BLOG: PS.com ZOOM

• Sanctiss
      Sanctiss
      Bronz
      Registrace: 27.08.2011 Příspěvky: 113

Ahoj!
      Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl si založit taky blog. Hlavně z důvodu větší motivace ke studiu a grindu. Doufám že to k něčemu povede .... cesta je dlouhá....

Něco o mně
      Jmenuju se Jakub, je mi 20 let a žiji na severu Čech v Děčíně.
      S pokerem jsem začal na střední škole (2010) někdy v druháku klasicky s kamarády kdy následovala několika roční fish hra v podobě nějakých random výher v místním kasínu a několik online bustoutů...
      Upřímně jsem vždy byl v plusu z kasína a na online jsem vždy jen bustoval, takže doufám, že už se to změní když už jsem se rozhodl založit blog :f_biggrin: .
      Vždy jsem hrál spíše turnaje a bylo by tomu tak i do teď, kdybych neobjevil zoom, který mě neskutečně dostal a baví mě tak, jako nic jiného!

Ke hře:
      Mám za sebou pár coachingu s twinnem, pár videí od katrisoneho, ale ještě pořád je co zlepšovat!
      Vzhledem k tomu, že nemám tracklou hernu budu možná časem grindit status na WH (aspon na gold články)

NICK: Nightworks
      HERNA: PS.com
      FORMÁT: NL CG ZOOM SH
      AKTUÁLNÍ LIMIT: NL5

V cashieru mám teď 127$, kdyby byly začátky težké mohu depositnout ještě něco protože na NL2 se mi nechce :s_o:

Tak myslím že to pro začátek na představu stačí, updaty budu dávat random podle nálady ale budu se snažit co nejčastěji. Doufám, že to tu někdo bude sledovat a motivuje mě to psát víc.

Držte palce, piště názory a snad to crushnu. Motivace je veliká a v sázce je dost !

• 3 odpovědí