Pokerdata

• 5 odpovědí
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 984
      Až moc nápadně mi to připomíná HM Cloud. Podle podmínek to provozuje ale jiná společnost (navíc doménu mají privátně registrovanou), takže přímou spojitost s HM Cloud tam nevidím, ale když vidím ty screenshoty, tak fonty, zpracování, všechno je až moc nápadně podobné.

Každopádně kdo za tím stojí, tě asi moc nezajímá, spíše funkčnost. Osobně můžu hodnotit jen HM Cloud, jelikož ten jsem zkoušel (a mám stále nainstalovaný, ale používám raději klasický HM2). HM Cloud běžel naprosto v pohodě, rychle i na notebooku střední třídy. Myslím, že by měl ale šlapat i na tabletu (na stárech), případně i smartphonech, ale to jsem nezkoušel. Pro základní hud to stačí, na podrobnější analýzy a profi hraní si myslím, že je pořád lepší HM2 nebo Poker Tracker. Databázi to má vzdálenou, takže to tahá informace přes internet, jak už je z názvu patrné (cloud), tzn. když budeš bez netu a budeš chtít něco analyzovat, tak si bez šance :D , ale dnes na internetu visí každý all day long, takže to tě asi trápit nemusí.

Pokud to bude fungovat stejně, tak se nemáš čeho bát. Registrace je zdarma, tak se regni, otestuj a uvidíš, jestli ti to vyhovuje. HM Cloud je zatím pořád ve fázi beta a je zatím taky zdarma, tak můžeš zkusit i ten pro porovnání.
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      Díky za odpověď.

Teď jsem to asi přes hodinu zkoušel a měl to puštěné, bere si to data od tebe z počítače a vcelku se mi zdá, že to bere nějak podivně, protože na některých stolech to bralo pěkně, měl jsem dost hand a na jiných to bralo dost pomalu. Celkově se mi ten upload hand zdá trošku pomalý, takže jdu vyzkoušet ten HM Cloud, co jsi doporučoval.
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Jj ono si to bere tvá data, stejně jako ostatní softwary, akorát to neukládá do tvé lokální databáze, ale vzdálené na serveru. Proto můžeš být na jakémkoliv zařízení (online) a budeš mít svá data k dispozici.

Ten HM Cloud je myslím dobrý deal pro nováčky, protože je (zatím) zdarma, od ověřené společnosti, jednoduchý zprovoznit... Já když jsem chtěl začít používat hud, musel jsem si koupit HM nebo PT, jiná možnost nebyla (když nepočítáme "pirátění") :-)

Pak sem určitě napiš i pro ostatní tvé zkušenosti, jak to šlapalo nebo nešlapalo :D
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      Tak jsem teď zkoušel tebou doporučovaný HM Cloud, sice byl trošku problém najít link na stažení, protože ten hlavní co tam oni mají nějak nefunguje teda alespoň ne mě, ale nakonec jsem ho našel a program rozjel. Musím říct, že na první pohled je to mnohem lepší než Pokerdata, import hand je mnohem rychlejší a tím pádem je HM Cloud mnohem praktičtější, taky tam jde měnit jaké chcete vidět stats, což u Pokerdata nešlo nebo jsem alespoň nepřišel na to, jak by to šlo. Proto doporučuji jako freesoft rozhodně HM Cloud. :s_thumbsup:
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Super, jsem rád, že jsem mohl pomoct. Tak ať se daří :-)