Poker Office

• xflowersoftx
      xflowersoftx
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 12
      Caute, nejak neviem v tomto blogu najst tento trekovaci soft.
      Vedel by mi niekto prosim nieco o tom napisat alebo ked je to tu rozoberane tak ma usmernit, dakujem.

Plus tam maju nejaku akciu, ktorej nechapem. Nieco v tom zmysle, ze ked poslem peniaze na nimi urcenu hernu tak mi tu licenci daju FREE ??? :f_biggrin:

http://www.pokeroffice.com/
  • 9 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      A co tě vedlo k tomu vybrat si zrovna tenhle trackovací software?
    • xflowersoftx
      xflowersoftx
      Bronz
      Viedlo ma ktomu novy seriozny pristup ku hraniu. A uz nejaky ten tyzden studujem, pozeram, ale trackovacie softy a a podobne som neriesil (naco mi program, ked hned na nom vidim,ze je big regular a on hned vie ze som fishka :P ) .
      Prepac, ze tolko vypisujem ale tymto program som nadseny aj ked este nemam sajnu ako funguje, dokazal som si importovat handy a pozriet si svoju hru(no a vdaka pokerstrategy,ktora mi dava pristup k informaciam som uz novy hrac na stoloch) .
      Takze toto ma ku tomu viedlo, dufam, ze si spokojny z odpovedou a bol by som Ti vdacny keby si mi dal nejake info ohladne tohto softu. :)
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Zlato
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,743
      a co klasicke PT4 nebo Hem 2 ? se ti nelibi ?
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      zbytočne drahé
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      No přijde mi taky dost drahé, raději bych sáhnul po osvědčených leadrech na trhu Pokertrackeru nebo Holdem Manageru.
    • xxLuda
      xxLuda
      Bronz
      Registrace: 12.03.2009 Příspěvky: 261
      Imho to bude zakazane minimalne na PokerStars (nebo to brzo zakazou). Podle tohoto screenu to online analyzuje hru a napovida, coz je imho proti jejich pravidlum

• TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ta cena toho softwaru je imo ok, protože pokud jsem to pochopil správně, tak dostáváš nolimit + omahu navíc bez omezení limitů, takže cena bude asi nižší oproti třeba HM. Problém je, že pokud omahu nehraješ, tak je ti takhle cenová výhoda k ničemu. A pokud hraješ zatím jen microstakes, tak to že máš od začátku přístup na všechny stakes, taky nijak nevyužiješ.

Další důvody proti:
      1) Ten software moc lidí nepoužívá, takže pokud s ním budeš mít v budoucnu nějaký problém, tak ti s tím tady asi nikdo neporadí.
      2) Může být problém pokud chceš nějak spolupracovat s ostatními lidmi z komunity (zasílání HH, HUDu a pod.), zkrátka to nemusí být kompatibilní s HEM2 nebo PT4.
      3) Problém který zmiňuje xxLuda. (určitě bych se být tebou zeptal na podpoře herny zda tento soft můžeš u nich používat)

Plus tam maju nejaku akciu, ktorej nechapem. Nieco v tom zmysle, ze ked poslem peniaze na nimi urcenu hernu tak mi tu licenci daju FREE ???

Myslím že něco podobného nabízí i HEM2 (PT4 nejspíš taky) ale nemám s tím praktickou zkušenost. Je to stejný princip, jako když máš propojenou hernu s Pokerstrategy, jen s tím rozdílem, že Pokerstrategy ti nabízí status a přístup ke studijním materiálům, pokud máš hernu propojenou s nimi.
    • xflowersoftx
      xflowersoftx
      Bronz
      Vdaka za nazori, bolo mi cudne,ze sa tu rozobera na blogoch vsetko aj kto ma dlhsi pohlad a toto vobec. No HM a PTracker su pre mna uplne novy tazky chlebik. Na teraz by mi stacilo len ten program kde som si hodil handy a pozrel si cele SnG ako keby som ho hral a pekne vidim zase ako to ten regular posral proti mne hehe :f_biggrin: .

To citanie ruk mi zatial nejak nevonia, no to je prvy program kde sa mi toto podarilo, tak si myslim,ze tolko spravim a opytam sa zralokov, ci sa to oplati zaplatit a este v kutike duse dufam, ze ten program nadej ma :f_p:
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 1,135
      Byt tebou tak radsi si koupim PT nebo HEM protoze sou to provereni programy a poziva je napsrosta vetsina hracu...navic si myslim ze kdyz se budes ucit z pokerstrategy tak na porazeni NL2 zadny HUD a tenhle soft nepotrebujes ale kdyz chces analyzovat svoje handy tak muzes vyzkouset SideKick (najdes ho v sekci software) ktery ti nabizi pokerstrategy zdarma plus obcas sou pro ty kdo ho pouziva souteze o ruzne ceny...PT nebo HEM si muzes koupit az postoupis na vyssi limit a muzes si ho kopit i ze svyho BR ;)