Way to win...

• Maleor
      Maleor
      Bronz
      Registrace: 13.10.2013 Příspěvky: 34
      Zdravím celou komunitu Poker Strategy...

Představení

UVOD:

Dne 5.6.2014 jsem si vysloužil MATURITNÍ VYSVĚDČENÍ. Tím dnem se mi uvolnilo spoustu času pro studium a hru. Samozdřejmě 2 týdny jsme pili, slavili, pili a slavili :D Ale konečně prichází čas pro založení blogu a vydání se cestou pokerového hráče....

Mé znalosti a zkušenosti nejsou nijak oslnující, proto zakládám tento blog abych viděl můj postup limity a měl motivaci k neustálému zlepšování se.

Hraju CG a začínám na nejnižších limitech, tedy NL2...

Nicméně tento blog nebude jen o pokeru, chtěl bych zde zaznamenávat i své další aktivity. Posiluji s přestávkama asi 2 roky a nikdy jsem neměl žádný tréninkový plán což vidím jako chybu, kterou se hodlám napravit zaznamenáváním ho zde na PS. Snad mě za to neukamenujete :D
      Další které se věnuji a zajímám se o ní je osobní rozvoj. Před maturitou jsem studoval knihu Techniky rychlého učení od Dana Millera dále také knihu D. Carnegieho. Nyní se věnuji audioknize Jacka Canfielda Pravidla úspěchu....

Blog bych chtěl updatovat čím jak nejčastěji, ale hlavní věci je že si každou neděli naplánuju následující týden...

Cíle na příští týden 16.6.-22.6. TÝDEN 1.

POKER:
      :heart:D ostudovat bronzové články + ZÁPISY
      :heart: Sledovat a promýšlet handy v HJ foru
      :heart:P ostnout 5 hand na HJ forum
      :heart:O dehrát denně 2 session zatím jen 2-3 stoly
      :heart: Shlédnout 3 videa + ZÁPISY
      :heart: Ve čtvrtek COACHING

Posilování:
      :club:P o: Prsa, Biceps
      :club: St: Záda, Triceps
      :club:P á: Ramena, Trapézy
      :club: Ne: Nohy

Osobní rozvoj:
      :diamond:D ostat se k 55. pravidlu (J.Canfiel-Pravidla úspěchu)
      :diamond:D ržet se dosavadních pravidel
      :diamond: Neprokrastinovat :D
  • 12 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj

držím palce a přeji hodně štěstí nejen u stolů :f_thumbsup:

další CG hráč, super ! fandím Ti a ne že mě někde u stolu obereš :D
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Máme tady neděli, takže se pokusím o update.

:spade: Tak tedy po přeinstalaci ntb, stahuju nový software na hraní rozhodl jsem se pro ipoker na Coral pokeru. Jelikož jsem v té době neměl na učtu peníze využil jsem 10$ zdarma od PS. Vychází to na nějakých 7,5 €. Moc save bankroll to není, ale věřil jsem si :D Dnes hodlám depositnout aspoń 20$ at dostanu bonus a vstupenky do turnajů ze kterých snad něco vytočím :f_thumbsup:

:spade: Začal jsem tedy hrát podle Game plánu od twina a jeho tabulek. Mám je vytisknuté, zvýrazněné různými barvami a založené do průhledných složek.
      Někdy sice musím listovat, ale mám to přehledné a stíhám se v tom orientovat.
      Vím že range se budu muset naučit, ale pro začátek mi to vyhovuje...

16.6.-22.6.2014
      Odehráno: 3779hand - je to málo, jelikož jsem se snažil hrát 2 stoly
      My C won: +3,13€
      BB/100: 4,14 - Na NL2 je to asi dost low, Rád bych věděl kolik jste měli na tomto limitě vy :) a jestli spadám někde do normálu.

:spade: S mou hrou jsem byl převážně spokojen až na den když jsem došel z brigády, byl jsem unavený, ale stejně jsem hrál a projel 1,5BI. X( Ale poučil jsem se z toho a víckrát bych už takhle unavený nehrál.

:heart: Cíle za tento týden jsem splnil všechny až na postnutí hand do HJ fora, ale to se do večera chystám udělat.

:club: Nevím sice jestli to někdo čte :D ,ale rád bych poznal nějaké další spolu bojovniky, nebo dokonce studijní skupinu na mikro limitech.
      Můj skype: Maleor-PS
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Jasně že to někdo čte :) A jen tak dál :f_thumbsup:

Pokud se Ti nechce přehrabovat v papírech tak doporučuji TOHLE

:gl:
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Díky :) No jinak tabulky se snažím učit nazpamět, samozdřejmě rozšiřuju i zužuju range podle protihráče.....

Týdenní cíle 23.6.-29.6. TÝDEN 2.

POKER:
      :heart:P ročíst stříbrné články + ZÁPISY
      :heart: Stále projíždět handy v HJ foru
      :heart: Sám postnout handy, které nevím jak zahrát
      :heart:O dehrát 5000 hand, 4tabling
      :heart: Shlédnout videa + ZÁPISY

POSILOVÁNÍ:
      :club:P o: Prsa, Biceps
      :club: St: Záda, Triceps
      :club:P á: Ramena, Trapézy
      :club: Ne: Nohy
      Podle tréninkového plánu

OSOBNÍ ROZVOJ:
      :diamond:D oposlouchat audio-knihu Pravidla úspěchu
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Začátek minulého týdne se mi dost povedl a na NL2 +10,63€ ,pak jsem si řekl že zkusím NL4 Beginers stoly. Už jsem byl v + 10€ ale v sobotu jsem sjel 3 BI, nic jsem nemohl vytočit :s_confused:

23.6. - 29.6.2014
      Hand: 4288, nesplněný cíl :facepalm: CHhci se zeptat dáváte si nějake "tresty" za nesplnění týdenního cíle? Já na sebe budu muset něco vymyslet!
      My C won: +4,18€
      BB/100: 8,67

:spade: Tento týden hodnotím negativně měl jsem spoustu času a i přesto jsem splnil jen cca 80% svých cílu. Na tomhle musím hlavně zapracovat.

:spade: Nejhorší pocit tohoto týdne jsem zažil po vypadnutí na bublině v 1000€ deposit freerollu :f_cry: ,mohl jsem být už mnohem dál....

:heart: Jinak posiluji dle plánu a audio knihu už jsem taky doposlouchal. Přemýšlím ted nad nějakou pokerovou knihou, mohli by jste mi něco doporučit? Cash game mikrolimity.... :)

Týdenní cíle 30.6.-6.7. TÝDEN 3.

POKER:
      :heart: Zaměřit se hlavně na leak finder videa (pustit beze zvuku, říct si jak bych to zahrál a pak se zvukem od coache)
      :heart: Přečíst články: Vaše první vítězná strategie
      :heart: Odehrát Přes 5000 hand podle pocitů bud NL2 nebo NL4

POSILOVÁNÍ:
      :club: Držet se tréninkového plánu-zatím to zvládám a baví mě to :)

OSOBNÍ ROZVOJ:
      :diamond: Naučit se vypsaná pravidla a mít je stále v hlavě, často je to těžší než se zdá :/
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Po postnutí mých hand na HJ forum a po odpovědích od hráče DoolyN a coache confidant91 zjištuji že se vůbec neorientuji v postflop hře,
      :spade: vše hraju defautně,
      :spade: nepřizpůsobuji svou hru protihráčům,
      :spade: nevím jak zahrát většinu line
      :heart: musím si do hlavy nacpat myšlenkové pochody, které povedou k dobrému odehrání line

Proto se vrhám do studia post flop hry:
      :club: Videi:
      Play the player

:diamond: Článkem Jak hrát po flopu

:heart: Studiem HJ fora

:spade: Rád bych kontaktoval nějakého klidně taky začínajícího hráče mikrolimitu a přes skype pořešil různé situlace. Věřím že ve více lidech to půjde lépe :)
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Takže 3.Týden jsem začal studiem článků a videí, věnoval jsem tomu hodně času, ale i přesto jsem hrál velice špatně + velká smůla. za 3 dny jsem už byl v minus 20,5€ .
      Takže jsem si řekl že do konce týdne si dám menší pauzu. V sobotu jsem si parádně ZRESETOVAL hlavu na Beats for love (dnb stage best :f_thumbsup: )

30.6. - 6.7.2014

Hand:2146
      My C won: -20,50€

Týdenní cíle 7.7.-13.7. TÝDEN 4.

POKER:
      :heart: Všechny zápisy, které jsem doted udělal musím zakomponovat do hry

POSILOVÁNÍ:
      :club:P řepsat plán a zvýšit váhy (opakování)

OSOBNÍ ROZVOJ:
      :diamond: Vytisknout seznam.
      :diamond:P ustit se do knihy Jak myslí milionáři
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      7.7. - 13.7.2014

Hand: 3621
      My C won: 23,02€

Týdení graf:

S hrou jsem byl celkově spokojen, mixuju NL2/4 většinou 6 stolů.

Týdenní cíle 14.7.-20.7. TÝDEN 5.

POKER:
      :heart: 5000hand
      :heart: Video série od Hasenbraten

POSILOVÁNÍ:
      :club:P okračovat podle plánu

OSOBNÍ ROZVOJ:
      :diamond:P oslouchat Fitt talk
      :diamond:D ostat se na 100 stranků knihy
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Delší dobu jsem neupdatoval, chodil jsem na brigádku a na poker už moc času nezbylo něco jsem sice odehrál, ale bylo to slabé.

14.7.-20.7. 5.Týden

Hand:2558
      My C won: -10,5€

21.7.-27.7. 6.Týden
      Hand:2967
      My C won: +8€

Tímto týdnem jsem skončil na Coral pokeru a přešel na Titan poker. Hodně promo akci a depositor freerolly mě zlákaly k přechodu.

Shrnutí na Coralu:
      +7€ Zdarma od PS
      +10€ Deposit
      Ted mám sice 50€ ale graf tomu moc nenasvědčuje, bylo to jako na houpačce.

28.7.-3.8. 7.Týden

1.8. Deposit na Titan poker 30€ +20€ bonus
      Hand: 2078
      My C won: +2,31€
      Depositor freeroll 17€
      Nyní 71 €

Cíle na 8. Týden

POKER:
      Vyhrát $3,000 Beginners Race Leaderboard
      Pokračovat ve studiu, zaměřit se na 3bet spoty
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      ----------------------UPDATE--------------------

Přispěvek po 3 měsících :f_zZz: shame on me ...

Pokusím se nějak shrnout co se za tu dobu stalo. Takže hral jsem na Titan pokeru NL4 a plnil jsem úkoly z promoakce Truzzle, jakmile jsem všechno měl splněno musel jsem do casina udělat 10x spin za 10 € a ejhle ..... (asi 2200€)

Pak jsem šel na NL10 ale s takovým banrolem jsem nějak neměl motivaci hrát ...

Do hraní jsem se teda dal až na začátku listopadu. Přešel jsem na stáry a to rovnou na NL25 zoom. Zvládlo to už hodné lidí, tak proč né já :f_grin:

Tracknout účet se mi bohužel nepovedlo :f_confused: ...

Listopad

V pruběhu tohoto měsíce jsem zjištoval kde dělám nejvíc chyb a je jich požehnaně:
      Značení hráču
      Squeezy
      Poznámky
      Často random play

Mám se toho dost co učit takže adioos :f_drink:
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Tento týden jsem odehrál 5058/7500 nicméně jsem dost pod EV, ale to se zase obrátí. Dále jsem shlédnul video od Yegona:Link Text... vypsal jsem si body jak se cíleně zlepšovat v pokeru a snažim se to dodržovat, ještě jsem si projel starší články.....

Co mě motivuje ve studiu:

Být lepší než protihráči
        Vidím chyby svých soupeřů a umím je využit (u mě nejvíc)
        Sám chyby nedělat
        Cítit se pohodlně na svém limitu (přesně vědět co kdy dělat)

Ještě bych se chtěl zapojit do mindset coachingu, ozvu se Ahareenovi a uvidím :f_thumbsup:
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Prosinec pro mě byl velice důležitý měsíc, každý den jsem věnoval pokeru kolem 3-4 hodin, dost jsem toho načet i shlédnul nové videa.

Můj plán na prosinec byl nahrát gold na stárech což jsem splnil, takže to pro mě byl uspěšný měsíc doprovázený slušným runem.

Plán na leden je udrže tempo, kterým hraju ted. Vypisovat to tady nebudu, mám radši zapisování do svého sešitku s výpiskama z videí a článku :)

Taky jsem našel na EN foru slušnou studijní skupinu, ve které na skypu začínáme spolupracovat...

Jinak všem přeji štastný nový rok a vysoké profity :f_drink: