BLOG: Pukancova kešovica z ABC pokru na DEF

• pukanec
      pukanec
      Bronz
      Registrace: 08.02.2012 Příspěvky: 108
      BLOG: Pukancova kešovica z ABC pokru na DEF

Ahoj - jóha!
      Kto som čo som mám už za sebou v predstavení. Zakladám svoj prvý a možno posledný blog na Pokerstrategy, pretože už nechcem byť fish, fish reg, ani lama, a chcem začať niečo so sebou robiť. :f_rolleyes:
      Blog bude venovaný pre 6max holdem cashku, a možno príležitostne aj iným aktivitám. Bez zdĺhavých obkecov doteraz hrám NL10 fast formáty. Zatiaľ nejaký peníz v ++, ale skôr také privyrobenie si na kofolu a pifko :fdrink:. Inak som hard working man, a z pokru nežijem, ale dúfam, že keď nebudem hnilák, tak to bude raz možno môj väčší príjem, ak z práce, nakoľko Slovensko je krajina neobmedzených možností pre tých čo znají správne lidi a to ja neznám. Momentálne hrám taký ten ABC pokrík, neskúšam nejaké excentrické moves, nakoľko limit ktorý hrám asi nie je ideálny pre srandičky, ale uvedomujem si, že pokiaľ chcem ísť vyššie tak budem musieť na hre poriadne zapracovať, pretože tam už ABC pokrík stačiť nebude.K tomuto mi ten blog a boh pomáhaj.
      Aktuálne drtím niečo ako 22/20 za čo by ma pravdepodobne xpravda vysmial, ale snáď raz budem mať aj ja poriadne koule na 32/28 hyper agro LAG :coolface: . Od svojho blohu očakávam sledovanie svôjho embryonálneho vývinu z rybičky aspoň na raju, a tiež kontroly mojej činnosti od Vás - milá shark komunito :s_biggrin: . Ocením každú radu, postreh, a kritiku, proste kludne mi povedzte: hele debile, robíš to na hovno.
      Hneď zo začiatku si ušijem na seba búdu - som matematická lama, and I really hate math! Ale budem sa snažiť.
      Čo sú moje ciele?
      Keďže už nemám 20, tak mi veci trochu dlhšie trvajú, a chcem si dať na čas. Rád by som do konca roka zvládol všetko potrebné na to, aby som mohol winning grindiť NL25 fast formáty so slušným bankrollom (som konzerva). Chcem niečo postupne zisťovať o gto teórii ako funguje a ako sa aplikuje v praxi, pretože exploit poker vejš už s lepšími súpermi tak moc nebude fungovať. Ďalej odkukať hĺbkovo tendencie súperov v typických spotoch
      (3bet poty,x wars, globálne tendencie, popracovať 3bet-call range, 3bet-fold, 4bet-fold, etc.. Zlepšiť hru na blindoch!!!

No a jeden taký nepokrový cieľ z pokra: Chcem si zadovážiť motorku - nejaké krásne prdkajúce cestné enduro, poriadny jednobuch, a o víkendových slnečných dní brázdiť krajinu na fajnových cestovných 80km/h, aby mi neušla žiadna prírodná scenéria. Sen je otočiť Čiernu horu a back - známi vravia, že nádherná krajina na motorkovanie. Ďalším cieľom je precestovanie Európy, ale žiadny luxus v hoteloch, ani Paríž etc, ale riadna divočina v kempoch a stanoch, a k tomu lopúchy, a paštiky :f_tongue: .
      Zatiaľ ostávam s pozdravom a prajem na zdravie a :gl: .

• 40 odpovědí
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Krasny teply den plny slnka. Za posledny tyzden som sa dokazal dost dobre zmobilizovat aspon teda co sa tyka nakopnuteho volume. Paradoxne teraz letnych mesiacoch ked ma to taha von. Obrovsku zasluhu na tom ma motivacny thread tln a opala + others. Rozhodol som sa konecne viac aktivne uchopit svoj progres do pacesov a spravit par krokov dopredu smerom k pokrovej evolucii mojej osoby. Dari sa mi v rade niekolko dni odohrat viac ako 3000 hands co je pre mna fakt kvantitativny posun. To je pre mna 3-3,5 h hrania co nie je zanedbatelne ak beriem do uvahy ze pracujem denne 8-12 hodin. Par krat bolo fakt velke pokusenie nehrat - no nechod na pivo s kolegami od fajn smädu ked je vonku 33 stupnov, alebo sa kupat and see that beutifull bodies (a to ja fakt milujem plavanie),ale vzdy som to zmakol. Trosku je problem zacat, kedze sa citim na zaciatku session unavene zo dna a velku cast unavy tvori neklimatizovana miestnost. Problem je najmä nastartovat brain a sustredenie. Jednoznacne najviac spewov a tiltov prinasa prva stvrtina session. Ked dostanem mozog do prevadzkovej teploty uz kvalita rozhodnuti stupa. Dobra metoda ako zacat je review poslednej sízn ale casto to zaberie vela casu. Tu to budem musiet nejak doladit. Dolezite je hlavne klikat a neprestavat. Vynimka je tilt stop prestavka cca 20min aby som nerobil dalsie tilt moves. Najviac ma tiltuje moja vlastna spew. Ked no brain urobim nieco o com dopredu viem ze to nie je dobre aby som sa napakon presvedcil na 100% ze to nie je dobre.... omg jak sa za to neznasam. Kazdopadne je dolezite sa zastavit nachvilu zhlboka sa nadychnut a povedat si - je vsetko s kostolnym poriadkom v tomto spote? Am I do the best move? Niekedy sa citim ako spiderman ked sa mu ozve jeho instinktivny alarm pred nebezpecenstvom
      Musim ho zacat posluchat. Inak neviem ako to je profitovo ale mam feeling ze to ide hore minimalne co sa tyka ev liny nakolko som dostal par river darcekov od vilainov. Dost sa tesim na dnesny podvecer kedy to opat zapnem. Nastastie zajtra robim az od 14.00 takze sa krasne vyspim a ten spanok ja moc moc rad. Kazdopadne konecne aj ja delam neco jako creating habbit.
      Keep going toto musim dat len sa musim snazit davat kamen po kameni a ono to musi prist. Drzte mi palce.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Tak jsem dneska nakoukl do tvýho blogu a nutno říct, že se to docela dobře čte. GL, budu sledovat ;)
    • yzmael
      yzmael
      Bronz
      Registrace: 08.07.2010 Příspěvky: 283
      plus jeden citatel :) gl
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Vážení soudrohové!
      Píšem post trochu s kyslou príchoťou. Včera som mal na pláne dať ako obvykle poriadne volume, ale osud zariadil, aby sa tak nestalo. Jeden kolega odchádza od nás preč do svojho rodiska - cca 250km, takže včera tu bol posledný krát, pretože dnes odchádza na dovolenku ktorú chce vyčerpať, potom sa ukáže už len raz pro forma a bye bye. Tak nás pozval na rozlúčkové posedenie hneď po fajronte. Keďže je to jeden fasa chalan tak som poker odložil na vedlajšiu kolaj. Mal som v pláne, že capnem nejaké to nealko, a potom dám session. No... hm... tolko k plánom. Samozrejme, že sme začali spomínať na staré časy, čo sme všetko povyvádzali spolu za tých 6-7 rokov, trapasy, prestrely, fórky, tak si nedaj v takej dobre nálade :fdrink:. Bezmála som dal :fdrink: :fdrink: :fdrink: :fdrink: :fdrink: :fdrink: pív, a vtom teple som rozbehol a bol by som dal ďalších :fdrink: :fdrink: :fdrink: :fdrink: :fdrink: :fdrink:, ale chalanisko že už ide lebo má nejaké záležitosti. Takto načatý som rozmýšlal čo s načatím podvečerom. Pomyslel som si, že teraz nemôžem za žiadnych okolnosí hrať, možno by som si dobre pochatoval s oponentmi, ale to by bolo asi jediný pozitívny zážitok z hrania. Racionálne a veľmi múdro som sa rozhodol, že sa pôjdem vyvaliť pred tv, pozriem nejaký kultúrno zábavný program, a dám si budíka na neskôr, aby som dohnal stratu.
      ...zaspal som oblečený s ovládačom v ruke v polosede, zobudil som okolo pol jednej v noci, jednak mi išlo mechúr roztrhnúť, a jednak mi strpol krk, nevedel som otáčať akoby som mal korzet. :f_eek:
      Po krátkej úvahe som si povedal, že idem na to. Ešte som bol celkom dosť opantatný, ale tak vyskúšal som to. Zapnem to, a začnem pomaly klikať. Po chvílke si všimnem, že chlapci raisujú nejak moc vysoko, a všetci. No nevadí, chvala bohu, veď stacknem nejakých magorov. Potom si všimnem, že tí dementi z herne mi omylom pripísali dvojnásobný stack. Potešil som sa. Zase vyvádza ten party soft. No a pochvíly pozerám, že na dosť hráčov nemám skoro žiadny sample.
      :f_ugly: OMG, je dement som otvoril vyššie stakes. Tak som dal sit out, vypol notebook a išiel spať po cca 60 handách. Myslím si že to +EV rozhodnutie.
      Dnes odchádzam do roboty o 14tej, a budem až do noci tam, takže zas tomu pokru nedám. Nesmierne ma to sere, že musím takto pauznúť habbit. Takže dúfam, že zajtra pritlačím na pedál :f_love:
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Report :f_cry: .
      Dnes som sa vyspal do 12tej, takže odpočatý bohate. Chvílu na to som prefrčal nejaké weby, pozrel jeden film, a pustil si záznam z katriho couchingu. Potom som sa pustil do hrania. Povedal som si, že je načase trochu viac detailne sledovať hru, tak som si otvoril len dva fast stoly, trochu viac som sledoval čo robím a čo robia oni. Tým pádom menší počet hands, len 1,2K.
      Pri tom ako som kontroloval počet bodov na herni som si nechtiac všimol aj stav cashieru, a musím povedať, že sklamanie. Tak už som si prezrel aj stav v pt4, a musím povedať, že som -5 BI a par tisic rúk break even následne.
      Som spokojný s volume, čo stíham popri práci a priateľke, ale toť vše. Prekvapilo ma výrazné klesanie red line, takže neviem, či je to príčinou nejakých bad runov na turne a rivri, kde som musel overfoldovať, alebo či som nejako poľavil v hre.
      Každopádne, nie je to po prvý krát čo v priebehu 30K hand progres stojí, takže nič voči čomu by som sa mal opúštať.
      Uvedomil som si, že poslednou dobou sa mi nakopili spoty, v ktorých absolútne neviem what to do. Sú to spoty kedy sedí za mnou agro týpek, 3bet PF 10, a raisuje ma keď otváram na CO a on je na B, držím pekné ruky TT-77, KJs, a podobne. Hlavne teda s tými TT-77. Viem, že tam raisuje široko, zároveň 4bet je izoločný, ale call mimo pozíciu je pre mňa nočnou morou. Príde tam za tatrovku overkariet, a na dva barely ma vyženie zo spotu.. :f_mad: .
      Realy neviem čo robiť. Obvykle keď ho vycalujem tak čumím do prehraného spotu do nejakého pochcaného top paru. :fouet:
      O chvílu odchádzam do nočnej takže už dnes nehrám, potom mám 3dni voľno, kde by som to chcel nakopnúť, každý deň aspoň 3hodiny pure hrania. I keď to bude ťažké, majstrovstvá sveta vo futbale sú predsa len raz za 4 roky. Ale jbmnt, musím to dať!!! This is spartaaaaaaaaaa!!!!!! :rage:
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Dneska po nočnej menšia session, odohraných 1K hand. Po nočnej som nespal dlho, cca 5,5 hodín, ale napriek tomu som sa cítil veľmi odpočatý. Navyše vonku nie je také obrovské vedro. Hralo som mi fajn, za prvých 200hand 2bi up, ale posledných 200 hand zase v množstvo malých potov napokon down, takže shit run pokračuje. Docela ma to tiltla posledná ruka, kedy otváram na utg JTs, a utg1 čo je celkon normal reg ma tam flatol, na T-high flope idem bet, on call, turn unimpoved blank, checkujem, pretože tam asi fosť často bude mať JJ-QQ, takže on betne ja dorovnávam, river blank, ja X, on bet niečo cez pol potu. Viem, že som mal zložiť, ale potom malý diabol na pleci ma dáva read že tam má AK, tak po vyčerpaní timebanku callujem, i keď hneď na to si uvedomujem, že tam bude mať 2x viac value rúk ako missnutých AK :f_confused: .
      Pozerám do ATo... :rage: Čo tam calluje moju mega brutal tight nut open s ATo???!!!! Ach jo, tak si vravím :nh: , jebo jeden aj druhý.
      Inak som si dnes dosť veľa súperov označil farbičkami, lahšie sa mi potom hrá keď nemusím zakaždým čumieť do HUDu, a hneď viem, zač je tomu lokeť.
      Hlavne agro pf 3betorov, kde hneď viem, že mám zúžiť open.
      Inak shit run pokračuje, nejak prestupujem na mieste, cashier síce nepozerám, ale však orientačne viem spočítať 2+2. Hral som opäť len 2 fast stoly. Pred pol rokom som hral 4. Keď to takto pôjde ďalej tak za chvílu budem hrať 1 stol :f_rolleyes: .
      No, ale hádam je to lepšie pre môj progres. Dnes asi končím na pár hodín, chcel by som ísť trošku vyventilovať a nahádzať nejaké tie absolutky s jahodovým džúsikom, poprípade ak bude vhodná spoločnosť tak aj nejaké to akceleračné pifko k tomu, aby som vedel spustiť modulátor hlasu.
      Pokiaľ tento plán fail-ne, tak si večer dám ešte sízinku. Zajtra cez deň chcem pozrieť nejaké koučingy zo záznamu, a trošku pozrieť v databáze tích mojich regov najmilších, aby som vedel s kým kávu miešam. Inak mi ušli zľavnené bonusy na party, nakoľko mi tesne ušies status potrebný na ich kúpu :facepalm: .
      Ale party sa rozhodlo, že mi to odčiní, a dalo opäť promo build your bonus, takže mám opäť nejakú motivačku navyše play play playovať.
      Zatím zdravím, majte sa tu fajn :welcome: .
    • yzmael
      yzmael
      Bronz
      dakujem, ze si sa u man zastavil v predstaveni , blog som si zalozil dnes tak uz ti mozem oficialne odpisat :)
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Ach jo... Ani neviem ako začať. Nechcem aby to znelo ako crying post, ale asi tomu nevyhnem. Nejde o žiadne cooleri ani setupy, toto je iný príbeh. Aby som to tak v skratke zhrnul, tak problém je asi v mojej schopnosti sa vzdelávať, a prijímať nové koncepty, následne ich aplikovať v praxi. Toto je jeden mega fail... Keď si hrám tú svoju tight ABC hru, tak ide všetko jak má, vyhrávam si na svojom zaprdenom NL10, pretože je tam dosť fišiek (vrátane mňa). Ale akonáhle sa snažím implementovať do hry nejaké nové prvky, tak je to jedna katastrofa. Často sa pristihnem, že vlastne vôbec neviem čo robím, a v celom sa nejak strácam. Už ma z toho bolí hlava. Neskutočne ma serie moja neschopnosť. Proste najviac ma trápi celá hra okolo obrany blindov. To je pre mňa španielska dedina.
      Keď hrám svoju abc hru, tak to poviem po pravde, veľmi veľa tam foldujem. Začal som teda viac light callovať určitú range - silnú na fold ale slabú na 3bet, a viac 3bet/foldovať určité 1blocker suited ruky.
      Výsledkom toho je, že sa veľmi často dostávam do marginálnych spotov oop, a absolútne neviem čo mám robiť. Výsledkom toho je, že strácam ešte viac....
      Najviac ma straší to, že keď sa to nenaučím na nl10 (ktorý sa dá porážať aj abc), tak sa to vyššie tiež nebudem vedieť, a tam si zo mňa regovia spravia trhací kalendár. Už spewujem nejakých 20K hand a stále v mínuse, ale mojou otrasnou hrou..
      Začínam mať obavy, či to vôbec dám... Či neskončím na nl10 and done...
      Z toho učenia mám teraz strašný guláš v hlave. Ako sa vlastne má človek učiť zlepšovať v pokri....?
      Končím tento post, hoci sa nevzdávam, budem sa musieť cez toto preniesť a skúsiť nájsť lepšiu cestu.
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Včera som si poriadne zapinkal, hral som svoju skoro A+ game, neskutočne som bol koncentrovaný, vedel som čo robím skoro v každom spote, i keď karty moc nechodili, ale dva fast stoly plné rýb to vynahradili.
      Každopádne som sa utvrdil v jednom.
      Učiť sa treba pomaly, a pridávať veci do hry postupne, žiadne hŕŕŕŕ´hurá ideme hrať všetko čo sme si prečítali v článkoch.

Vyhovuje mi viac tight hra s dopredu premysleným plánom. Ideálne je si poriadne prezrieť ešte pred prvým stlačením virtuálneho tlačítka (fold, bet, raise) súpera, vrátane poznámok.
      Pre začiatok sa snažím vytvárať väčšie dead money preflop tam kde mám dobrú fold equity postlop, čo znamená väčšie sizingy na limperov ktorý veľa foldujú na cbety.

Ďalej je až neskutočné ako som nechával množstvo easy money na stole od tight hráčov čo neskutočne foldujú na 3bety. Proste som ich veľa caloval, pretože som sa nechcel dostať s nimi do nebezpečných spotov kde ma budú dominovať. But who cares keď mám na to karty čo stoja za easy zához v prípade agresie.
      Zatial som si tu raise/fold vytvoril: 55-22, 86s, 75s+, 64s+, 53s+

Red line by to malo výrazne pomôcť. Dôležité je nepadnúť do autopilota, pretože to sa môže veľmi ľahko stať, a u mňa je to zaručene po viac ako hodine hrania.

Vážení priatelia, ani po vyše 400.000K hand na CG (vrátane všetkých limitov a herní čo som hral) som neni odolný voči pokušeniu satana - tiltu. Tiltov je veľa druhov to všetci vieme. Jeden z druhov tiltu je u mňa strata koncetrácie, rozladenie nad prehratým spew zahraním z mojej strany. Preto som uvažoval nad takým svetielkom v dobe temna: vytlačím si na A4 papier range ktoré chcem hrať na konkrétny typ hráča, zalejem to fóliou a niekde si to vycapím na videiteľnom mieste. Keď to príde opäť na mňa a začnem sa poberať do vôd D game tak si to pozriem a poviem si - :wtf: to delám?!!
      Nie je nič horší ako v tilte 4betnúť 89o :f_mad: .

Opäť a opäť a opäť sa mi potvrdila jedna téza: ja sa najlepšie koncentrujem večer na hru. Ideálne past 20.00h. Málokedy viem za bieleho dňa podať také výsledky ako večer. Možno to súvisí s tým, že noc mám rád, a som spachtoš. Cez deň proste rád robím iné aktivity.

Dnes som opäť veľmi napichaný na hranie, a mám byť prečo: celý deň som s priateľkou behal po obchodoch, jej sestra si chcela kúpiť šaty a nemala odovoz, tak som robil tak-si-kára. Bezmála pol dňa v prdeli, a ja tie nákupy fakt nemusím, odpusť zlato ak to čítaš, ale čo by som pre tvoju spokojnosť nespravil :f_love: .
      Pred písaním tohto blogu som si poriadne zacvičil, fakt ma bolia ramená, a ešte teraz cítim ako ma príjemne hrejú svaly, hormóny šťastia sa príjemne vyplavujú a cítim sa super fyzicky unavený ale psychicky odpočatý. Dám sprchu, doplním energy papáničkom, a večer jedem na to - lets all in!!!

• pukanec
      pukanec
      Bronz
      Tak som práve dokoukal Katriho live coaching. Obdivujem jeho mravenčiu prácu a nekončiacu snahu vybudovať s mikro mravencu aspoň small stakes kaprov.
      Thank you Katri :f_thumbsup: .
      Dnes pohoda deň, dal som dve sesky po 700hand, spolu cca 1400, viac sa nedalo. Výsledky celkom fajn, i keď som dva krát river dorovnal po timebanku a od spewoval dokopy cca 80BB keď som jasne vedel že som behind, ale na druhú stranu som spravil množstvo foldov s rukami čo sa ťažko foldujú, ale face up akcie villainov boli dobré argumenty.
      Uvažoval som nad tým, že si založím zošiť, či už virtuálny alebo papierový a začnem si robiť poznámky na veci, ktoré časom vyšumia z hlavy. Dnes som si rýchlo do prázdneho word dokumentu napísal nejaké veci z Katriho coachingu, a určito to padne na úrodnú pôdu v budúcnosti. Už len zostať verný novej tradícii.
      Zajtra skoro vstávam a po 3 dňoch voľna opäť do roboty :f_cry: , božinku jak mne sa nechce. Poobede to opäť zapnem a zbúcham nejaké spoty. Konečne som sa totiž vyhrabal z downu, a idem opäť pomaličky hore (knock knock - musím si zabúchať, nieže sa variácia a moje temné spew JA z toho nezoserie) :f_rolleyes: .
      Aj tak ale profitovo tento mesiac bude nič moc, ale who cares, učíme sa vyhrávať :f_thumbsup: .
      Čo sa môjho včerajšieho cvičenia týka, tak mám 100% istotu, že som zamakal poriadne, bohovsky ma bolí celý chrbát, takú svalovicu som nemal dávno, a cítim sa jak moby dick na pláži, ledva ležím na posteli.
      Priatelia, pozriem ešte focík a good night everybody, mám vychladené :fdrink: v chladničke.
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Krátky report z júna 2014:
      Dnes som si pozrel svoje výsledky, a musím povedať, že toto je snáď môj najslabší mesiac ever.
      Red line jedna katastrofa. Volume teda nič moc. Profit fakt k smíchu: 1,35BB/100hand, to je iný hard core.
      Nemôžem sa ubrániť dojmu, že niečo robím fakt zle. Na autopilota mám 6-7bb/100 na vzorke cca 250K hand.. :f_confused:
      To znamená, že buď sa učím fakt na hovno, a zjavne mi niečo uniká, alebo je to fakt malá vzorka, a ono to ešte pôjde.
      Mám podozrenie, že mi možno uniká value z overbetov s nuts ktoré som prestal dávať, a stále je tu kopec fishy ktoré to proste platia.
      Red line je kapitola sama o sebe. Najskôr tu sa to láme... Nebyť to také schodisko dole, tak ten profit vyzerá normálne.
      Tu budem musieť poriadne zabrať.
      Dnes si zostavím nejaký plán, na čo konkrétne sa chcem zamerať v tomto mesiaci.
      Ostávam s pozdravom.

• pukanec
      pukanec
      Bronz
      Ahojte!
      Na najbližšie dva mesiace, teda od dnes do 31. augusta 2014 mám zostavený pomerne priamočiari cieľ.
      Bez zložitejšieho vysvetlovania to bude odohrať každý deň 4167 hands, a v deň ktorý toľko neodohrám si budem musieť nadrobiť niektorý nasledujúci, poprípade predohrať skôr.
      Cieľom je odohrať do 31. augusta 2014 250K hands kvôli promo na party a získať odmenu. Dúfam, že aj pri súčasnom break even období to je ceľkom lákavá odmena.
      Na výsledky by som sa rád pozrel až 31. augusta, aby som sa zbytočne nerozptyľoval.
      Cieľ je možno prízemný, a moc to nenahráva štúdiu, ale mohla by to byť vzpruha pre jesenné ťaženie. Analyzovanie spotov teraz možno pôjde trochu do úzadia, a asi to bude aj dosť o hubu, ale skúsim pre to spraviť maximum.
      Našťastie v auguste plánujem dovolenku v robote, a to mohla byť taká poistka, že to volume by som mohol dať.
      Sessions si chcem rozdeliť na viac krát, lebo naraz by to bola tortúra. Pauzy budú dôležité, tak isto aj tilt break pauzy, aby nebolo viac škody ako úžitku.

Takže dnes odohrané zatiaľ: 0 z 4167 hands
      Idem dať prvú session.
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Daily goal 02.07.2014: 1600 z 4167 hands.
      Total goal: 1600 z 250.000.
      Break.
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Session 2:
      Daily goal 02.07.2014: 2901 z 4167 hands.
      Total goal: 2901 z 250.000.
      Break 4 food,wc, eyes.

Ináč toľko hráčov som na sieti nevidel už dávno. Tuším všetci migrovali z iných disciplín na fast. :banana:
      Keby sa darilo aj herne bolo by fajn. :f_eek:
    • yzmael
      yzmael
      Bronz
      Podme podme makat... :s_cool:
      ja som tyzden bez pokru a este tyzden ma caka uz nech som doma aj teraz som tu len cez mobil
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Dík yzmael! Makať makať makať - toť heslo dnešných dňov.
      Pred dnešok už mám domakané.

Daily goal 02.07.2014: 4245 z 4167 hands - takže dačo málo do plusu :f_love:
      Total goal: 4245 z 250.000.

Zajtra ráno vstávam skoro, priateľka má promócie, takže deň bude o hubu. Trochu sa bojím, či sa zajtra vôbec k pokru dostanem, ale dúfam, že večer capnem aspoň 2K hands, inak to budem musieť silno doháňať. Uvidíme, no... Ešteže som šoférom zajtra, takže prípitok nebude, a myseľ by mala byť čistá jak kryštál.
      Umyjem zub a idem pomaly spať :f_zZz: .

• pukanec
      pukanec
      Bronz
      Je to pekne v prdeli! Včera po frajerkiných promóciách som nemal vôbec priestor hrať.
      Dnes som dal zatiaľ len jednu session.
      Daily goal 04.07.2014: 2007 z 4167 hands.
      Total goal: 6252 z 250.000.

Som pozadu za včerajšok:
      Nedohrávka za 3.7.2014: -4167 hands
      Dnes dohrám asi len dnešnú povinnú dávku, a zajtra po robote skúsim dať o 2K viac, a dohnať časť straty.
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Druhá session.
      Daily goal 04.07.2014: 4057 z 4167 hands.
      Total goal: 8302 z 250.000.

Zameškané hands k postu: -4277 hands
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,439
      čau přečetl jsem tvůj blog, a přidám pár pointů u kterých si psal že ti dělají problémy, asi jsem na něco zapomněl, tak napíšu to co si pamatuju:

to ze ti klesá red-line (myslím teda no-SD winnings) na micros je jedině dobře, to je totiž ten ABC poker, pokud by ti stoupala no-SD winnings tak by ti pak zase klesala ta modrá Won at SD... Takže stím se netrap

Problem je najmä nastartovat brain a sustredenie. Jednoznacne najviac spewov a tiltov prinasa prva stvrtina session. Ked dostanem mozog do prevadzkovej teploty uz kvalita rozhodnuti stupa.
      - jednoznačně je potřeba warm-up rutina před session :)

pak si psal že máš problém se něco naučit tak to doporučuju si najít kapitolu o učení tady: Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli

snad jsem na nic nezapomnel. Tu práci a do toho poker ti vážně nezávidim, jsem student a chodím ted na brigádu tak vím co to je za hrůzu. Každopádně ad se daří, tvůj blog se čte dobře :)