BLOG: Blazna

• JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Registrace: 28.06.2014 Příspěvky: 72
      Tak jsem se rozhodl po par dnech, teda spis hodinach tady zalozit blog. Hoooodne dlouho jsem pokerova ryba, ktera si sem tam pustila nejakou cashku, multak apod. Vyhral jsem sem tam nejaky kvaldy do BIG55 apod, ale protoze jsem byl idiot, nebyl jsem schopny ani ochotny tyto penize vybrat a turnaj nehrat. Protoze nechci dale prohravat tezce vydelane penize a naopak se sam stat tim, kdo obira ryby, tak jsem se rozhodl s tim neco delat, i kdyz zacatek teda spis impuls byl desivy.
      Nez jsem se registroval na PSGY, mel jsem roll presne 15€. Behem asi 20hodin mam roll 82€. Je asi jasne, ze to takhle rychle neslo udelat dodrzovanim BRM, ale ze jsem proste "obycejna stastna ryba, co trefila par donkamentu", jak bylo v EV+ komixu. V mem pripade je to hra na NL10 zoom.
      Pak me tedy napadlo, ze cesta "no brain BRM" asi nebude to nejuzasnejsi. nyni tedy hraju NL5 (vim ze je to agresivni BRM, ale mam stoploss do 55€ a v pripade swingu padam na NL2). Hraju bud zoom na PS.fr nebo klasicke regular stoly, coz je na NL5 na teto site nutnost z duvodu nuloveho trafficu na zoomu tohoto limitu.
      A ted ke hre: Prijde mi, ze spousta hracu je neskutecne spatna. I kdyz se vubec nepoustim do zadnych marginalnich situaci a hraju spis jak NIT, nez jako TAG, tak nebude problem to porazet. Jinak budu uvadet kratkodobe cile na tyden, dlouhodobejsi na mesic a pak tu mam jeden, kvuli kteremu celou tuhle vec podnikam. takze k veci:

CILE :banana: :banana: :banana:
      Na tyden:
      1) Urcit si presnou pevnou range z jednotlivych pozic, kterou budu menit pouze v pripade jasneho readu na hrace na blindech
      2)ne3betovat light jen tak (muj asi nejvetsi leak)
      3)Cbetovat jen na vhodnych boardech
      4)Delat si maximalni poznamky na hrace
      5)Nehrat MTT, krome tech, na ktere koupim vstupenku za FPP
      6)Vyuzivat vsechny moznosti PSGY pro studium

Na mesic
      1) Neprestavat studovat, kdyz hra pujde dobre
      2) Neprestavat hrat, kdyz hra pujde spatne
      3) Pravidelne analyzovat svoji hru
      4) Nehrat MTT za cash
      5)zucastnovat se coachingu, sledovat videa
      6) Nebat se rict i uplnou blbost, protoze na PSGY je spousta lepsich hracu, kteri mi v klidu reknou, ze to blbost je a tim se budu ucit nejvic.

HLAVNI CIL
      Byt winning reg na NL50. Timto cilem nemyslim byt rakeback machine, ale opravdu TOP reg, ktery tyto limity porazi. Vim, ze je k tomu dlouha cesta, ale myslim si, ze to neni nerealne. Nemam zadne velka ambice, jako Vegas, NL2000 nebo byt SNE. Jen se chci pokerem porad bavit, ale tak aby mi to financne davalo nejaky smysl. nechci byt nejak znamy, uznavany ani respektovany. Jen chci delat, co me bavi.
      Tot momentalne vse. Hodne stesti cele komunite u stolu a at zazijete takovy hot run jako ja na zacatku. :gl:
  • 12 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Ahoj super Blog a pěkně sepsaný cíle. Na první příspěvek na blogu to má hezky hlavu a patu. I když jsem sice sitkař, budu určitě sem tam koukat. Doporučuji se přihlásit do Cornieho výzvy. Taková fajn věcička jak na motivaci, tak na vedení pravidelných statistik.

Odkaz tady ;)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,434
      Čau myslím že podle toho co píšeš tady, nebo co včera si napsal k mé handě tak jako ryba se mi teda určitě nezdáš :)

k tomu rollu: agresivní teda je to jo, pokud máš ale nekompromisní stoploss na 55€ tak to beru, ale je třeba si taky uvědomit že ti to ovlivní dost i tvojí hru, hlavně se asi o dost větších intervalech budeš koukat do cashier nebo na graf, kolik máš aby si to nepřekočil apod. Což ti na mindsetu určitě nepřidá...

Jinak budu sledovat taky blog :gl:
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Diky moc za reakce obema. Cornie challenge je urcite super motivace. Pro me urcite vetsi uspech, nez co treba predvedl Acoimbra, protoze ty jeho team online freerolly byly az prilis velky boost oproti normalnim lidem. Sam se do tehle challenge primo nezapojim, ale jako inspiraci budu sledovat.

Jinak ty reakce k handam, ono je daleko jednodussi o tom premyslet nekolik minut na foru, nez pak behem nekolika vterin vypalit reseni behem sve vlastni session zvlast pri multitablingu. A pak cashier a grafy no sleduju to vic nez bych mel, to je pravda, ale zatim me to nejak nestresuje. Pokud budu uspesny, budu uvazovat o programu tilt breaker, ktery mi prijde jako hodne dobre reseni na vsechny druhy "pozitivniho" i negativniho tiltu.
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz

Mam k tomu 2 veci:
      1) Trochu jsem si vic depositnul, abych mohl hrat NL10
      2) filtr je sice mesicni, ale opravdu jsem hral jen patek sobota a trochu nedele

Co k tomu rict: Hot run jako prase, porazet to urcite budu, ale ne takhle moc
      jinak momentalni plneni tydenich cilu:
      1)splneno a lehce poupraveno. Z late pozic mam celkem elastictejsi range, nez jsem cekal a vyplaci se to
      2) 3betuju opravdu velice malo takze splneno
      3)Splneno plus obcas Cbetuju nitky i na nebezpecnejsich boardech, ale musi to mit smysl
      4)Totalni fail: Kaslu na to, musim zlepsit
      5)Splneno + mincash v chrome stars VIP
      6)castecne splneno, ale nejsem uplne spokojeny

Zase za jakekoli komenty a poznatky budu rad
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Jelikoz na PS.fr zacina za 20 dni micro series, rozhodl jsem se setrit FPP body. Chci tuto serii hrat, ale nebudu porusovat sve cile a nebudu si platit mtt za cash. Strasne zalezi na mem volume. Pokud budu schopen tenhle mesic dat gold status, coz znamena 3500FPP Ovsem do 20.7. kdy zacina Micros to bude neco okolo 2000FPP, coz znamena turnajove vstupenky za asi 25€. Plan se bude menit operativne

Muj herni plan pokud nasbiram dostatek FPP je nasledujici

1) MS-08 2€ 6max slowdown
      2) MS-30 5€6max turbo full KO
      3) MS-31 1€ hyper
      4) MS-42 3€ NL zoom
      5) MS-45 10€classico special edition full KO
      6) MS-50 4€ 4max hyper

Prikladam kompletni seznam turnaju pro zajemce Seznam turnajů

V pripade jakychkoli dotazu nebo doporuceni od vas urcite budu pruzne reagovat. S pozdravem (ne)francouzska Jokerfish90 :banana: :gl: :banana:
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Jak bych rekl terminologii hrace leage of legends a CS:GO:"REPORT THAT NOOB Moje vysledky se celkem zarazily a to se mi nelibi. Chci vydelavat, vyhravat a proste byt ten top reg, ktereho se ostatni boji, ke kteremu se boji prisednout, i kdyz na nej maji pozici. Takze momentalne si misto takhle :s_cool: pripadam takhle :sdrink: Zralok se nekde vali na odpocinku. Prazdniny sice jsou, ale jen pro ty, kteri nechteji nic delat, ne pro me.
      Jinak s plnenim svych cilu jsem zatim spokojeny. Jeste bych mohl vice vyuzit PSGY, ale ostatni cile v pohode. Dokonce uz si pisu i ty poznamky.
      Clovek by neveril, co vse je mozne na NL10. Ale pak si reknu, ze se proste chci dostat do all inu s KK do T7o. A ze mu to prislo? No a co gratuluju ti :nh:
      Jinak k poznatkum na NL10:
      1) horsi regove casto 3betuji hrace, ktery izoluje rybu. Takze proc si je ne4betnout ze? I Cold 4bet je genialni zbran, kdyz se umi pouzit. KDo by to byl rekl jeste pred mesicem ?(
      2) Asi jsem se zamiloval. Do jednoho pana (no homo), ale jeho pravidelna ucast u pokerovych stolu se staty 95/65, toho proste miluju z celeho pokeroveho srdce.
      3)Regove z NL20, kteri se rozehravaji na NL10 nebo zde zkousi nove veci jsou uz celkem premyslivi hraci. Poustet se do boju s nimi nema smysl. Bohuzel tato informace me stala asi 20€ :rage:
      4) Zase na druhou stranu nema cenu mit prehnany respekt ke komukoli a na 99% lidi staci abc. I na regy.
      No a co bych to byl za rybu, abych nesledoval grafy, ze takze
      RESULTS:
      profit 72€
      nahrano 5800 hand
      winrate 10,8/100
      a ted teda ten GRAF
      A dalsi novy cil, do nedele musim dat silver status, i kdyby horelo. Teda nemusim ale chci.
      Takze pratele GL&HF a at se vam dari aspon tak jako mne. I kdyz mi neprijde tenhle graf na NL 10 neco, z ceho bych mel byt prehnane nadseny :censored:
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      moje staty po 8k handach
      Prosim o zhodnoceni, jak ty staty vypadaji
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Damy a panove,
      Je tady prvni tydenni report. Napred reknu par slov a pak prijdou na radu fakta.
      Takze zacatek tydne easy money. Vse slo jak po masle. Byl jsem tezce nad ev a vse vychazelo. No ale pak prisel den, kdy jsem odpalil sladkych 35€ za hodinu. Potesi :banana: Nastesti to byl pouze swing a neni duvod se obavat. V prubehu tydne jsem poctive sledoval twinnova videa a postupne z NITky jako jsem ja delaji TAGa, coz je urcite EV+. Timto vrele tomuto cloveku dekuji. Az budu na NL25 a kdyz te potkam osobne, mas u me pivo :fdrink: Dale hraju tak, ze hraju 1stul zoomu a 5 dalsich regular stolu. Poznamky si delam KONECNE svedomite, takze table select je easy jako tutorial. Vyhybam se asi 3 regum, ze kterych mam docela respekt. Obvykle to jsou winning regove z NL25 dokonce i NL50 (nevim proc hrajou tohle, ale jejich boj). Je zde spousta fishi, reg fishi, BE regu a naprostych magoru, kteri maji gold status na NL10, ale musi byt ve ztrate tak 55BB/100 jinak nevim. Svoje handy konzultuju s uspesnejsimi lidmi, nez jsem ja. Obvykle winning regove z NL25+, kteri mi hodne pomahaji.
      A ted k cislum. Do 4.7. 15:15 mam nahrano:
      8572 hand na NL10
      profit: 92,49€
      winrate presne 10/100
      nit staty 16/13,5/6
      No a tak ten graf teda poslu no.

Plneni cilu na tyden:
      1) 60% uspechu. Mam elastickou range z late pozic, ale vyhovuje mi to tak
      2) 95% uspech. PAr blbosti se vyskytlo
      3)75% uspech vice nez par blbosti se vyskytlo
      4) ze zacatku tragedie, ale ted 100% uspech.
      5)100% uspech
      6) 50% uspech - ono se cloveku nechce moc studovat, ale je to nutnost

Takze zaverem: Musim vic studovat, jinak se zaseknu na nule. Behem vecera doplnim cile na pristi tyden, ktere se budou tykat volume, studia a asi i konkretnich situaci. Musim si vsak vsechno poradne rozmyslet. Jinak mejte se fajn, bavte se u dnesniho fotbalu a podojte par ryb :gl:
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Pratele,
      jelikoz jsem se rozhodl trochu teda spis hodne zmenit svuj zivot, poker musi jit stranou. Neznamena to, ze s pokerem koncim. Jen nebude cas ho hrat nejak sofistikovane v nasledujicich tydnech mozna mesicich. Vybral jsem roll, zaplatil nezbytnosti a budu studovat na jedne nejmenovane pomerne prestizni IT VŠ. K tomu normalne chodim do prace, takze casu na poker bude skutecne malo. Budu pomalu budovat roll vicemene z niceho a doufam, ze ten muj cil byt regem na NL50 nepadne. Jen se odklada.
      A ted z toho pokeroveho prijemnejsiho soudku. Poker me za tech par tydnu, kdy jsem se mu venoval opravdu hodne, naucil mnoho do zivota a zjistil jsem, ze vse zalezi jen na me. Uspech a osobni stesti je predevsim o rozhodnutich o kazdodenni praci, i kdyz se nedari. Rozhodne niceho nelituju. Dale budu navstevovat basic a bronzove coachingy. Presto verim, ze v IT a matematice jako takove budu stastnejsi a ze muj zivot povede lepsim smerem. Diky vsem a hodne stesti u pokerovych stolu i mimo ne.
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Drazí hráči,

tak jsem se po dlouhé době rozhodl vrátit se k CG. Pár měsíců jsem opravdu seriózní hru nezapnul. Rozhodnutí o návratu rozhodně nebylo unáhlené a pečlivě jsem se připravoval jak studiem tak mindsetem. Musím říct, že při analýze mé hand history jsem se musel smát nebo brečet. Jenže čo bolo to bolo a dnes se musím dívat dopředu. A v dálce vidím NL50. Vede k němu dlouhá a trnitá cesta plná strmých pádu a překážek. Přesto věřím, že cíle lze dosáhnout. Co by to však bylo za cíl, kdyby jej dosáhli všichni? Nuda a šeď? To by mě přece nebavilo.

V tuto chvíli bylo jedno rozhodnutí. Začít na NL2 a prokousávat se nebo začít tam kde jsem minule skončil a to je NL10? Po analýzách a konzultaci s ostatními jsme se rozhodl pro risky možnost a tou je NL10 zoom na PS.fr. Připadal jsem si jak ve snu. Hráči mi házeli eura jak žebrákovi do klobouku a regové s celkem solidními staty byli neskutečně předvídatelní bez známky invence, polarizace nebo základního myšlení. Graf ze včerejšího večera a dneška naleznete zde:

Je mi jasné, že toto nebude trvat věčně a rozhodně se najdou na limitu mnohem lepší hráči než jsem já. Občas jsem zahlédl některé supernovy a jiné regy z vyšších limitů.
      Cíle jsem si v tuto chvíli přímo nedával. Budou se odvíjet od mých chyb. Jediný cíl je po každé session analýza co nejvíc hand a nejasných situací. Také využívání každé možnosti vzdělání.

Věřím, že jednou mé vysněné NL50 zvládnu porážet a budu si třeba pokerem vydělávat i víc než svojí prací, která mě stále celkem baví.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      čau, proč hrajes na .fr? pokud vim tak tam je daleko větší rake než na .EU
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      mnohem slabsi pole takze se to tomu raku vyrovna mozna i predci