BLOG: Till busto do us part

• HzJ42
      HzJ42
      Bronz
      Registrace: 24.01.2008 Příspěvky: 37
      Zdravím všechny,

jak si můžete všimnout, na PS jsem registrovaný už nějaký ten pátek (ještě dlouho před CZ/SK komunitou), ačkoliv doteď jsem se tu moc aktivně neprojevoval, ale byl jsem spíš "pasivní konzument".
      Nejen, že mé působení na PS nebyla žádná sláva, ale i mé pokusy o hraní pokeru stály za starou bačkoru (možná by bylo trefnější říct za desítky párů zánovních adidasek, které jsem si za prohrané peníze mohl koupit). Teď je na čase oboje změnit! :f_cool:
      Kdysi jsem tu i v rámci "učíme se vyhrávat" psal svoje představení (nic extra zajímavého v něm nehledejte, nenašli byste :sorry: )
      Tolik asi k úvodu, teď se podíváme na ten poker:
      Nejsem úplný začátečník, znám výherní kombinace a dokonce i tuším, jak nehrát úplně blbě, ale to platí jen do jisté chvíle. Moje hry většinou vypadají tak, že si vložim pár dolarů, něco málo je pomnožím a než jdu spát tak jsou v pr...otivníkově cashieru, což určitě není ideální varianta.
      Důvod? Není jeden, je jich více: Hraní pod vlivem :fdrink: & :rybka s jointem:, absolutní nedodržování BRM (proč si nedat nl20 se 40$ na účtě, že?), příliš dlouhé session (8 hodin v kuse FTW, nebo WTF?) a v neposlední řadě to, že jsem ryba :f_cool:

Čili teď je na čase začít chyby popsané výše začít odstraňovat. Proto jsem se rozhodl založit tenhle blog. Abych měl alespoň pocit, že jsem při hře pod dohledem a měl větší motivaci se zlepšovat.

Takže fresh start s BR 33,3€ aka cca 50$ (ale tři trojky vypadaj líp) a hurá na NL2! Zároveň mám v plánu zůčastnit se Cornieho Challenge, tak mi držte ploutvičky.
      Snad brzo budu moct napsat nějaký upadte (bude to znamenat, že nejsem busto :pokerface: )
      GL u stolů
  • 4 odpovědí
    • ondracu
      ondracu
      Bronz
      Registrace: 28.12.2011 Příspěvky: 202
      čau..
      Koukám, že asi moje věková skupina :f_biggrin: Držím palce do nového začátku a dám do sledování. Osobně bych šel na 100éček a zkusil nl10, když už zkušenosti máš ;-)
      Já se snažím chytit na nl25, ale nevím jak to popsat slušně :f_biggrin:
      Kdyžtak na pokec skype, nick stejný.
    • HzJ42
      HzJ42
      Bronz
      Díky za první odezvu.
      Taky jsem při novém začátku uvažoval, že depositnu víc a začnu třeba na NL5-10, ale jak už jsem zmiňoval výše, tak mé pokusy nikdy neměly dlouhého trvaní. Proto jsem si říkal, že začnu pěkně od začátku. (když se nedostanu ani přes NL2 tak na NL10 nemám co dělat a zbytečně bych pálil víc peněz...)
      A jelikož jsem zatím šul nul, tak to asi nebylo úplně od věci :f_cool:
      Teď je tedy pro mě hlavním cílem začít hrát zodpovědně(ji). Přesun na další limity tedy dnes není na pořadu dne, i když bych se rád viděl o pár stupínků výše :f_thumbsup:
    • HzJ42
      HzJ42
      Bronz
      Možná by to chtělo něco po dvou týdnech sepsat.

Tak to vezměme popřádku: Nový začátek se mi vůbec, ale vůbec nevydařil. Po prvních 2k handách jsem byl v mínusu 60$, což je na NL2 velice pěkný výsledek 8-) . Takže bylo načase (možná i o trochu později) začít něco dělat.
      Zasadní událostí bylo nainstalování Poker Trackeru. Ačkoliv už jsem měl pár desítek tisíc hand odehráno, trackovací soft jsem nikdy nepoužíval. A teď vidím jaká to byla chyba!
      Sice mi chvíli trvalo než jsem se stihl pořádně zorientovat a seznámit se s ním a vím, že znám jen malý zlomek toho, co soft nabízí, ale už teď je mi jasné, jak moc je to užitečná věc. Až mi skončí trial tak přejdu na full verzi (možná i dřív).

Co ale během posledních týdnů nemám, je čas na hraní, takže volume nic moc. Jo, práce je svinstvo...
      Plány a cíle? Pořádně se zkamarádit s PT & nehrát jako debil. :f_cool: A taky se zapsat do výzvy...
    • HzJ42
      HzJ42
      Bronz
      Tak co nového? Od včerejška se vcelku nic zajímavého nestalo (práce = :diamond:) , ale měl jsem čas přemýšlet a došel k následujícímu:

V první řadě se zaměřit na sportovní stránku pokeru. Na dvanáctce o víkendu se nějaký mince vydělat daj, tak není potřeba je "hrotit" pokerem. Mnohem víc mě tedy teď láká umět hrát dobře, než vyhrát hodně peněz (i když to jde ruku v ruce, ale je to tak).
      Takže plány na následující dni jsou:
      a) chodit vydělávat :f_cool:
      b) relaxovat a wellnessovat :f_cool:
      c) když bude dobrá konstelace, tak si zasoutěžit v pokeru. Aktuální úroveň je začátečník (BR 80USD). Po dalších 10 až 15 poctivě! vyhraných BI mě čeká nakouknutí do vyšší "ligy" (NL5). To už nejspíš budu mít i stellar reward ten bucks, takže BR bude safe :f_cool: