Stab v HUD PT4

• Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 318
      Prosím o radu, nevím pod jakým názvem najdu v nastavenív PT4 HUD STAB na flopu. když mě soupeř stabne, aby se mi objevil % stat jak třeba C-Bet a tak. Děkuji za radu.
  • 8 odpovědí
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      ak mi definujes presnejsie aku akciu myslis, tak ti snad dokazem pomoct :)

ak si preflop agresor, checknes a super betne (v HM oznacene ako "bet vs missed cbet") najdes pod oznacenim float bet (musi byt splnena podmienka, ze si agresor na predchadzajucej streete).

ak si preflop agresor a super do teba rovno betne, tak to je donk.

ak nie si preflop agresor, tak villainov bet je zvacsa cbet (pokial nejde o multiway pot a/alebo nenastala jedna z vyssie menovanych veci, ze pfa checkol a betuje dalsi hrac).
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      tak to je to první, když jsem preflop agresor a na další street checknu a soupeř betne... takže by to mohlo být toto: ??? Raise F Float Bet díky Puma
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      na flope je to Float Flop
      na turne Float Turn
      na rivri Float River

Raise F Float Bet je to, ked agresor checkne, pfc betne a agresor (alebo ktokolvek dalsi je este v pote) ho raisne.
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      aha. já myslel, že float flop je když já na flopu callnu agresora, který c-betuje, a ne když on checkne a já betnu ??? Mám v tom asi hokej :-)
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      float je call superoveho betu s horsou handou s intenciou pot zobrat na dalsej streete, pokial agresor checkne. preto sa to vola float bet ;) viem, je to trochu matuce, ale takto to u PT volaju, v HEMe je to bet vs missed cbet.
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      dík moc... ;)
    • Kriegphilosopher
      Kriegphilosopher
      Bronz
      Registrace: 02.03.2012 Příspěvky: 1,308
      cus borci, co znamená probe bet? neni to bet vs missed cbet oop? já že to uvedeno pouze pro turn a rvr

díky
    • DwayneDibbley
      DwayneDibbley
      Zlato
      Registrace: 07.02.2012 Příspěvky: 142
      Tak oop můžeš stabovat jenom na turnu a riveru, na flopu by se ti stabovalo bez pozice dost blbě :)

stab IP se jmenuje tušim "float flop, float turn...
      PT už nepoužívám.
      ---------------
      A probe bet is a bet out of position after the player who could have made a continuation bet on the prior street did not make that continuation bet.

So for example:

Player X raises preflop on the button, Player Y calls in the BB. Y checks, X checks. Y bets the turn. That's a probe bet because on the street before (the flop) X could have continuation bet (by virtue of the PFR) but did not do so.