Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Skrill 10$ bonus

• 53 odpovědí
    • huhu666
      huhu666
      Stříbro
      Registrace: 19.09.2013 Příspěvky: 66
      Tak dnes to prišlo.. Dosť neskoro, lebo učet som zakladal 22.5.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,759
      Ahoj,

hlavně, že to přišlo. Je pravda, že to občas neni hned, ale vždy to přijde. Občas to bohužel je třeba popohnat. ;)
    • Liqid
      Liqid
      Bronz
      Registrace: 15.01.2014 Příspěvky: 35
      Chtěl bych se zeptat, jaký je minimální vklad abych dostal bonus? Chtěl bych totiž začít hrát na stárech, takže bych poslal 1$ na skrill a dostal 10$ jako bonus. Všechno bych to poslal na stáry a použil kód pro první vklad, takže double na cca 22$ (začátečníkovi na NL2 to stačí). Půjde to takhle, nebo je tam nějaký háček?

Předpokládám, že za Skrill se nic neplatí (četl jsem pouze o poplatku za kartu a převod), je to tak?
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 1,289
      Liqid původně napsal
      Chtěl bych se zeptat, jaký je minimální vklad abych dostal bonus? Chtěl bych totiž začít hrát na stárech, takže bych poslal 1$ na skrill a dostal 10$ jako bonus. Všechno bych to poslal na stáry a použil kód pro první vklad, takže double na cca 22$ (začátečníkovi na NL2 to stačí). Půjde to takhle, nebo je tam nějaký háček?

Předpokládám, že za Skrill se nic neplatí (četl jsem pouze o poplatku za kartu a převod), je to tak?
      podla mojich informacii by to malo byt presne ako pises.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, myslím si, že Tvá představa je, že provedeš deposit 11$ a hned na pokladně PokerStars budeš mít 22$ , ale pozor tak to není - První vklad na PS !!!
    • Liqid
      Liqid
      Bronz
      Díky za potvrzení, psal jsem to zjednodušeně, o uvolňování bonusu na stárech jsem četl.
    • Liqid
      Liqid
      Bronz
      Tak ještě jeden organizační dotaz. Při ověřování kreditky mi bylo na Skril převedeno 1 USD. Počítá se to jako vklad za který dostanu bonus?
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Liqid původně napsal
      Tak ještě jeden organizační dotaz. Při ověřování kreditky mi bylo na Skril převedeno 1 USD. Počítá se to jako vklad za který dostanu bonus?
      tazko povedat, mozes pockat a ak ti nepride 10$ do 48 hodin napis na podporu ako je to mozne ked tam vidis vklad 1$

:)
    • Liqid
      Liqid
      Bronz
      Takže podpora na můj dotaz doposud neodpověděla, tak jsem provedl vklad a hle, 10 ďolíků přistálo po pár hodinách na účtu.

Tzn. peníze použité na ověření účtu se neberou jako vklad ;)
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      LOL ja už fakt neviem akým sposobom mám depozitnuť aby som dostal ten 10$ cash bonus..chcel som stihnúť to priamo ešte poslať na stars do tej promo ale asi sa nedočkám.. :fouet:
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Liqid původně napsal
      Takže podpora na můj dotaz doposud neodpověděla, tak jsem provedl vklad a hle, 10 ďolíků přistálo po pár hodinách na účtu.

Tzn. peníze použité na ověření účtu se neberou jako vklad ;)
      no tazko povedat, mozno to doslo za to overenie, nechce sa mi verit ze by to prislo hned po vklade, u ma to trvalo cca 72 hodin :-)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Někomu to přijde do 72 hodin, někomu to může přijít po výrazně kratší době. Každopádně každému, kdo postupuje podle návodu to přijde. :)

Kdyby náhodou ne, tak tu na to máme zákaznickou podporu.
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      mozem len potvrdit

ja som s tym mal problem

v spolupraci s PSGY podporou konkretne Machy to poriesil :-).

takze komu to nepride najlepsie napisat na nasu podporu v zalozke HOME a chalani pomozu vyriesit.
    • Liqid
      Liqid
      Bronz
      rotpar původně napsal
      no tazko povedat, mozno to doslo za to overenie, nechce sa mi verit ze by to prislo hned po vklade, u ma to trvalo cca 72 hodin :-)
      Čekal jsem týden a nic. Dokonce jsem psal i na podporu Skrillu a doteď se mi neozvali.

Provedl jsem vklad a asi po pěti hodinách jsem dostal bonus.
    • rotpar
      rotpar
      Stříbro
      Liqid původně napsal
      rotpar původně napsal
      Čekal jsem týden a nic. Dokonce jsem psal i na podporu Skrillu a doteď se mi neozvali.

Provedl jsem vklad a asi po pěti hodinách jsem dostal bonus.
      pis na podpuru tu na PSGY, napis podrobnosti ako si sa registroval atd
      zalozka HOME-->podpora

cez skrill som nic ani ja neporiesil , ked som to ja riesil skrill mi napisal toto
      Děkujeme, že jste nás kontaktoval. Chtěli bychom Vás informovat, že akce organizovali Pokerstratage.com a oni mohou nejlépe zkontrolovat tento případě. Doporučujeme Vám, abyste je kontaktoval a ujistilse, že jste jim posktl své zákaznícké číslo u Skrill(Moneybookers)- 30582147, což mělo by umožnit vyplacení Vašich 10 USD. V případě, že můžeme Vám dále s něčím pomoct, prosím kontakujte nás zpět. S pozdravem, Galina Zákaznická podpora Skrill(Moneybookers)

takze to treba riesit tu na PSGY cez podporu, a moderatori PSGY ti urcite pomozu, otazkou je ci si vsetko splnil ako sa pie v podmienkach.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Na naší podpoře můžem v první řadě zjistit, jestli u nás proběhlo z vaší strany všechno podle pokynů. Někdy má určitě smysl kontaktovat jak support Skrillu, tak support náš.
    • JimmkCZ
      JimmkCZ
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 298
      je tohle ještě aktuální? mám skrill jíž nějakou dobu, ale zatím jsem jen vybíral. Když tedy vložím min. 1$ dostanu 10$? jak s tím teda mohu manipulovat? díky za info
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Ahoj,

akce 10 dolarů na Skrill pořád funguje.
    • JimmkCZ
      JimmkCZ
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 298
      tak nefunguje mě se to už netýka mi napsali, tak nic no, nebudu z toho plakat :D