu. Jedná se o to, že když určitou dobu hraju, spadnu na autopilota a přestanu přemýšlet o rangi soupeře, nebo o ní ještě okrajové přemýšlím ale i když vím, že bych měl provést akci X, abych se sám utvrdil ve své pravdě, udělám opak. Pokud mě pak potká shitrun jako tento měsíc, usedám ke stolům s tímto autopilotem automaticky, aniž bych si to uvědomil. Tím se samozřejmě prohlubují swingy, a snižují výhry. Od oka tipuju, že tímto chováním pálím 5bb/100. Obv že při hotrunu na tento leak vždycky zapomenu a neřeším ho do té doby, dokud mi zase neteče do bot. Toto bude příští měsíc jednoznačně č. 1 na co se zaměřím společně s pravidelnou 20ti minutovou denní analýzou. Pro co nejlepší výsledky si hodlám udělat tabulku (discipo) u 2 řádcích, u kterých bude 1. „přemýšlej nad villainovou rangí a důvěřuj těmto rozhodnutím“, 2. „Analyzuj 20min. denně“ + 31 sloupců které budou představovat dny. Cíl je tedy jasný, mít co nejvíc políček odfajvkovaných. Pokud mě ani tohle nedonutí zamyslet se, pravděpodobně si to nechám vytetovat na co nejbolestivější a zároveň nejviditelnější místo :D . Pokud by měl někdo na tento (de)mental leak nějaký tipy ocenil bych je.

Co se týče goals pro minulý měsíc dopadlo to tedy bídně, nijak mi to tedy nevadí protože většina nejhoršího ve škole je za mnou (chybí mi asi 5 zkoušek) a hlavně jsem se dozvěděl za se kupu nových věcí (díky luciiiku).

Poker:
      50k Hands – 34k hands – WUT? …
      Volume se na MG dává fakt těžko ke všem ostatním issues, které jsem musel řešit, člověk je prostě odkázanej hrát pokaždé když je traffic což samo o sobě neznamená ryby ale v poslední době několik solid lidí z NL200. V květnu budu kombinovat PS + MG a budu tracknutý takže se neskutečně těším na akademii a videa;

Hitnout TOP 8 v rake race –
      vzhledem k volume jsem 11.

3x private coaching
      2x jsem absolvoval, třetí jsem bohužel nestihl, ale je v jednání, a tady rozhodně platí kvalita > kvantita

Hrát max 6 stolů a respektovat všechny PSANÁ i nepsaná pravidla
      totální propadák, počty stolů splňuju ale co se týče psaných pravidel je to hrůza – viz. mental leak

Začít s trial verzí card ru**es a shlédnout 5 videí - videa shlédnuta celkem 4

Shotnout NL200€ - nekoná se, odkládá se, viz výše

RL:
      Zmáknout time management –
      celý měsíc plánovat den po dni v Google kalendáři (dík za facku katri) – dost vypadávám z plánování dnů, čas udělat další položku v seznamu a den po dni odškrtávat

Zmáknout všechny zápočty ve škole - solved

Změnit trénink (předtím dát týden pauzu a urovnat věci + max volume) - solved
      Neřešit kraviny a začít makat – hh :D

Co z toho všeho plyne?

Následující měsíc mě tedy ještě čeká několik zkoušek, takže ve stanovování cílů budu opatrnější, ať sem zase nenapíšu 20 věcí, který budou „červený“. RL cíle zveřejňovat nebudu, podvědomě toho pak mám moc, a nesoustředím se na to co opravdu chci, resp. nejsem efektivní jak bych chtěl.

:heart: 40k RUK
      :heart: Splnění discipa - (denní analýza, range, denní plánování)
      :heart: Uvažovat komplexně, neautopilotovat
      :heart: Neautopilotovat
      :heart: Neautopilotovat

:fouet:

Ať vám to všem točí ;)