Hraní přes veřejnou wifi

• 8 odpovědí
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      Proč by to měl být problém? Resp. z jakého důvodu? Já třeba na dovolené na hotelu hrál a np.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,439
      já bych se teda dobrovolně na veřejné wifi moc nepřipojoval k nečemu na čem mám peníze. Nejsem sice nějaký expert, ale myslím že pokud by tomu nekdo rozumnel tak ti to může nějak zachytávat ty údaje nikdy nevíš. Otázka variance :D
    • Tokaciro
      Tokaciro
      Bronz
      Registrace: 10.01.2014 Příspěvky: 23
      Veškeré informace se v bezdrátových sítích přenášejí volným prostorem, a pokud uživatel nepoužívá dostatečnou ochranu, není pro hackery složité tyto informace odposlouchávat. Hackeři jsou schopni vytvořit síť, která připomíná legitimní přístupový bod WiFi. Jakmile se uživatel do této sítě přihlásí, hacker získá jeho přihlašovací údaje a může mu bez větších obtíží ukrást soukromá data.
      Kvalitní antivir, šifrování dat a firewall, tyto rizika značně minimalizují. Většina zcizení osobních dat, je způsobeno nedbalostí uživatele.
    • Opecz
      Opecz
      Bronz
      Registrace: 17.09.2009 Příspěvky: 465
      no, tak obv ti muze nekdo odposlechnout komunikaci, sice ve velke vetsine pripadu nikdo poslouchat nebude, ale staci 1x a mas po penezich :) pokud hravas casto z verejnych wifi, tak resenim je poridit si VPN
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Tak pokud mám klienta natřikrát zabezpečenýho a jiný "finanční" věci mám propojený přes sms potvrzení, tak mi hacker klidně může koukat přes rameno a je mu to houby platný :f_biggrin:

Obv. pokud to není nějakej super high tech hacker, ale pochybuju že takovej se soustředí na socky s pár tisícema na učtu :f_biggrin:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,318
      napriklad na pokerstars mi to pride uplne bezpecne aj na verejnej sieti:

Our client software uses the industry standard SSLv3 protocol. We are currently using a 2048-bit RSA key, which according to RSA is sufficient until 2030. As we review and update private server keys every three months, we are secure within a large safety margin. We support the following ciphers: AES128-SHA (128 bits) and DES-CBC3-SHA (168 bits).
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Jakože nejlepší počítač by to rozšifroval nejdřív v roce 2030? :f_biggrin:
    • hlawac
      hlawac
      Bronz
      Registrace: 30.06.2008 Příspěvky: 38
      Standartní šifrování má tak dlouhý klíč,aby ho všechny PC na světě prolomili hrubou silou za dobu,která je rovna stari vesmíru...😊