Blog: Mr.Mef 50$ ---> 10 000$

• m3th0dman
      m3th0dman
      Bronz
      Registrace: 24.11.2009 Příspěvky: 54

Zdravim všechny zdejší CG mástry rozhodl jsem se že se konečně obuju do onlinu a založim si blog do Cornieho challenge. (akorát nevím jestli se musím ještě přihlašovat popř. co všechno je nutné abych se do challenge zapojil)

PREDSTAVENI

Budu hrát CG klasicky začnu na NL2 včera jsem depozitoval 50$ na PS a začal jsem číst Cornieho průvodce začátečníka...a dnes jsem si dával první session (asi 450hand)ještě musím pokoumat jak a co se jak vkládá, stáhnul jsem si a nastavil HEM2 zatím trial ale mám v plánu si koupit poté full...

No to by bylo zatím asi vše du dál počíst a asi ještě dnes dám nakou session...kdyby ste měli pro mě tipy jak bych měl tak nako dale pokračovat byl bych vděčen..

Zatím zdar CG fighters :nh:
  • 8 odpovědí
    • m3th0dman
      m3th0dman
      Bronz
      moje první dnešní session v grafu měl sem na začátku štěstí na karty

ještě musim pokoumat jak se sem dávají ty spoilery a importují se handy z Hemu.

Jinak na tomhle formátu(NL2 FR) je vidět že platí to co je v článku a vyplatí se podle toho hrát doufám že vydržim a nebudu hrát pí..
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      obrázky můžeš nahrávat třeba přes TOHLE
      pak odkaz dáš do "Vložit obrázek" a to celé do "Spoiler" ;)
    • m3th0dman
      m3th0dman
      Bronz
      1. TýdeN VýzvY

Čau všichni,
      první týden uběhl jak voda a já se Vám pokusím přiblížit můj začátek...

:heart: Mam toho v hlavě moc tak se pokusim to nějak sesmolit :D ...začal sem asi v úterý minulej tejden a začal sem hlavně studiem, začal jsem číst Cornieho průvodce začátečníka.. (Průvodce začátečníka: z NL2 na Nl100)

:club: Nakonec jsem přečetl všechny články na straně 1 na které odkazuje, něco málo sem poklikal ale nebyl moc čas tak jsem si ve středu znovu pročetl důležité články za str. 1 stihnul jsem to v práci pročíst vše ,takže když jsem přijel domů ,mohl jsem začí hrát..snažil jsem se hrát podle startovní tabulky a postupem času sem pochopil, že je to hlavně o tom nedostávat se resp. nedoplácet peníze do spotů kde si nejsme jisti jestli jsme lepší...neboli winning by folding, hlavně mimo pozice...
      Začal jsem hrát 4 stoly ale postupem času jsem hrál 8-10 stolů podle toho jak mi chodily karty.

Takhle jsem pokračoval celý týden zkoušel jsem vždy pročíst něco z minulého dne a něco nového...V pátek jsem zůstal doma :s_thumbsup: a vyplatilo se dostal sem dárků jak dyby byly druhý Vánoce..
      Víkend už byl pomalejší ale večer to dycky někdo zadotoval..

Hand za minulý týden: 10 334
      Profit za minulý týden: 32,10$
      Bankroll na začátku výzvy: 50$
      Bankroll aktuální: [B]80,86$[/B]
      Celkový profit: [B]32,10$[/B]
      Celkový počet hand: 10 334

Graf Pátek

Naky handičky
      $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Preflop: Hero is CO with :diamond: A, :club: A.
      MP1 calls $0.02, MP2 folds, MP3 calls $0.02, Hero raises to $0.12, 3 folds, MP1 raises to $0.22, MP3 calls $0.20, Hero raises to $0.74, MP1 calls $0.52, MP3 raises to $1.33, Hero raises to $2.12, MP1 calls $0.98.

Flop: ($5.08) :spade: 2, :heart: 8, :club: K (3 players)

Turn: ($5.08) :spade: Q (3 players)

River: ($5.08) :diamond: 6 (3 players)

Final Pot: $5.08.
      Results follow:

Hero shows a pair of aces( :diamond: A :club: A).
      MP1 shows high card king( :club: 9 :diamond: T).
      MP3 shows a pair of kings( :club: T :diamond: K).

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is BB with :heart: T, :spade: T.
      2 folds, MP2 calls $0.02, MP3 calls $0.02, 2 folds, SB calls $0.01, Hero checks.

Flop: ($0.08) :heart: 2, :heart: 4, :club: 9 (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.08, MP2 raises to $0.24, MP3 folds, SB folds, Hero raises to $0.56, MP2 raises to $1.96, Hero calls $1.40.

Turn: ($4) :heart: K (2 players)

River: ($4) :heart: 6 (2 players)

Final Pot: $4.
      Results follow:

MP2 shows a flush, king high( :heart: 3 :spade: 3).
      Hero shows a flush, king high( :heart: T :spade: T).

týdenní graf

Staty: bb/100 15,53 - VPIP 11,2 - PFR 7,42 - 3Bet 3,48 - WTSD 29,6 - W$SD 52,7

:diamond: Vždy se snažim třeba druhej den po session si projít ty handy co sem hrál a říct si k tomu něco, snažim se dodržovat co si přečtu..začal sem koumat HJ fórum ( mějte trpělivost dybych tam psal píčoviny :tongue: )

Status na PSG si budu muset koupit asi abych mohl koumat články a couchingy..

Takže asi tak jdu těď asi zas grindit a pak něco počíst a tak dál a dál :fouet:

P.S. 1) Jaký máte rozdělení na označování hráčů..kolik skupin jaký a tak..?
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 640
      Cest

Ohledne oznacovani

1. Vpip < 10 rock
      2. Tag
      3. Lag
      4. LP - loose passiv
      5. Fish, maniac atd VPIP 40+

Potom si obcas oznacim hrace ktery se vymyka temto standartum, treba tebe :D
    • m3th0dman
      m3th0dman
      Bronz
      Zdar všem co to čtou,

Dlouhou dobu jsem sem nic nenapsal tak se pokusim něco sesmolit...

Myslim, že už můžu prohlásit NL2 za crushnutou ( momentální roll 200$ )

NL2 CRUSHED

moje staty na NL2 FR:

Hands: 31 559
      Net Won: 72,31
      bb/100: 11,46
      VPIP: 11,5
      PFR: 8,36
      3bet: 4,09
      WTSD%: 29,0

docela tight ale je vidět že stačí dodržovat +- ABC plus moje zkušenosti za tu dobu hraní a funguje to

graf

momentálně teda shootuju NL5 FR většinou hraju 10-12 stolů

co bych měl zlepšit je určitě studium moc tomu nedávám ale zatim stačí to co sem přečet v bronzových článcích...

pouštim si zpětně občas couchingy na který mám status ale taky tomu moc nedávám

dokončit výzvu Učíme se vyhrát to sem teď taky vypustil...no je toho dost na práci a chce se to opravdu neustále vzdělávat

tak a doufám, že co nejdřív začnu shootovat NL10 asi taky zatim FR bo nevim kdy bych měl přecházet na SH uvidim zatim se mi moc nechce

tak zatim zdar ať se všem daří a rolly rostou o sto šest..kdyby ste mi sem chtěli něco napsat není problém :s_ugly: :welcome:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      pokud ti fr vyhovuje tak nemáš důvod přecházet, na PS je trafic na FR dostatečný i na midstakes ;)
    • m3th0dman
      m3th0dman
      Bronz
      :club: Ještě přidám celkový graf....červená mi letí dolů je to hodně špatně ? zkoušim s tim bojovat

:club: chybí mi tam jeden tejden první myslim na NL5 kdy mě to docela jelo a neměl jsem ještě lincenci na Hem tak to může být trochu zkreslený

:diamond: taky už jsem vyclearoval myslim 2x 10$ a blížim se 50$ ještě 2x10 a bude to myslim...

:club: nej session na NL5

:diamond: nejhorší

• AriKCZ
      AriKCZ
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 640
      Čest,

ohledně té červené křivky, jen tipuju ale připsal bych to celkově agresivnější hře protivníků postflop a tvojí větší pasivitě postflop. Aspoň já to u sebe takhle vypozoroval. Červená mi šla na horu když jsem hrál jen 4 stoly maximálně se soustředil na hru svých oponentů analyzoval jejich hru a pak jsem byl schopný na ně tak tlačit že to prostě zahazovali před showhdownem ale bohužel většinou hraju stylem mám hraju/nemám čus bambus to když se mi nechce přemýšlet nebo to prostě nejde.

Tak ať teda brzy crushneš i tu NL5 ;)