Tak se jede výš aneb LEVEL UP!

• Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Registrace: 05.04.2014 Příspěvky: 121
      Přechod:
      Tak jsem jsem přešel na NL5 insta potom, co jsem zjistil jak je NL2 slow a low -> volume na pokerstars dobrý - hodně stolů a hodně hráčů, ale ten poker tam mě nudí. Nic se tam neděje, průměr VPIP je pod 20, takže nuda -.-

Bankroll up:
      Už mám 50$, jelikož jsem hrál 2 SnG (free tickets od pokerstars). Na prvním nic ale druhý SnG 90 KO (1,5$) - skončil 6. + KOčko, tak nabyl bankroll asi 5$ :) Uvidíme ještě ty další.

NL5 + software help:
      Jinak hraju na NL5 4 stoly. Mám před sebou tabulky na MSS, takže všechna rozhodnutí korigována - easy rozhodnutí :s_cool:
      Stáhnul jsem si i pokertracker 4. Přijde mi to zbytečný na těchto mikro stakes, ale zase to zapisuje všechny handy, takže pak se koukám co jsem dělal špatně :] --> jestli/jakmile se profightuju do vyšších limitů, tak určitě nezbytný -- super sbírání informací od protihráčů.

PODVOD - spíš ochrana PS před SSS a MSS :D :
      !zjistil jsem zároveň, že pokerstars zvýší min buy-in pokud hráč vloží několikrát méně než 100BB a pak s vyšší částkou opustí stůl - takže trošku problém pro MSS, ale zatím to jde zvládat a po 20 hodinách se to resetuje..

A MSS:
      MSS už jsem dostal pod kůži - rychle :) Orientuju se v tabulkách :D
      Všechna rozhodnutí jsou přesná a spíše dělám chyby, když se rozhodnu sám --- aneb kdo chce vyhrávat, musí si uvědomit, že je začátečník :)

INFO:
      Současný bankroll: 55 $
      Hra: NL5
      Stoly:4
      Počet hodin denně: 2-4 (20:00-00:00)
      Poměr studium a hra: 50%

Jestli někdo bude číst, tak budu rád -- hodlám pokračovat :D
      Prozatím good luck & have fun :)

-----------------------------------------------------------------------------------
      Krása je všude, stačí ji vidět :)
  • 1 odpověď