WORLD Global Network - Aplikace Adkash

• KapitanKirk
      KapitanKirk
      Bronz
      Registrace: 06.03.2012 Příspěvky: 991
      Zdravím můj dlouholetý známý, mé dneska vzal na prezentaci WORLD Global Network. A já tak trochu nevím co si mám o tom myslet. Prezentovalo se tam několik produktů, nejvíc mě zaujal asi tento:

Co je to AdKash?

AdKash je inovativní mobilní reklamní systém, který vlastní společnost WGN (WORLD Global Network). Jde o první a jedinou aplikaci, která používá obrazovku mobilního telefonu jako reklamní prostor. Pokud máte aplikaci ve svém mobilním telefonu, získáváte možnost vydělávat za zobrazení reklam při přijatém hovoru, SMS či MMS.

AdKash aplikace - jak to tedy funguje?

Když přijímáte jakýkoli telefonní hovor, SMS nebo MMS, tak se na displeji mobilu zobrazí reklama, kterou stačí jen přeskočit kliknutím na „Skip“. Nad reklamou se zobrazí telefonní číslo,takže vidíte kdo vám volá. Po ukončení hovoru se vám připíše částka ve výši 0,01 USD až 0,05 USD (1 až 5 centů). Za zhlédnutí reklam můžete vydělat maximálně 20 USD týdně (cca 400 Kč), což je 80 USD měsíčně (cca 1600 Kč). Denně jste omezeni limitem 30 hovorů a 30 SMS.

Ale příjem z vlastní reklamy (přijatých hovorů a SMS) není to hlavní co dělá Adkash unikátní. Další možností jsou příjmy ze struktury - za doporučení aplikace dalším uživatelům (a za jejich doporučení). Příjmy přicházejí od zadavatelů reklamy, společností Coca - Cola, Marlboro, Puma, Zeis, Ikea, BMW, Disney a mnoho dalších.

WOR(L)D Global Network nenabízí pouze aplikaci Adkash. Je to firma, která se zabývá mnoha odvětvími zahrnující telekomunikaci, výrobu hardwaru (smartphony, tablety) nebo třeba stavění solárních elektráren.

Jde o to, že můj známý už tam pár měsíců je a chce abych do toho šel s ním. A že už na tom začal vydělávat. :f_confused: A že můžeme být první v Polsku a v podstatě v ČR taky, zatím to má u nás jen 6000 lidí.

Jediné co se mi nezdá je jednorázový registrační poplatek a nutnost zakoupení, rozuměj příspěvku na vývoj aplikace (v podstatě se ale jedná o pár korun). A tomu, že se jedná o binární MLM. :f_eek: S tím, že tedy aplikace bude do budoucna freeware a rovněž budeme dostávat provize za nově příchozí. :f_confused:

Chce se mnou dělat prezentace a já mám docela dost známých v Polsku a on taky, ale zase nikomu nechci cpát kraviny :f_confused:
  • 6 odpovědí