[COACH] Feedback Katrisone

• Hlasování
    • Jak by Vám vyhovovala změna času coachingu? (čtvrtek, 18.00-19-00)

• 27
        Je mi to jedno
        64%
      • 10
        Vyhovoalo by mi to více
        24%
      • 5
        Nevyhovovalo a coachingu bych se tedy nemohl účastnit
        12%
      Celkem: 42 Hlasy
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj,

toto je místo pro Vaše názory na moje působení ať už v oblasti videí, tak i veřejných coachingů. Můžete mi sem psát klidně i náměty na případná další videa, budu jedině rád :) .

Pokud by se chtěl někdo z Vás vyjádřit k mému působení v HJ fóru, tak může zde:
      [HJ] Feedback Katrisone

A ještě přidávám i odkaz na můj blog, pokud by někoho zajímalo, jak jsem si počínal v Cornieho Challenge:
      Blog: 125$->10000$ DONE (Katrisone)
  • 565 odpovědí
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      Pěkný coaching :s_thumbsup:
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Super, jen tak dál. Líbil se mi styl coachingu, že to má Katri naplánovaný, že byl ten coaching interaktivní, pokládal otázky. Skvěle všechno vysvětlený, super :s_thumbsup:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Díky moc pánové za pozitivní feedback :)

Jinak tady slíbený stav bodů. Otázek bylo spoustu, nicméně "soutěžní" byly dvě (1. ohledně limpovaným potů, 2. ohledně adjustování rangí s loose/pasivním hráčem za námi). Hodnotí se nejen správnost, ale i zajímavý postřehy, pokud to jde, tak i plán na dalších streets, sizingy etc. (lze získat 0-3 body za jednu otázku):

Mosambo se nepočítá, protože psal, že nesoutěží :f_biggrin:
    • tommmmie
      tommmmie
      Bronz
      Registrace: 20.09.2012 Příspěvky: 69
      Ahoj,
      taky díky moc za odvedenou práci.
      Mám ještě dotaz - mohl by jsi prosím shrnout předpoklady, kdy je výhodné jít tu "bluff line" bet bet bet, jak se to včera na couchingu řešilo? Nebo případně nějaký odkaz, kde to jde prostudovat. Cítím, že tady hodně zbytečně zahazuji, a když už se o tu line někdy pokusím, tak to většinou nedopadne vůbec dobře... Hraju hlavně FAST poker, momentálně NL5 na poker770, takže otázka je, nakolik je to tu taky aplikovatelné, málokdy narazím na hráče, který by byl nějak extra loose.
      Díky.
      Tom
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Ahoj,

materiály o tom asi nikde nejsou, jen se o tom občas zmiňují coachové ve svých lieakfinderech etc., ale že by o tom bylo teoretické video, to si nemyslím. Ale můžu o tom udělat v příštím coachingu malou vsuvku a přidat nějaké handy na toto téma, případně se můžeme domluvit i tak, že třeba si nachystáte handy, kde jste vyzkoušeli tuto linii a třeba nevyšla, během coachingu mi je sem postnete a prodiskutujeme je, ok?
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      bluff line" bet bet bet po koučingu jsem to 2x zkusil proti fish a ono to funguje ;)

Jinak coaching výborná práce a díky za to.
      Já se chci zeptat k videu kde děláš leak finder JohnDoe1313.Ta akce One and Done-v kolikati % je potřeba aby soupeř takto zahrál na turnu?Stačí mi když zahraje check/fold v cca66%?
      Dejme tomu ,že pot bude 12bb on check a já bet 1/2 potu?
      A ještě...jaké boardy jsou na tuhle akci vhodné?Díky.
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      Katrisone původně napsal
      Mosambo se nepočítá, protože psal, že nesoutěží :f_biggrin:
      Měl jsem alespoň bod :f_confused: :f_biggrin:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      @arzimar: Napiš prosím, v kolikáté minutě a v jakém dílu to probírám a mrknu se na to :) . Jinak díky za feedback.

@Mosambo: Pár by jich bylo :f_biggrin:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,434
      Kde prosím najdu záznam coachingu, pár minut jsem byl nepřítomen a chci si ještě něco objasnit :) Jinak coaching byl super
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      tommmmie původně napsal
      Ahoj,
      taky díky moc za odvedenou práci.
      Mám ještě dotaz - mohl by jsi prosím shrnout předpoklady, kdy je výhodné jít tu "bluff line" bet bet bet, jak se to včera na couchingu řešilo? Nebo případně nějaký odkaz, kde to jde prostudovat. Cítím, že tady hodně zbytečně zahazuji, a když už se o tu line někdy pokusím, tak to většinou nedopadne vůbec dobře... Hraju hlavně FAST poker, momentálně NL5 na poker770, takže otázka je, nakolik je to tu taky aplikovatelné, málokdy narazím na hráče, který by byl nějak extra loose.
      Díky.
      Tom
      Na červené konkurenci je o tom jeden hodně starý článek, když tak můžu dát link přes PM. EN originál článku bude asi někde na 2+2.
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Já jsem nedostal bodík aspoň za ten limpovaný pot? :s_cry:
    • Titan8
      Titan8
      Zlato
      Registrace: 18.02.2014 Příspěvky: 798
      Čau, skvelý coaching :s_thumbsup: Páči sa mi štýl vysvetlovania :D
    • sajda1
      sajda1
      Bronz
      Registrace: 13.09.2012 Příspěvky: 133
      Katrisone původně napsal
      Ahoj,

materiály o tom asi nikde nejsou, jen se o tom občas zmiňují coachové ve svých lieakfinderech etc., ale že by o tom bylo teoretické video, to si nemyslím. Ale můžu o tom udělat v příštím coachingu malou vsuvku a přidat nějaké handy na toto téma, případně se můžeme domluvit i tak, že třeba si nachystáte handy, kde jste vyzkoušeli tuto linii a třeba nevyšla, během coachingu mi je sem postnete a prodiskutujeme je, ok?
      Všera večer jsem si na to vzpoměl a hned jsem to zkusil. Bohužel to nevyšlo :/

Jinak super coaching. Už se teším na další.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Já se chci zeptat k videu kde děláš leak finder JohnDoe1313.Ta akce One and Done-v kolikati % je potřeba aby soupeř takto zahrál na turnu?Stačí mi když zahraje check/fold v cca66%? Dejme tomu ,že pot bude 12bb on check a já bet 1/2 potu? A ještě...jaké boardy jsou na tuhle akci vhodné?Díky.

@arzimar: Napiš prosím, v kolikáté minutě a v jakém dílu to probírám a mrknu se na to

http://cs.pokerstrategy.com/video/32543/

Je to zhruba od 4.minuty stůl č.1
      Vztahuje se k tomu v popup stat check/fold turn,je to tak?
    • sajda1
      sajda1
      Bronz
      Registrace: 13.09.2012 Příspěvky: 133
      Ještě mohu navrhnout téma, které by určitě všechny zajímalo. Sizing na 3bet ;)
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      ja by som navrhoval hru BvB preflop/postflop :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      @HHHuBi, Titan8: Díky moc za pozitivní feedback:) Jinak coaching by měl vyjít normálně ve videích tak, jako včera Twinnův.

@Dandiiik: Noo já jsem si schválně všechny komenty ukládal a popravdě od Tebe tam vidím jen reakce na toho AKo, proč nemáme v rangi etc., ale postflop plán s tou konkrétní handou a celkově ATC rangí tam nevidím, tak nevím. Asi si nevzpomeneš, co jsi tam +/- psal? Nerad bych Ti upřel bod :)

@arzimar: Ne.
      One and done - čím větší rozdíl mezi F a T cbet, tím víc hraje one and done
      Stab = bet vs missed cbet (na jakékoliv streetě, ať už IP nebo OOP)
      -> pokud hráč má teda např. 60% bet vs missed cbet a má k tomu staty typu 40% cbet T, tak toto je určitě vhodný kandidát na tyto bluff c/cally OOP.

@sajda1, nomorefish: Super, díky za náměty, určitě se na to co nejdříve zaměřím.
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz

@Dandiiik: Noo já jsem si schválně všechny komenty ukládal a popravdě od Tebe tam vidím jen reakce na toho AKo, proč nemáme v rangi etc., ale postflop plán s tou konkrétní handou a celkově ATC rangí tam nevidím, tak nevím. Asi si nevzpomeneš, co jsi tam +/- psal? Nerad bych Ti upřel bod :)
      Damn, mně se zdálo, že málokdy reaguješ na moje dotazy a připomínky. Jeden dotaz byl dokonce na 3 řádky a ještě označenej žlutě jako otázka pro coache a nedostal jsem na něj odpověď (jsem se ptal, jestli by se něco měnilo v tom limpovaném potu na různých boardech). To vypadá jako kdyby se dost zpráv ode mě nezobrazovalo. Stejný problém jsem měl s Uri Pelegem před tvým coachingem. :f_eek:

Každopádně k tomu limpovanému potu jsem tam psal jako první a navrhoval jsem line bet, bet, bet, protože soupeř hrozně často nic nemá a často ho vyfoldujeme na T/R.

Ale ono to je stejně asi jedno, protože i kdybych náhodou vyhrál tu soutěž, tak hraju na nepartnerský herně, takže bys mi leakfinder udělat stejně nemohl :f_biggrin:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      @Dandiiik: Fuh no je možný, že to mám nějak špatně nastavené, že nevidím ty otázky pro coache...fakt tam vůbec reakci nevidím, tak to je škoda. No ale jak jsi psal no, leakfinder můžu udělat jedině těm, co hrají na partnerské herně :(