Cesta začátečníka NL Cash Game

• matrix00724
      matrix00724
      Bronz
      Registrace: 06.04.2014 Příspěvky: 29
      Zdravim,

na toto fórum jsem natrefil včera. Využil jsem peněz zadarmo na pokerovou hernu BETFRED poker.

Něco o mě:

:spade: Je mi 19 let a v součástně době mám v plánu odmaturovat na gymplu
      :spade: S pokerem mám malé zkušenosti, pouze hospodský poker + nějaké freerolli na všemožných hernách + pár $$ prohraných v MTT na PS
      :spade: Cílem tohoto blogu je s minimálními prostředky a zatím s žádným skillem se stát výdělečným pokerovým CG hráčem
      :spade: Jak toho chci dosáhnout? Studiem, studiem, studiem a také z menší částí hraním. Mám v plánu mít poměr studia a hraní 3:1.

:spade: V tomto blogu Vás(pravděpodobně to nikoho zajímat nebude :D ) budu informovat o tom jaké mám plány, co zrovna budu chtít nastudovat, kolik sem čeho odehrát a budu zde poustovat moje průběžné výsledky.

:spade: Myslím, že to je zatím vše.

Matrix00724
  • 9 odpovědí
    • matrix00724
      matrix00724
      Bronz
      :spade: Začátek: 7.4.2014

:spade: Herna: BETFRED poker

:spade: Vklad: 0$

:spade: BR: 0$

:spade: V součastné době čekám na free 10$, která mám dostat od Pokerstrategy(6.4. jsem si založil účet)

:spade: Dnes chci nastudovat Basic články pokerové základy a No Limit(BSS).

:spade: Také jsem se dočetl, že se každý den od 20:00 CET na BETFRED hraje privátní freeroll pro hráče registrované přes pokerstrategy, ale nezjistil jsem jestli je to pro hráče, kteří uskutečnili vklad nebo jen stačí být zaregistrován přes Pokerstrategy... Vklad 10€ mám nalánovaný v průběhu příštího týdne.
    • matrix00724
      matrix00724
      Bronz
      :spade: Začátek: 7.4.2014

:spade: Herna: BETFRED poker

:spade: Vklad: 0€

:spade: BR: 9,26€

:spade: Dnes jsem obdržel bonus od pokerstrategy 7,26€ + 2€ bonus od BETFREDU. Na začátek příštího týdne mám v plánu uskutečnit minimální vklad, za který dostanu dalších 10€ + vstupenky do 8 SnG turnajů v hodně 10€ nebo 15€ tedka přesně nevim.

:spade: Plán na dnešek, je zkusit hrát 4 stoly 6max nebo 9max, podle toho co se mi bude líbit více a odehrát tak +- 1 hodinu. Poté od 18:30 zkouknout trénink pro začátečníky twinn1.

Matrix00724
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      čau
      na freeroll nemusíš mít žádný vklad,jsi člen tak hraješ
      každopádně vítej a GL

jen možná malé upozornění k tvé herně a všeobecně k síti IPoker
      co nejdřív si nech ověřit dokladama svůj účet, aby jsi předešel zablokování, co přesně požadujou si už nepamatuju, já vždy posílám OP a výpis účtu
    • matrix00724
      matrix00724
      Bronz
      Blazejson: Určitě si účet nechám ověřit, Freeroll jsem zkoušel včera hrálo ho přes tisíc lidí, tyhle turnaje jsou skoro nevytočitelný...

:spade: Mám za sebou session NO. 1

:spade: 4tabling 6max 0,01/0,02€ 1 hodinu, odehráno 305 hand

:spade: Z 9,26€ mám 10,38€, s AA jsem se trefil do AA, přijde mi že lidi an tomhle limitu hrajou tight špatně, pravděpodobně pro to budete mít nějakej pokerovej termín, kterej jsem zatim ještě nikdy nevyčet :D

:spade: Obecně si myslim, že tenhle limit s úrovní hráčů jaké jsem potkal dneska půjde lehce porážet.

Matrix00724
    • matrix00724
      matrix00724
      Bronz
      :spade: Session NO. 2 - 6tabling 0,01/0,02€ - 1 hodinu
      :spade: Odehráno 450 hand
      :spade: Profit/ztráta: +3,33€

:spade: Součastný br: 13,71€

Matrix00724
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,682
      matrix00724 původně napsal

:spade: Obecně si myslim, že tenhle limit s úrovní hráčů jaké jsem potkal dneska půjde lehce porážet.

Matrix00724
      Hodně štěstí.Budeš ho potřebovat.
    • Wexxicek
      Wexxicek
      Bronz
      Registrace: 01.08.2013 Příspěvky: 93
      noo pokud vyhrabeš takhle malej BR do něčeho víc tak ti fandím a pak to hecnu taky! :s_thumbsup:
    • matrix00724
      matrix00724
      Bronz
      Vim, že je to hodně riskantní s timhle nízkym BR, zrovna dneska jsem četl článek o BR managmentu, a asi to nedělám úplně správně, ale popravdě se mi do tohoh nechtěj dávat vlastní peníze, ale dneska se celkem dařilo:

:spade: Dnes odehráli dvě session, každá po hodině, obě na 0,01/0,02€ 6max, 6tabling

:spade: Session NO. 3, aka. sucková session, podařilo se mi trefit se setem Q do setu A na flopu, prohrát KK do 33, ale nakonec jsem po této hodině skončil 1,18€ v plusu, odehrál jsem 580 hand

:spade: Session NO. 4 byla o poznání lepší, hrál jsem si myslim dobrou hru, ikdyž se odhazuju určitě o dost peněz na calli 67s atd OOP... na tom musim zapracovat, odehrál jsem v druhé hodině 469 hand a byl jsem 7,35€ v plusu

:spade: Přečetl jsem dneska velké množství článků, a potom jsem si v Excelu vytvořil tabulka, která mi počítá průměrné výdělky v BB na 100hand, průměrný hodinový výdělek, celkový profit a podobně.

:spade: Dnes si dám určitě ještě pár videíí a možná hodinku hraní, na YT je spoustu videí o microstacks, ale mám obavu, že jen pár z nich bude kvalitních. Budu Vás dál informovat v mém snažení se dostat na vyšší limity na BETFRED pokeru.

Matrix00724
    • matrix00724
      matrix00724
      Bronz
      :spade: Ještě včera věčer jsem si dal hodinkovou session, která byla první mínusová, a to konkrétně 3,7€ za 350 hand na 5 tablech.

:spade: Na betfredu se každý den hraje o umístění do měsíční ligy, tkerá ej opravdu zajímavě dotované, včera jsem z ní byl + 4,17€

:spade: Součastný BR 22,71€

:spade: Plán na dnešek: odehrát 2-3 hodiny CG + večerní ligu, a jestli bude nějaký CG trénink tak ten zkouknout

Matrix00724