Blog: 10.000 cesta

• Crhox
      Crhox
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 212
      Zdravím. Dneškem se přihlašuji do Corniho challenge. Počáteční bankroll budu mít 150 euro. Hrát budu na herně 24h poker, kvůli 30% rakebacku. Hrát budu na NL4 SH. K výzvě jsem se rozhodl po delší rozvaze, abych měl opět pořádnou motivaci k hraní a hlavně ke studiu hry. Poker Hraji už od konec roku 2010. Za tu dobu jsem prošel několik heren a několik vzestupů ale i několik pádu.
  • 13 odpovědí
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Challenge společně bude absolovat i kolega Pepe1783. Bohužel bude hrát na stejné herně :baby:
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Tak mám za sebou první čtyři dny challenge a několik pro mě překvapivých poznatků:

Negativní:

:spade: Na herně 24hpoker na limitu Nl4 hraje docela málo špatných hráčů. Není vyjímkou potkat se u stolu se třemi regy a dvěma průměrnými hráči.
      :club: Po prvních dvou dnech hraní profit cca -15 euro. Kombinace přehrávání hand a zbytečných bluffů a celková moje naivní hra.
      :spade: Pepe1783 získává mírný náskok :P

Pozitivní:
      :diamond: Když už je u stolu ryba, je to většinou monstrum :)
      :heart: Po prvních horrorových dnech znatelné zlepšení ve hře a profit za oba zbylé dny dny cca 21 euro.
      :diamond: zelená čísla na konci týdne v profitu
      :heart:O pět mě začíná bavit se vzdělávat

Uvidím co přinese další týden .
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Druhý týden za mnou a celkový výsledek je negativní . Skončil jsem v minusu a to ještě nemám započítaný nedělní tilt po dvanácté hodině večerní, který se promítne do dalšího týdne. Myslel jsem si , že už jsem relativně proti tiltu odolný, ale neděle mi otevřela oči. Naposledy jsem takhle tiltoval asi před rokem a půl na NL25 na stejné herně kde hraju v současné době (déjà vu :) ), kdy se mi doslova pod rukama propadal pracně nahraný předchozí bankroll cca 1.000 euro. Poté co jsem přešel na sitka tilt vymizel. S návratem na cash game je zpět. Zřejmě tento formát tiltu více přeje :s_evil:

Shrnutí
      Negativa:
      :spade: Návrat tiltu se všemi následky....
      :club: Celkový profit už je v mínusu
      :spade: Pepe1783 se vzdaluje :facepalm:
      :club: Shlédnuto pouze jedno výukové video

Pozitiva:
      :heart:P ři rozboru hand s Pepem jsem zjistil nedostatky v river value-betování
      :diamond: První polovina týdne byla velmi herně i výsledkově úspěšná
      :heart: Tilt relativně rychle překonán a session ukončena než ztráty narostly obludných rozměrů

Tak a teď už zase zasednout ke stolu a hodit neúspěchy za hlavu.. :gl:
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      GL, ať to otočíš..
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      ]Třetí týden snažení je za mnou. Byl to rozporuplný týden. Celkový mínusový výsledek ovlivnil zejména již zmiňovaný tilt, kterému jsem podlehl minulou neděli večer.
      Paradoxně mi tento tilt pomohl k tomu, že jsem studiu věnoval relativně stejně času jako minulý týden celému hraní. Prostudoval jsem opět poctivě vše od začátku, tedy i věci o kterých jsem si myslel, že je mám v malíčku a že je nepotřebuju znovu číst. Zhlédl jsem rovněž záznamy dvou coachingu. Na živý coaching, vzhledem k pracovní vytíženosti v době jejich konání zatím nezbývá čas.
      Zbytek týdne se nesl v ustálených výsledcích a skončil mírně v plusu. Hlavní věc ale byla, že jsem byl spokojený i se svojí hrou, kdy se mi dařilo dělat relativně jen málo chyb a hlavně jsem si chyby uvědomoval. Nebýt jedné session, kde mě tak trochu uzemnila smůla - (2x prohraný fullhouse do quads a 2x set vs set ) nebyla by tak celková ztráta výrazná. Vzhledem k tomu,že jsem hrál dobře, tak mě tato smůla nerozhodila a povznesl jsem se na ni.

Shrnutí :

Negativa:
      :spade: dozvuky nedělního tiltu
      :club: profit stále v červených číslech

Pozitiva:
      :heart: Celkové zlepšení hry
      :diamond: Čas strávený vzděláváním
      :heart: Celkový návrat pozitivního myšlení

Na závěr graf od začátku challenge:
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Příští post bude tak jak u Pepeho v pátek. Jedem na dovolenou a nevíme jak to tam bude s hraním pokeru.
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Další týden se dá zhodnotit jedním slovem - katastrofa.... Přirovnal bych ho k vystoupení Italských fotbalistů na MS. Na úvod týdne vše vycházelo a já úspěšně smazával ztráty z předešlých týdnů... (tak jak zápas s Anglii a výhra 2:1) Jenže přišlo úterý a totální propadák, kdy za 1441 hand jsem byl -29 euro. Kombinace smůly, dementních zahrání, chyb a celkové frustrace znamenala opět propad. (zápas s Kostarikou 0:1)

V následujících dnech jsem ztrátu téměř celou smazal, kdy mi scházelo pár eur, abych se dostal v týdnu do kladných čísel. Proto jsem se rozhodl, že ještě to ještě v pátek dotáhnu. Výsledek byl ovšem naprosto opačný:

2775 hand a -34 euro a následně ještě dalších cca 10 euro....... Zoufalství, zlost, rezignace a tragedie.... (zápas Italie vs Urugvay 0:1 a Italové jedou z MS po základních skupinách domů....).
      Tento den jsem nemohl nic trefit. Prohrával jsem set vs set. Pravidelně si nabíhal do větších párů, až ve mě ruply saze a já pak hrál jako naprostý dement a pushoval například AQ po turnovém 3-betu na rainbow boardu TJ2 Q do pasivní ryby, abych u ní uviděl slowplayowané AA....

Takže celkově týden dopadnul takhle: :rage:

Krása jen se na to podívám :facepalm:

Přiznám se pohrával jsem si s myšlenkou ukončit výzvu, ale ještě to zkusím a zabojuju. Příští týden na dovolené si od pokeru odpočinu, rozeberem s Pepem moji hru a s čistou hlavou se vrátím zpět. Ještě že rakeback , který už mám okolo 30 euro mi pomůže zacelit můj dnešní super výkon...

Shrnutí:

Negativa:
      :spade: grafy mluví za vše :censored:
      :club: rouhavé myšlenky na vzdaní výzvy.... :fouet:
      :spade: téměř žádné studium :sorry:

Pozitiva:
      :heart: Rakeback
      :diamond: začíná dovolená :fdrink:
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      LOL ti smajlíci..hlavně jak ti dávají na pr*el :D
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Další týden byl dle očekávání bez pokeru. Nevěřil bych, že se v naší zemi najde místo kde je tak špatný signál a kde ani nefunguje mobilní net. Tudíž dovolená byla naprosto poker free. Což však ocenila přítelkyně :) .
      Příští týden bude klíčový, doufám, že to konečně prolomím.

Nicméně po návratu z dovolené jsem si dal turnajový večer, kdy jsem si na herně Winamax omylem nakliknul místo NL Holdem turnaje za 5 euro, turnaj v PL Omaze. Vyzbrojen základní znalostí této hry, jsem si hned v první handě snížil stack z 10.000 na 2.500. Nicméně nakonec se mi podařilo tento turnaj vyhrát a odnést si po dealu 173 euro. :banana:

Takže malá náplast po posledních neúspěších :s_ugly:
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Nový týden začíná tak GL všem :gl:
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Po delším přemýšlení jsem se rozhodl skončit ve výzvě.
      Shrnul bych důvody do několika odstavců.

- Formát Cash game mě nesedí. Daleko radši hraju sng a MTT turnaje
      - U Cash game na mě příliš působí tlak ze ztráty peněz v jednotlivých handách.
      - Poslední dobou jsem se do hraní spíše nutil, než se na hraní těšil.
      - Od začátku výzvy jsem se pohyboval převážně v červených číslech.

A co plány:
      - Hrát MTT a SNG. tyto formáty hraju na netracknutých hernách, tudíž ani nemůžu přejít na jiný formát v rámci výzvy.
      - Pokračovat ve studiu, které mě začalo opět díky výzvě bavit.
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Jinak přeju všem zbylým účastníkům GL a obdivuji ty co dokázaly celou výzvu dokončit. :f_thumbsup:
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Tak to je škoda, že jsi se tak rozhodnul. Hlavní je, že jsi to nevzdal úplně. Ono i veřejně postnout ztrátový graf, ukončit výzvu a přesto setrvat u pokeru chce odhodlání a trpělivost. Chlubit se výhrama zvládne každý, ale veřejně přiznat ztráty jen někteří. Ať se daří v MTT/SNG.