Table ninja 2 sng sensei

• Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      Zdravím, prodloužil jsem si licenci tn2 a chtěl bych hrát, bohužel mám jeden zádrhel, který nemůžu zaboha odstranit, chtěl bych prostě odehrát session 60 sng, kdy jich bude puštěno max 20najednou, zapnu, vše vypadá ok,ale ninja se na 20 stolech nezastaví a registruje dál, je tam kolonka " concurent sngs to keep playing, a tam mám nastavené 20. snažím se spolupracovat s googlem ale s mojí aj to asi nedám, mohl by někdo poradit? kdyžtak postnu screen, jak to mám momentálně nastavené. díky moc :f_frown:
  • 4 odpovědí
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Kubaiscz původně napsal
      Zdravím, prodloužil jsem si licenci tn2 a chtěl bych hrát, bohužel mám jeden zádrhel, který nemůžu zaboha odstranit, chtěl bych prostě odehrát session 60 sng, kdy jich bude puštěno max 20najednou, zapnu, vše vypadá ok,ale ninja se na 20 stolech nezastaví a registruje dál, je tam kolonka " concurent sngs to keep playing, a tam mám nastavené 20. snažím se spolupracovat s googlem ale s mojí aj to asi nedám, mohl by někdo poradit? kdyžtak postnu screen, jak to mám momentálně nastavené. díky moc :f_frown:
      koukám, že těch 20 mám zadat spíš do kolonky max sng to play ) stop after how many sng ), a kam teda zadat celkový počet sng, které chci za session odehrát?
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      sorry za spam,ale to tu opravdu nikdo nepoužívá Tn2 ? :s_confused:
    • SlamDonk
      SlamDonk
      Stříbro
      Registrace: 01.10.2013 Příspěvky: 69
      čest, když chceš hrát 20 stolů naráz, tak dáš 20 do concurrent sngs to keep playnig
      když chceš za session odehrát 60 sitek tak zaškrtneš max sngs to play a dáš 60
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      díky! :)