PRD - Preflop ranges determinator

• TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      PRD v 0.1

Jak jsem už zmínil na jiném místě, rozhodl jsem se vyrobit si vlastní program pro Preflop range. Nenechte se zmást zkratkou PRD, jedná se o seriozní program a žádný leštěný prd :)

Soft je prakticky obyčejná flashová animace, která zároveň funguje podobně jako jednoduchá html stránka. Tedy kliknete na příslušné tlačítko (odkaz), a zobrazí se vám příslušná stránka s danou range. Tlačítko Overview pak slouží pro návrat na původní stránku.

Free ukázku si můžete stáhnout zde:
      http://uloz.to/xfzDuyRj/prd-0-1-swf
      Heslo ke stažení: PRD

Samotný SWF soubor spustíte tak, že soubor přetáhnete do okna svého prohlížeče. (testováno v prohlížeči Opera verze 22.0.1471.70, předpokládám že podobný postup bude fungovat i v jiných prohlížečích). Ukázkové range v této verzi vycházejí z PSGY článku Pokročilý open-raising (FR). Je to zpracováno narychlo, takže tam můžou být z mojí strany chyby. Pokud mě na ně upozorníte, tak je opravím a dám k dispozici nový, upravený soubor.

Editace rangí:
      Editace vlastních rangí není možná bez mého zásahu. Pokud jde o editaci samotnou, nejsem asi téměř ničím limitovaný. SWF soubor by měl umožňovat vytvořit nekonečné množství obrázků v rámci jednoho SWF souboru. Počet použitých barev v tabulkách je také neomezený. Teoreticky může každý jednotlivý obrázek obsahovat cokoliv, například tabulku s pot-odds, růžového poníka, jednorožce, prostě cokoliv co považujete během hry za důležité.

Pokud budete mít zájem o vytvoření SWF souboru vytvořeného přesně na míru pro vás, napište mi osobní zprávu zde na PSGY případně na skype kde se domluvíme na dalších podrobnostech.
  • 6 odpovědí