telefon Xiaomi Mi3S

• 17 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Ahoj, nevlastnim MI3 primo, ale mam nizsi model MI2S a mohu po cca pul roce jen pochvalit. Telefon bezi naprosto plynule, zpracovani je vyborny, podpora pro system miui je taky vyborna (pravidelne tydenni aktualizace, schopna komunita atd). Moje 32GB verze má i docela kvalitni fotoaparat (fotky chválili i kamaradi).

Pro me by byla MI3 uz docela "padlo" a proto jsem si na ni nepockal a sel do tohodle malinko mensiho. Ale nedavno jsem ji mel moznost videt u nekoho v metru a zas tak hrozny to neni a malinko ve me hlodalo, ze by se mi i libila. Za ty penize je to vazne dobrej stroj, kterej se muze v pohode srovnavat s radove drazsimi modely..

Tak snad to pomohlo i kdyz ne primo k MI3, ale myslim, ze co do kvality bude tahle znacka srovnatelna ve vsech modelech. Neni to zadnej cinskej smejd :)
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Díky moc,něco takového jsem potřeboval slyšet :D .Je to můj černý kuň,ale stále jsem se nemohl rozhodnout.
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      tak super, jak rikam ja jsem s nim spokojeny a az se za nejakou dobu budu rozhodovat pro novej, tak budu volit opet neco podobnyho nez abych sel do zbytecne predrazenych samsungu, iphonu a ja nevim ceho.

Pro me jedina nevyhoda je, ze mam telefon koupeny primo od cinskeho prodejce, takze doufam, ze nebude potreba zadne reklamace, ale to uz ti ted odpada, protoze tyhle telefony zacalo nabizet dost prodejcu i u nas (viz tvuj odkaz). Tak gl v rozhodovani a snad me jednou neproklejes (stat se muze asi cokoliv a vsichni maji i horsi kusy, tak snad budes spokojeny :) )
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Jj,s tou reklamací to je v pohodě,už včera jsem se dotazoval přímo na té prodejně.
      Už je objednán, těším se jak malé dítě :D :D
      Ještě jednou moc děkuji ;)
      Chtěl jsem počkat na Samsung S5,ale ta cena se mi zdá hodně přemrštěná na to,že se to od S4 moc lišit nebude.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ja mám zopo zp780, stál ma asi 100 eur aj s dovozom. :f_biggrin: A taktiež si nemôžem tento čínsky výrobok vynachváliť. :)
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Nemajú tieto telefóny problémy s európskymi operátormi?

Konkrétne tvoj irik, ty máš nižší model MI2S, všetko v pohode?

Na Xiaomi som čítal a videl veľmi dobré recezenzie, tiež uvažujem nad kúpou nového telefónu.
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      ja mam twn prostredni (red rice ) slabsi proc nez i2. o neco vwtsi displej jinak parametry podobne a nemuzu si ho vynachvalit. xiaomi velmi mile prekvapili . bohuzel mi3 je i na me moc velka. skoda ten qualcom musi litat.
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      MBranjo původně napsal

Na Xiaomi som čítal a videl veľmi dobré recezenzie, tiež uvažujem nad kúpou nového telefónu.
      je potreba si pohlídat, aby byly s evropskyma operatorama kompatibilní. zrovna u MI3 tusim se cekalo, až uvolní model, který takto bude vyhovovat. Muj MI2 zadny problem nemel a dodnes vlastne nema..je to opravdu pomerne zajimava varianta k predrazenym nesmyslum typu iphone a samsung..
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Tak už mám 14 dní Mi3S,kupoval jsem ho na http://www.huramobil.cz/xiaomi-mi3s-16gb...OMIMi3BLACK16GB a vše v naprostém pořádku,cz lokalizace a já jsem opravdu nadšenej ;)
      Nejvíce mě fascinuje výdrž baterie :f_thumbsup:
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Registrace: 20.04.2011 Příspěvky: 139
      MBranjo původně napsal

Mám taky Mi2S a naprosto v pohode...kupoval jsem v akci na Mironetu par mesicu zpatky, kdyz slevnili 32Gb verzi na 9k a to mi prislo jako hodne dobry pomer cena/vykon.
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      no koukam, ze xiaomi je uz pomerne rozsirena znacka v cesku :) dost tomu asi pomohl i primy prodej tady u nas...
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Pozerám, že tieto telefóny sa dajú zo zahraničia objednať o dosť výhodnejšie ako v ČR. V poslednej dobe sa vraj zlacnili, kvôli konkurenčnému mobilu.

xiaomi shop

Tí čo ho máte, aké sú vaše skúsenosti s odstupom času? Cez čo ste objednávali?
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,182
      http://diit.cz/clanek/smartphone-xiaomi-redmi-1s-predava-data-do-ciny-bez-vedomi-uzivatele
    • samiiik
      samiiik
      Bronz
      Registrace: 04.11.2010 Příspěvky: 52
      Mám telefon xiaomi redmi S1 za 4300kč a jsem maximálně spokojen. Myslím si, že není třeba investovat do lepších modelů. Tento na focení, hry, poker, internet, volání atd. úplně stačí :f_thumbsup:
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Můžeš ttrošku rozvyst jak ses s ttímhle modelem spokojeny? Sam mmám MI2S a právě pro mladou shanim novej foun, jednou z možnosti bylo i něco "slabšího" od xiaomi...třeba by me zajimalo jak fotí fotak a to i v horších podminkach, ma telefon notifikacni diodu a ma cidlo pro automaticky jas? Dík
    • eri666
      eri666
      Bronz
      Registrace: 28.05.2011 Příspěvky: 68
      Máte někdo zkušenost s nakupováním smartphonů na ebay? Kupuju tam dost často menší věci a hadry. Většinou napíšu prodejci, aby uvedl menší cenu kvůli daním. Zajímalo by mě jestli polezou celníci do balíku kde bude cena cca 30 USD.
    • samiiik
      samiiik
      Bronz
      Registrace: 04.11.2010 Příspěvky: 52
      irik83 původně napsal
      Můžeš ttrošku rozvyst jak ses s ttímhle modelem spokojeny? Sam mmám MI2S a právě pro mladou shanim novej foun, jednou z možnosti bylo i něco "slabšího" od xiaomi...třeba by me zajimalo jak fotí fotak a to i v horších podminkach, ma telefon notifikacni diodu a ma cidlo pro automaticky jas? Dík
      Fotografie i video je v moc pěkné kvalitě, ale zázraky v noci to nedělá. Display je na slunku málo čitelný, ale jinak je kvalitní. Telefon je trošku těžší, takže bych pro přítelkyni moc nedoporučoval. Diodu i čidlo pro automatický jas má. Baterka spíš podprůměr. Pokud se na telefonu něco dělá (hry,poker), tak je výdrž zhruba 3-4h.