Blog: Pepe1783 - Cornieho výzva

• Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Po 4 letech plácání se na micro limitech, zkoušení různých heren, střídání cashky, sitek a turnajů, skoro bustnutí a tiltových úletů, se připojuju ke Cornieho výzvě. Očekám nastolení řádu ve hře, oživení studia a získání nějakého cíle.
      Výzvu začínám s BR 150 euro na herně 24hPoker, limit NL4. Výzvu budu plnit souběžně s Crhoxem, tak snad se z pokerové mizérie vyhrabeme oba.
  • 17 odpovědí
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      První půl týden výzvy je za mnou s profitem 24,45 euro za 2959 hand. Hlavní cíl nedostat se hned ze startu do červených čísel jsem splnil, ale moje hra je hrozná. Hledám se, malé volume a celkově je hra špatná. Cashku jsem nehrál asi rok a půl, tak se do toho snad dostanu a za chvilku se přehoupnu na NL10, protože NL4 je nehorázné zlo.

Musím si zase navyknout na pravidelné hraní. Do teď jsem odehrál párkrát do týdne několik sitek nebo turnajů a kašlal na to.

GL všem.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Další týden ve výzvě hodnotím veskrze kladně (samozřejmě proto, že jsem skončil v zelených číslech). Hraju klasický ABC poker a snažím se zbytečně neodhazovat. Na NL4 to bohatě stačí, tak snad tam moc nezakrním. Týden jsem zakončil s profitem 26 euro za nějakých 9200 hand.

Nebýt excesu v pondělí, kdy jsem hrál asi 5 hodin v kuse a přišel o 5BI, tak by to bylo ještě příjemnější.

Co se týká studia, tak to hodně flákám, zejména proto, že na NL4 si vystačím s tím, co jsem do sebe za poslední roky už nasoukal.

Další týden budu skoro každý den v práci, takže na grind nebude moc času a ani nálada. Pokusím se nahrát BR na NL10, ale nechci nic uspěchat, protože mám pořád v živé paměti, kdy jsem přechody na limity uspěchal a pak během pár dní prohrál polovinu BR na NL25 a NL50.

Hlavní cíle na další týden jsou jednoduché:
      - zůstat v zelených číslech
      - podpořit Crhoxe, aby se dostal do zelených čísel
      - zkusit se stihnout podívat na nějaké video nebo couching
      - pokusit se nahrát BR na NL10
      - stihnout co nejvíc zápasu MS ve fotbale
      - užít si poslední díl 4. série Hry o trůny
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Další týden je pryč a je čas na jeho shrnutí. Se svojí hrou na NL4 jsem byl docela spokojený, plánovaný přechod na NL10 se povedl. Protože jsem byl víc v práci jak doma, tak jsem odehrál jen cca 4000 hand.

Působení na NL4 jsem završil týdenním profitem 50euro. První session na NL10 dopadla uspokojivě taky v zelených číslech.

Můj současný BR je nějakých 268euro. Snad se na NL4 tak brzo nevrátím. Po první session na NL10 jsem měl buď smůlu na stoly, nebo je to tam opravdu samý tight hráč, který čeká na premiovou handu, obrovských ryb ubylo a všeobecně se hraje víc opatrně.

Další týden bude, snad celý, na NL10. Pokud klesnu na 200euro, tak přecházím zpátky na nižší limit (snad se tento černý scénář nestane). V sobotu odjíždím na dovolenou, tak další report proběhne v pátek.

Na NL4 jsem odehrál 15426 hand s celkovým profitem 101,60 euro (podle HEM, který mi ale trochu nadržuje a nevím proč v něm, oproti skutečnosti, přebývá cca 1 euro). Staty mám jako calling station 24,9/20,1/3bet 7,84/WTSD 31,1.

Na závěr přidávám graf z NL4:

• Crhox
      Crhox
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 212
      Pěkná prace a pěkný graf. Můj vypadá podobně, jen je zatočenej špatným směrem ;) . Na dovolené to rozeberem a můžem udělat rozbory hand...
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Díky. S rozborama počítám.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Shrnutí týdne probíhá už v pátek, protože v sobotu odjíždím na dovolenou. Co se týká mého působení na NL10, tak si připadám jak na houpačce. Za jeden večer se mi podařil husarský kousek, kdy jsem do půlnoci byl -7bi po půlnoci jsem končil session na nule.

Se svojí hrou nejsem absolutně spokojený a pořád se na limitu hledám. Ten skok oproti NL4 je o dost větší než jsem čekal. Všude samý tight reg., proti kterým se mi nehraje moc dobře.

Týden sice končím v malém profitu 48 euro za cca 10.000 hand, ale nescházelo moc a dopadlo to katastrofou.

Týden si od pokeru odpočinu a od příští soboty začínám znovu.

Na bližší info a grafy nemám náladu ani čas, takže detailnější report bude následovat v dalším týdnu.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Po týdenní dovolené jsem hrál jenom v neděli dvě session, kdy obě skončili v mínusu 3bi, takže celkově jsem 5. týden ukončil se ztrátou -60euro. V pondělí to nebylo o moc lepší, tak snad začnu konečně hrát líp a trochu přemýšlet.

Na NL10 se zatím pořád hledám a hraju jak osel.

Graf z NL10

• Crhox
      Crhox
      Bronz
      Jak tě znám tak to prolomíš
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Přestože jsem s výzvou skončil, tak tobě přeji ať vydržíš :f_thumbsup:
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Po pečlivém zvážení jsem se rozhodnul Cornieho výzvu vzdát, ukončit ji a dál v ní nepokračovat.

Poker budu hrát samozřejmě dál.

Hodně štěstí všem, kdo ve výzvě pokračuje.
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Tos nám toho moc neřek.....
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      měl by ses rozmyslet :) :fouet:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      zvláštní, jak tu poslední dobou skoro každý výzvu vzdá, vlastně ani neuvede dúvody a ukončí to. docela škoda
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Skončil jsem, protože se kvůli výzvě nutím se do hraní i když se mi nechce, hraju např. 5hod. session abych dorovnal ztráty, dohnal čas, který trávím v práci, a hrát na herně s malým trafficem a špatným softem je utrpení.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Jasný no, pokud to na tebe má takovejhle vliv, že nechceš reportovat ztrátu a jsi vlastně pak souvisle na tiltu, tak je blbost v tom bejt.. Ale jinak je to škoda.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Nejde o reportování ztrát, to mi je jedno. Chci hrát v klidu, když mám chuť a výzva je určitá povinnost, která mě nutí hrát každou volnou chvilku i když na to nemám náladu nebo jsem unavený. Takže asi tak.
    • Crhox
      Crhox
      Bronz
      Nechceš si oživit svuj starej blog ? myslím že byl sledovaný a dobře hodnocený.