Holdem Manager nefunguje

• danko2002
      danko2002
      Basic
      Registrace: 11.05.2014 Příspěvky: 17
      Ahojte poprosil by som Vas o radu.
      Nainstaloval som si skusobnu verziu Holdem Managera a ked zapnem PS a HM tak mi len pise waiting for hands.
      Dokonca,sa v HM neviem ani najst ako Pokerstars mam tam len iPoker.
      Uz som skusal vsetko,anglicky jazyk mam nastaveny len proste sa v tom HM neviem najst a viac menej neviem tam najst ani hernu PS.
      Prosim Vas poradte lebo co sa tyka tychto veci som totalny blbec.
      Dakujem Vam pekne :)
  • 12 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj danko2002

Tak pěkně popořadě :)
      Takže napřed mrkni SEM tady by si mohl najít spousty informací a tím zúžit možnosti, proč Ti hem nefunguje.
      Z mé strany pár doporučení-PS spouštět jako správce a Hem taky, dále v nastavení PS musíš nastavit složku kam se Ti bude ukládat hand histori (možnosti->Nastavení okamžité HH a hned to podtím, jazyk musí být ENG ! a herna TAKY !
      pak v hm2 -> Site Setup a po levé straně vybereš hernu, takže PS a pak nastavíš stejnou cestu jako jsi nastavoval v PS, a hned tady si nastav i preferovaná místa pokud používáš na PS
      Až odehraješ aspoň jednu handu, tak pak si ještě vyhledej svůj Nick ( první ikona HERO )

Dále dovol Ti poblahopřát k Tvému prvnímu postu. Tady si Tě moc lidí nevšimne, pokud by ses nám chtěl představit tak ZDE rádi Tě oficiálně přivítáme a něco se o Tobě dozvíme, představením bys splnil první úkol naší soutěže o 100$, nechceš ze zapojit ? :) Pokud bys měl zájem, v mém podpisu klikni a hurá na to ;)

Tohle téma Ti pak přesuneme do Sekce Poker Software & pokerové nástroje kam patří, kde ho taky najdeš a tam i dostaneš rychlejší odpovědi k Tvému problému, tak pokud by se stále nedařilo rozjed HuD, ptej se dál ;)
    • danko2002
      danko2002
      Basic
      Ahoj, v prvom rade velmi pekne dakujem aspon o krocik som sa posunul.
      Lenze bohuzial stale mi to nejde,uz som citim ako uplny blbec. Som uz v tom HM Site Setup aj som odohral handy ale stale mi pise waiting for hands a nefunguje mi to.
      Proste v tom HM nemam vobec hernu PS mam tam len iPoker ale Pokerstars tam vobec nemozem dostat prosim porad mi este ako dalej lebo uz som z toho zufaly.
      Dakujem pekne :)
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Ahoj,

pokud ses v tom Site setup tak by jsi tam mel vlevo mit sloupec s jednotlivýma hernama (i s těma, na kterých nehraješ), pokud klikneě na Pokertars tak by jsi tam měl vidět i cestu k hand history..je to tam?

Další důležitá věc, máš v lobby pokerstras zaškrtnuté ukládání hand historie? Zkontroluj to v Options ---> Instant hand history options a zaškrtnout ukládání, zároveň tam uvidíš cestu, kam se bude ukládat a tu je nutné zadat i v HEMU.
    • matokiko
      matokiko
      Stříbro
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 864
      Ahoj, mozno blbost, ale mas v PS zaskrtnute save my hands history?

No, neskoro...
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      Hodne dulezite, aby se ti Hand history ukladala v Anglictine!! ;-)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Ahoj, pokud Ti to stále nejde a nevíš už kudy kam, kontaktuj mě na skype a dáme to dohromady ;)

• danko2002
      danko2002
      Basic
      Dakujem Vam velmi pekne naozaj si vazim Vasu pomoc.
      Blazejson dakujem rad by som vyuzil tvojej pomoci nainstalujem si skype a mozeme sa do toho pustit kludne mi s tym mozes pomoct aj cez teamviewer lebo ja som uz z toho uplne blbec skusal som vsetko anglicky jazyk mam vsade aj ukladanie mam len proste nie a nie sa k tomu dostat.

Tak ja nainstalujem skype a zajtra by sme sa mohli do toho pustit.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      klidně ještě dnes jestli chceš :) stačí říct a jdeme na to

ps: dnes 24.6. po 18 hod tu budu
    • GamesterA9
      GamesterA9
      Stříbro
      Registrace: 24.11.2013 Příspěvky: 50
      Mám stejný problém vše nastaveno tak jak je tu napsáno ale pokerstars ne a ne fungovat
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Ahoj

nedávno jsem udělal návod na HM2 a je tam i popsané jak nastavit PokerStars tak koukni, snad to pomůže a najdeš tam v čem by mohl být problém.

návod zde

pokud ani to by nepomohlo

• GamesterA9
      GamesterA9
      Stříbro
      Registrace: 24.11.2013 Příspěvky: 50
      Díky pomohlo měl jsem jen špatný ukládání ted už jede ok
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Tak super, teď už jen přeju ať to dobře točí :f_thumbsup: