Jak smazat část HH v PT4?

• svistik
      svistik
      Bronz
      Registrace: 20.02.2013 Příspěvky: 598
      Ahoj, potřeboval bych jednu specialitku.
      Vymazat komplet HH jedné svojí identy. Zkoušel jse to přes Database - "Purge Hands", ale to nezabralo. Sice zmizí z exportu a z purge, ale ve Stats to zůstane.

Nějaký nápad?

O co mi jde: Měl jsem založený účet na Winamaxu na kterém jsem něco nahrál. Protože mi nedošel včas dopis s aktivačním kódem, tak mi ten účet smázli. Musel jsem založit nový, ten už je ok ověřený, ale teď potřebuju tu historii z prvního dostat do druhého. Přes alias to nejde. Takže myšlenka je taková, že bych ty turnaje odehrané pod prvním účtem exportnul, smazal z db, přes notepad++ změnil hromadně ve všech Nick pod kterým to je odehráno a zas naimportoval zpět. Jenže když to tam někde ještě visí, tak se obávám, že ten import neproběhne v pořádku a bude to brát jako duplicitu.
  • 1 odpověď
    • svistik
      svistik
      Bronz
      Registrace: 20.02.2013 Příspěvky: 598
      Tak pokud by náhodou někdo do budoucna řešil, jediná možnost je takto:
      1. Export hand
      Spustit PT4
      Nespouštět trackování hand!
      Přejít do statistik (View Stats)
      Vybrat jeden z účtů
      Přes menu Database vybrat Export. Tam vybrat vše co chci pod tím účtem exportovat (pozor, jsou oddělené CG a turnaje) a vyexportovat si to do nějaké složky.
      Po každém exportu se ve statistikách přepnout na jiný účet (změnit hráče).
      Takto postupně vyexportovat vše ze všech heren.
      Já to dělal pro každý účet do samostatné složky, ale asi to jde dávat vše do jedné mimo to co budete upravovat (to je potřeba dát zvlášť!).
      Jako poslední krok v této fázi si nezapomeňte exportnout poznámky (Database - Notes - Export).
      --------
      2. Změna účtu ve vybraných souborech
      Pokud nemáte vhodný editor, doporučuju nainstalovat Notepad++ (freeware).
      Z exportovaných souborů vyberete ty co vás zajímají a otevřete je v editoru (dělal jsem to pro jistotu po 200, ale dá se i po víc).
      Přes menu najít vyberete Nahradit, vyplníte co za co se má nahradit a Necháte nahradit ve všech otevřených dokumentech.
      Pozor, v dalších várkách vždy zkontrolujte co nahrazujete, to si nepamatuje a před další várkou už upravené soubory nechte zavřít (nebo raději rovnou přesuňte do složky, kde máte ostatní exporty, jinak se vám otevře znovu a může dojít k opětovnému nahrazení - pokud bych měnil Svistik na Svistik1, tak při zopakování mi to udělá Svistik11).
      -------
      3.Změna databáze
      Vrátíme se do PT4 a přes menu Database - Database Management vytvoříme novou DB. Původní si předtím můžeme zazálohovat, ale protože vlastně v ní nic neměníme, není to nutné. U nové DB jsem nechal přednastavené hodnoty.
      Po vytvoření ji přenastavíme jako Active a Default.
      --------
      4.Import připravených hand
      Přejdeme do části Play Poker a tentokráte místo standartního trackovacího tlačítka "Get Hands While Playing" stiskneme vedlejší "Get Hands From Disk".
      Pokud to máte jako já ve složkách, vyberete Select Directory, nasměrujete do správné složky a počkáte než naimportuje. Vlevo dole se vám po chvíli ukáže odhadovaný čas. Pokud se v hlavním okně objeví hláška Maintenance complete, mělo by být hotovo.
      Mě se po jednom importu puštěném přes noc PT nějak sekl právě po té hlášce Maintenance Complete....nevím jestli něco ještě dělal ,ebo ho to přestalo bavit a šel si dát šlofíka....každopádně podle zpětné kontroly vše proběhlo v pořádku.
      Na konci ještě nezapoměňte importnout poznámky.
      A to je vše :s_biggrin:
      Případně ve finále můžete původní DB smazat, ale jako paranoik doporučuju počkat pár dnů .... co kdyby přecijen při tom záseku ještě něco tvořil. :f_cool: