Study group: Let's leave the micros

• Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 216
      Ako mozno niektori viete z mojho blogu, som Zoom NL25 reg(-ish :D ) na Stars. Do konca roka, obzvlast pocas leta, by som sa chcel ale vypracovat ovela vyssie. A najrychlejsi sposob ako to urobit je nebyt na to sam. Bohuzial, vacsina "fungujucich" (citaj existujucich) studijnych skupin ma desiatky neaktivnych ludi, placajucich sa rok na tom istom limite, prakticky bez zaujmu o zlepsovanie sa. A ja mam trosku inu predstavu:

:club: maximalne 6 ludi
      :club: Idealne NL25 hraci (ak by bol zaujem, NL50, pripadne AKTIVNI NL10 hraci, ktori chcu coskoro/uz shotuju NL25)
      :club: Idealne hraci Zoom-u, v krajnom pripade reg stoly
      :club: Priblizne simultanny posun vyssie v stakes
      :club: Vymena dokumentov (poznamky z videi a podobne), sweat sessions, skype sessions, diskusie o handach, vzajomne DB reviews, reviewovanie nahranych sessions, atd., pripadne dalsie sposoby zlepsovania hry (mam nejake napady, ale to uz by sa dohodlo v ramci skupiny ;) )

Co by sme(ste) mali splnat:
      :heart: Okrem uvedenych stakes aktivita a ambicia posunut sa vyssie (osobne chcem tento rok dosiahnut NL100 a velmi rad by som v tom nebol sam :) )
      :heart: Komplexnejsi zaujem o poker (tj produktivita, mindset, atd. - nielen mindless grind ;) )
      :heart: Dobra znalost anglictiny (nepredpokladam, ze by sa tu nazbierala cela skupina, takze ak bude co i len jedno miesto, aj ked realne asi 5 :D , chcel by som doplnit aj s pomocou EN komunity ;) )
      :heart: and commitment to the game!

Ak vas moj napad zaujal, napiste sem alebo si ma pridajte do friend listu a dohodneme sa dalej ;)
  • 2 odpovědí
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      Obv IN.

/ak treba dodať nejaké info tak dodám/
    • Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 216
      /Dobry dodatok, rozpisem :D /:

Poprosil by som kazdeho kto by sa chcel pridat o:
      -stakes + format
      Nepovinne:
      -idealne nejake ciele (nech vieme cca. sa zosuladit vsetci ;) ) na leto+ do konca roka
      -cca. mesacne volume
      -pripadne dni kedy mate cas na nejake rozsiahlejsie aktivity, ktore sa daju planovat dopredu (sweatky, group coachingy, etc.)