BLOG:Když nejde MTT pujde CG

• rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      Ahoj rozhodl jsem se založit takový menší Blog, který v podstatě bude spíše sloužit jako moje CG historie podobně jak v MTT sekci, kde jsem neúspěšně bojoval s SNG a MTT asi tři roky. Více zde Blog MTT

Já a poker
      Poker hraji asi roku 2009, s tím, že bankroll jsem vybudoval převážně na Freerollech. Poté jsem začal hrát DoNy, a po přechodu na Pokerstar FIfty50, bohužel se nedařilo a Fifty50 jsem vyměnil za MTT SNG, kde to bylo jako na houpačce. Před 2 týdny, po té co jsem s bankrollem klesl k 25$, jsem začal přemýšlet co dál a kde je vlastně ta největší slabina mé hry.
      Zjistil jsem, že mám problém s průběhem turnajů (resp. s rostoucími blindy, v pozdějších fázích hry.), dále mně štvalo, že i když jsem hrál turnaj relativně dobře a pak se jednou chybou vyřadil. Proto jsem si řekl, že zkusím NL CG, který jsem snad jako jediný formát zatím nezkusil.

Co budu hrát
      Formát s CCA 27$ byl jasný NL2 MSS. Po přečtení článků, jsem trochu nabyl dojmu, že to bude podobné jako early fáze na MTT..... Jak já se mýlil :D . Na stolech je o dost méně akce jak u MTT, ALL-IN, vidím snad 1-2x za session.
      Ale už jsem si zvykl a zatím musím říct, že mě styl jakým se CG hrají vyhovuje (nemusím přemýšlet, jestli mě žerou nebo nežerou blindy).

MSS strategii jsem si nakonec upravil, tak že v podstatě již hraji BSS. Zatím hraji jen 2 stoly, ale časem bych chtěl jít asi na 4-6stolů.

Stav po 4962 handách
      Dříve než založím blog v této sekci jsem chtěl odehrát pár hand, jestli vůbec bude mít smysl CG hrát. Takže sem si dal cíl cca 3000-5000 hand jako takový vstupní test.
      No jak sem řekl CG mně svým stylem vyhovuje a dokonce mé výsledky zatím nejsou špatné, což jsem vůbec nečekal. Zatím trochu bojuji se sizingem sázek po flopu. Další věc sou Draws (tam občas vymýšlím kraviny nesmyslné call/raise atd.)

Úkoly a cíle
      Vzhledem k tomu, že se znám, tak nějaké dlouhodobé cíle sem postovat nebudu, takže v dohledné době:
      :spade: Upevnit Bankroll
      :heart: Nastudovat a začit se alespoň elementárně řídit Outy,odds, pot odds
      :club: Vytvořit si nějaký systém pro hru post flop.
      :spade: Kdyby náhodou tak přejít na NL4 (125$)

No tady je zatím vývoj po 4962 handách

A dnešní hot run...

No zatím, si zvykám, ale možná se za chvíli i odhodlám vrátit do Cornie Challenge
  • 81 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      tak drzim palce, snad ti to pojede :gl:
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Tak další týden za námi.
      Min. týden jsem, moc jsem toho nenahrál jen cca 2000 hand.
      Myslím, že se nechávám až, zbytečně obírat, preflop a post flop. A hlavně hraju spoustu zbytečných hand, co jsem hrával v MTT.
      Dále mám problém zahodit např. 2 páry, když je dle chování protihráče jasné, že mu doskákala straight nebo flush.
      Rozhodl jsem se, že budu dělat grafy a statistiky vždy po cca 5000 handách, takže dnes nebude :D .
      Uvažuji, že se opět zapojím do Cornieho výzvy, po nahrátí 10k hand, ale ještě si to nechám projít hlavou.

• rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Tak, jak to pěkně začalo, tak se to začalo pěkné ku***. No asi to teplo nebo nevím :) .
      Celý týden je špatný. Hned na začátku session, jsem buď svou chybou nebo občas smůlou, přišel o spoustu BB, a celou session jsem se to snažil nahrát zpět což se +- dařilo.
      Bohužel to vygradovalo dnes, kdy jsem dnes prohrál všchny točky do kterých jsem se dostal výsledek jen za dnešek -4BI (prohrané 2AK Preflop, KK preflop, 1x AA).
      No ale jednou to přijít muselo, tak to snad se to rychle otočí
      No zítra a o víkendu budu mít pauzu. Takže na dnešek snad rychle zapomenu.
      Jinak pokračuji ve studiu BSS článků,a pořád dělám kraviny u draws, si ty mé Raise a cally mimo pozici musím vymlátit z hlavy.

Jo a rád bych se zeptal, proč se některé handy, kdy jdu all-in pre-flop nebo na turnu, otáčí u protihráče až po riveru a jiné se otočí hned po té co jdeme all-in (nikdo jiný ve hře není). Herna PokerStar

Momentální stav
      :spade:P očet hand
      9577
      :heart: Bankroll
      42,64$
      :club:P očáteční Bankroll na NL
      27,79$
      :diamond: Zisk
      14,85$

Graf

Něco k poslechu
      [Invalid Youtube Video]
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Ahoj, tak po delší době nějaký update.
      Posledních 14 dní jsem v podstatě nehrál ta 30 na krku dal zabrat víc než jsem čekal :D .
      Takže jsem v podstatě začal hrát až tento týden. Trochu jsem upravil hru, hlavně sizing jsem zvětšil u hry postflop, ještě trochu musím vybalancovat sizing postflop v případě, že preflop byl jen check/call. Trochu problém je, že občas dojdu do stádia, kdy zbytečně vstupuji do hry a pak jsem nucen složit na post-flop nebo na turnu (Draws, Oveirpairy atd.) (Viz konec grafu). Občas mám pocit jako, kdyby se mě v mozku přepnulo nějaké tlačítko, dnes jsem kvůli tomu pro jistotu ukončil session.
      Další chybu co jsem si všiml, že si občas nehlídám pozici.
      No mám se ještě co učit. Tak se zatím mějte.

Momentální stav
      14702
      52,70$
      Změna od posledího updatu
      +10,06$
      27,79$
      24,91$

Graf

• rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Tak super, poslední dva týdny fakt bomba :rage:
      V pokeru se nedařilo vůbec hlavně poslední 3-4 tisíce hand. Prostě mě přišlo, že nemůžu vyhrát, v podstatě kdykoliv jsem se dostal na showdown, tak jsem byl horší :( . No dostal jsem bonus od PS, tak si to teď postupně bere zpět jako vždy :D .
      Hlavně jsme zbytečně začal hrát crap :( a nesmyslně call/raisovat při draw.
      A abych tu smůlu ještě trochu vylepšil tak jsem si na fotbale stihl zlomit ruku. No jak říkám poslední dva týdny bomba :D
      Momentální stav
      20464
      92,33$ (Vklad +40+10 bonus)
      -10,37$
      27,79$
      14,88$->24,88 s bonusem

Graf

• rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Fuha sem nějak ty 5 tisicové reporty zaspal :D .
      Vlastně téměř 20000 hand od posledního reportu. Za tu dobu jsem klesl na cca 5$ a prokousal zpět :D
      Problém co mám je, že vždy po čase hrozně otevřu Range, což má hned za následek pěkný sešup. Momentálně posledních několik stovek hand bylo dobrých, tak doufám, že nezačnu zase blbnout.

BTW Byl někdo o víkendu na MADE OF METAL ?? :D

39965
      95,91$ (Vklad +40+10 bonus)
      +3,58$
      27,79$
      18,46$->28,46 s bonusem

Graf někdy příště :D

Něco na poslech (trochu klidnějšího)
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Tak jsem pokořil 45k hand.
      Musím říct, že pokud by to šlo dále stejně jak posledních 5000 hand vůbec bych se nezlobil.
      Hlavně se konečně musím naučit zacházet s outs/odds u draw. Dále se budu muset ještě trochu zaměřit na Pre-flop hru (odstranit to šílené kvantum Callů).
      Trochu jsem se zaměřil a u AKs, AQs jsem -200+bb, což není zrovna to co bych u podobných hand chtěl vidět.
      Rád bych do konce září pokořil 50k hand snad se to povede.
      No a teď už nějaká čísla
      Momentální stav
      45010
      132,14$
      Bonusy, MTT, Vklady
      Bonusy=10$ MTT=16,17 Vklady=40$
      +36,23$ (
      27,79$
      :diamond: Zisk CG
      38,18$
      :diamond: Zisk Celkem
      64.35$

Graf

• gordias
      gordias
      Bronz
      Registrace: 22.11.2011 Příspěvky: 394
      Ahoj Rostiro..koukám že se ne a ne odpíchnout od toho středu. Držím palec ať trend posledních 5k hand vydrží...budu sledovat blog..třeba budou reporty častěji a třeba se potkáme někdy u stolu...teda pokud hraješ FR :)

GL :fdrink:
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Díky, no ono je to většinou způsobeno mojí blbostí neotočím AA, KK, a moje hra jde do kopru. Poslední dobou se teda snažím, když se přestane dařit, ukončit hru. Občas je to bez problému, ale občas si hraji na hrdinu a to pak je docela špatné.
      Ale snad to půjde jen nesmím začít zase blbnout :D
      Jo hraji FR, tak se možná potkáme :D
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Právě jsem pokořil prvních 50000 hand.
      Detaily budou později. Ale posledních 10000 bylo kromě posledních cca 2000 dobrých.
      Ale ono když se to hraje takto, tak je to docela těžké :D
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 7 Players:
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $4.32 (216 bb)
      BB: $1.22 (61 bb)
      MP1: $1.67 (83.5 bb)
      MP2: $1.25 (62.5 bb)
      MP3: $3.07 (153.5 bb)
      Hero (CO): $2.62 (131 bb)
      BTN: $3.10 (155 bb)

Preflop: Hero is CO with A A
      MP1 folds, MP2 calls $0.02, MP3 calls $0.02, Hero raises to $0.10, 4 folds, MP3 raises to $0.35, Hero raises to $2.62 and is all-in, MP3 calls $2.27

Flop: ($5.29) 6 7 Q (2 players, 1 is all-in)
      Turn: ($5.29) J (2 players, 1 is all-in)
      River: ($5.29) 2 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $5.29 pot ($0.19 rake)
      Final Board: 6 7 Q J 2
      MP3 showed 6 Q and won $5.10 ($2.48 net)
      Hero showed A A and lost (-$2.62 net)
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Tak se snad dokopu napsat report k 50000 handám.
      Musím říct, že jsem nečekal, že to nahraji tak brzo. Ono sice půl roku je dlouhá doba, ale nejsem takový borec, který dokáže nahrát denně 2000hand (ono už po 500 jde má soustředěnost na hru do kytek).
      Trochu můžu litovat, že jsem se téměř 3 roky CG bránil a trápil se na MTT a SNG, jelikož CG je přesně formát, který mému stylu vyhovuje "NIKAM NESPĚCHAT". Sice jsem na CG ještě rybka, a dělám tolik chyb, že bych si občas někdy naliskal.
      Hlavní chyby:
      -Vím, že jsem prohrál, ale stejně se na ten showdown musím podívat,
      -Málo raisuji, o 3Betu se ani nebavím.
      -Další co občas dělám, že se z Nitty preflop hráče během 50 hand stanu takovou preflop agro fish, že to nemá obdoby (to pak hlavně ta červená lajna dostává slušné sešupy), jelikož má agresivita končí na flopu.

I přes dané problémy se ale podařilo docela během těchto 50000 hand dosáhnou zisku na CG více jak 50$ a bankroll navýšit z původních cca 28$ na cca 146$, takže je čas na to zkusit přejít o jeden lvl výše a zkusit NL5.

No co se studia týče, tak budu muset opět proletět články. Trochu upravit strategii preflop (myslím, že jde velice dobře poznat dle mé hry jestli držím dobré nebo slabší karty )

Nebudu dále zdržovat, tady jsou nějaké statistiky (u grafu jsou i mé základní staty, no nejsou asi úplně ideální hlavně PFR a 3Bet je celkem hodně slabý.) Zbylé staty moc neřeším, jelikož úplně nevím jak by měly vypadat :D , a možná kdybych věděl, tak by mě to akorát vyděsilo :D . Ale pokud z toho něco někdo vyčte, tak napište a snad to zkusím napravit.

Momentální stav
      51307
      145,79$
      Bonusy, MTT, Vklady (Celkové)
      Bonusy=10$ MTT=16,17 Vklady=40$
      +13,65$
      27,79$
      :diamond: Zisk CG
      52,19$
      :diamond: Zisk Celkem
      78,36$

• rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Super
      Přechod na NL5 nemohl být "lepší" -7BI jen to šuplo :D . Jestli ještě jednou dojdou KK a já je pošlu do AA, tak asi něco rozmlátím. Pochopím, že se to stane, ale 3x zasebou?!!!.
      Hlavně musím FOLDOVAT kua.
      No každopádně pokud půjdu pod 100$ vracím se na NL2.
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Rychlovka k 57K hand
      No super tak jsem to vytáhl na +2BI a zašel si zatočit Spin & Go.
      No hezky mě to natiltovalo :D -25$. Říkám si ok není to formát určený mé maličkosti.
      Tak jsem si dal dneska 800hand NL5. Výsledek -4BI, protože já jakmile zblbnu tak ty Draw prostě Callnu :( . No a nakonec jsem si se setem nalítl do vyššího setu. Prostě dneska děs, nic nedošlo a když už ano, tak všichni okamžitě skládali. Set beru, ale ty draw se prostě musím naučit složit (ikdyž o outs, odds vím, tak je ingoruji :( ).
      No alespoň jedna pozitivní zpráva je, že jsem vybral VIP Stellar bonusy, takže v podstatě ta dnešní hrůza byla na účet Stárů :D
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Doprčic nesmím pouštět ty Spiny.
      Chytl jsem super s**trun na CG, tak jsem si šel spravit chuť na Spiny, ale jsem fakt prokletý nic jsem nevytočil.
      Takže jsem teď padl na 97$. No na Spiny už kašlu, pokud ještě klesnu, tak hezky zpět na NL2 :(
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Dop****,
      to už fakt není možné dneska 4x KK, ale ani jedny jsem nevytočil 1x do 55, 1x do 77 a jedny do 99, jedny jsem zahodil po flopu. Sakra a tak, krásně to dnes začalo :(
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      koukám, že máš takový pozitivní přístup na svém blogu. to je dobře. :s_thumbsup: :coolface:
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Njn když se daří tak se daří no :D .
      Jo a abych nezapomněl, jelikož můj roll se sešupnul na 76$ tak se vracím zpět na NL2.
      Jen teda doufám, že se jen nabijí karma na zítřejší ALL-In shootout :D
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      70K Hand.
      Ale vůbec se nedaří už 4 dny jsem nevytočil žádnou točku.
      Začal jsem sledovat Cornieho videa, jak hrát AA atd. + Jeho návod na challenge.
      Jinak BR padl na 73$. Takže sranda, na dalších 50k hand je zajištěna (alespoň doufám).
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Ahoj mám dotaz to se odstranili Hodnocení hand z fóra, nebo jsou někde schované. Protože ať dělím co dělám, tak hodnocení hand nevidím. Děkuji