BLOG: Poslední pokus

• lanzik
      lanzik
      Bronz
      Registrace: 24.03.2014 Příspěvky: 34
      Ahoj ahoj,

jsem 22 letý student/brigádník/živnostník/pokerový amatér z Ústeckého kraje. Pokeru se teda věnuji pouhé 3 měsíce (předtím jsme si sem tam zahráli s kamarády u piva). Každopádně mě to dost chytlo a věnuji tomu docela dost mého volného času.

Blog jsem si z počátku vůbec zakládat nechtěl, ale začal jsem se točit v kruhu, kdy jsem vždy začal NL2 porážet úplně v pohodě a připadal jsem si neporazitelnej. Začal jsem hrát podle pocitů a ne podle tabulek a článků tady z Pokerstrategy a vždy jsem vše prohrál. Mám teda úplně opačnej problém než je tiltování a to pocit neporazitelnosti.

Možná mi právě blog pomůže k tomu, abych hrál podle tabulek a nedělal kraviny.

Tak a teď si jdu vložit posledních 50 USD (poprvé budu dodržovat bankroll management), pokud vyhořím i tentokrát, tak s tím seknu.

Pokerové informace:
      :diamond: Co hraju: NL2 zoom full ring
      :diamond: Kde hraju: Pokerstars
      :diamond: Bankroll: 50 USD
      :diamond: Cíle: Hrát podle tabulek, číst si články BSS strategy, zkouknout videa Cornie4ever jak hrát AA, KK, AK, QQ.

Cornie challenge se účastnit oficiálně nebudu, protože nemám hernu tracklou s Pokerstrategy, ale je to takovej můj dlouhodobější cíl si challenge splnit sám pro sebe.

Na závěr přidávám graf z mých prvních (a do teď i posledních) 50 000 hand
      [Spoiler][/SPOILER]
  • 3 odpovědí
    • lanzik
      lanzik
      Bronz
      Registrace: 24.03.2014 Příspěvky: 34
      Tak po víkendu jsem namotivovanej hrát desetkrát tolik. Nebo spíš studovat. Chtěl jsem pokecat v hospodě o pokru, ale setkal jsem se spíš s negativníma a odmítavejma názorama na to, že se tomu chci věnovat aktivně. No co, však já jim ukážu.

Zatím jsem nahrál něco málo pod 5000 hand, kde mám slabých 4,63bb/100. Zatím tomu nepřikládám velkou pozornost, snažím se pročítat články a koukat na videa co to dá.

Taky jsem se rozhodl sledovat čtvrteční tréninky pro NL začátečníky. Ten formát, kdy couch aktivně zapojuje posluchače do tréninku se mi líbil. Sice jsem se sám nezapojil (taky jsem skoro na nic neodpověděl správně), ale i tak to donutí zapřemejšlet.

Co jsem tak sledoval, tak největší problém mám s hraním AK, popřípadě QQ, kdy je prostě neumím nikdy zahodit a stojí mě to hodně doláčů. S obouma kombinacema jsem dost v mínusu. Taky jsem zjistil, že když prohrávám, tak furt checkuju svůj bankroll, což asi taky bude chyba. Zatím jsem se rozhodl, že když se kouknu do pokladny tak končím session nebo si dávám na chvíli pauzu. Časem bych se tam nechtěl dívat vůbec. Teď tam mám nějakejch 57 USD (3 dolary jsem vyhrál ve freerolu, kdy jsem po 4 hodinách vypadl na 40 místě :-D ... už na to kašlu, to první místo 200 USD je lákavý, ale budu se soustředit na cash game).

Rozhodl jsem se taky dávat některé handy, se kterejma si nejsem jistej do fóra, kde mi s nima poradí zkušenější hráči. Nakonec bych ještě řekl, že se zúčastním akce Učíme se vyhrávat, tak snad mě alespoň jednou vylosujou :)

Co zlepšit v blízké budoucnosti
      :diamond: Zlepšit hru s AK, QQ - zkouknu znovu videa o těchto handách, snad to pomůže
      :diamond:P řestat furt civět do pokladny když se nedaří
      :diamond: Znovu si přečíst veškeré bronze články NL BSS, především ty na postflop hru

BTW moje staty jsou vždy kolem 11/8, to je asi hodně tight co? Hraju NL2 zoom full ring.
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      cau;

opačnej problém než je tiltování a to pocit neporazitelnosti. = winning tilt taky tilt

+ ten název je dost poraženeckej, doporučuji změnit ten a zároveň i přístup :rolleyes: GL
    • xxLuda
      xxLuda
      Bronz
      Registrace: 12.03.2009 Příspěvky: 266
      Nehrajes nahodou primo v Usti v bazine? ;-)