Blog: Summer Challenge

• Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 216
      Ahojte vsetci, ako som uz spominal vo svojom blogu Mental game > Position > Cards, rozhodol som sa rozbehnut na leto taky svoj privatny challenge. Po jeho zverejneni sa na to nabalilo par dalsich ludi a nejake propbety a zrazu je z toho zalezitost, hodna zverejnenia ;) . Po vzore kolegov z EN komunity, ktori na toto maju dokonca vlastnu cast fora zakladam preto specialny "dvojmesacny" blog, v ktorom budeme spolu s ostatnymi ucastnikmi vyzvy informovat o nasom progrese.

Momentalne su ucastnikmi nasej vyzvy:
      Ja - Ladabaz
      Nomorefish
      Dsaver
      ?? beuiksaer ??

Ak sa chcete pridat, jednoducho napiste prispevok, v ktorom predstavite svoju challenge a hura do toho, propbety dohadujeme pomimo ;) . Dalej uz predstavenie mojej osobnej challenge ;)

Momentalne som NL25 reg na PokerStars zoome a toto leto by som sa chcel posunut na NL50 a idealne tam vybudovat solidny bankroll. Na zaklade vysledku tejto challenge a pripadneho splnenia mojich cielov sa rozhodnem, ci budem poker nejak dalej hrotit aj longtermovo alebo z toho bude len vedlajsia zabavka ;) .

Challenge prebehne od 14.7. do 31.8., celkovo teda (myslim...) 49 dni. Za tento cas by som chcel splnit:

:club: 200 odohranych hodin alebo 100k hands, co dosiahnem prve
      :club: 100 hodin studia
      :club: 40/49 dni dodrziavania spravnej stravy a cvicenia
      :club: 50 hodin studia literatury z oblasti financii

Okrem toho by som chcel urobit zakladny vyskum pre bakalarku, ale to uz je mierne mimo scopu challenge, takze to budem riesit pomimo ;) Podrobne dovody pre jednotlive ciele som uz rozpisal vo svojom blogu (k navsteve ktoreho vas srdecne pozyvam ;) ) a pre prehladnost ich tu uz nebudem rozpisovat ;) .

Momentalne si uzivam atmosfery Lancraftu, kazdorocne najlepsej gamingovej akcie u nas a do pokroveho kolotoca sa vrhnem o desat dni, dovtedy zdar a necham priestor na predstavenie aj ostatnym ;)
  • 55 odpovědí
    • JokerFish90
      JokerFish90
      Bronz
      Registrace: 28.06.2014 Příspěvky: 72
      Ladabaz? Legenda SC2 . tak to hodne stesti chlape. At jsi v poekru uspesny jako v SC2
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 1,388
      :club: môj cieľ: 150 hodín! od 13.7. do 31.8.

- iné ciele si dávať nebudem pretože rozbor hand a stalkovanie fóra je pre mňa fun Freude a počet rúk mi príde zbytočný.

-ad ďalšie aktivity tak @cvičím vždy minimálne raz denne takže toto splním ja bez dalšieho pushovania @knihy mám v kompe ebooks od mbml,janda etc teda do konca augusta to chcem mať bezpodmienečne 'zhltnuté'

očakávaný výsledok po minivýzve a odmenu editnem neskôr.

-vedieť skladať rubikovu kocku :D

Čo sa týka propbetu tak NIE som IN z dúvodu toho že ako poznám sám seba tak oveľa vačší závazok pre mňa je to aby som sa prekonal a nie fin. dôvody. Myslím že potom budem mať aj vačšiu radosť zo seba ked tie ciele splním :)

A k stakes tak po asi 2týždnovej pauze bez hrania sa mám v pláne v rýchlosti rozohrať na 10ke potom dúfam že konečne dorazia peniaze na skrill a kupim StarsHelper lebo som si už naň zvykol a tiltuje ma to hrať bez toho :D v prvých dňoch hrať veľké volume nebudem lebo som kinda 'brigádne' vyťažený zatiaľ :)

GL evrbdy.
    • dsaver
      dsaver
      Bronz
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 596
      Caute, pridavam sa do challenge!!!

momentalne hravam NL25 normal stoly na Party a pre gold status na PSGY Pokerstars normal stoly (NL10, NL25), cez leto chcem svoj volny cas popri praci produktivne vyplnit a odohrat normalny volume, zlepsit svoju hru + nejaka fyzicka aktivita :)

moje ciele:

:spade: odohrat 150h od 1.7 do 31.8

:spade: odcvicit alebo zabehat aspon 40 dni od 1.7 do 31.8

:spade: precitat knizku - The Art of Poker for Intermediate Players

bonusove ciele:
      :heart: odbehnut 140km od 1.7 do 31.8
      :heart: docitat knizku Myslienky k sebe Marcus Aurelius

prihlasil som sa na polmaraton do Kosic 5.10.2014 a mam challenge do 5.10 odbehnut 210km + tu knizku mam pozicanu uz od januara a chcem ju vratit precitanu :D
    • beuiksaer
      beuiksaer
      Bronz
      Registrace: 06.04.2010 Příspěvky: 111
      Caute chalani,

pri dnesnom 10 BI downe mi je tazko sa pushnut do nejakej challenge...kazdopadne mojim cielom je nahrat tento mesiac 60k hands (15k left) na NL10 speede, co bude popri praci celkom slusny naklad:D
      Inak som reg. na NL20/30 na nemenovanej fishy herni...
      GL all

Miso
    • dsaver
      dsaver
      Bronz
      prvy tyzden 01.07 - 06.07.2014

- planujem davam tyzdenne reporty a zacal som strasne vlazne :D ale viem, ze to bude uz iba lepsie... dufam, ze sa prida s postovanim aj zvysok :D

:spade: odohrate 5,5h z 150 hodin

:spade: odcvicit alebo zabehat 2 dni z 40 dni

:spade: precitat knizku - The Art of Poker for Intermediate Players 15/101 stran

bonusove ciele:
      :heart: odbehnut 4km z 140 km
      :heart: docitat knizku Myslienky k sebe Marcus Aurelius 0 z 191 stran
    • Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Zajtra zacinam(-e) :)

Plan na prvy tyzden - 14.-20.7.:
      :club: Zanalyzovat s pomocou studijnych skupin co najviac marknutych nezanalyzovanych hands (mam ich cca. 100, ale realne bude zaujimava podla mojich skusenosti tak tretina)
      :club: Vyskusat, kolko dokazem denne odohrat v nejakej comfort zone (tj bez nejakeho pushovania)a a pouzit to ako benchmark pre zistenie, ci musim nejak zvysovat intenzitu hrania
      :club: Sobotu+Nedelu nebudem doma, takze na cestach spoznamkovat co najvacsiu cast The Art of Poker for Intermediate Players ;)
      :club: Vyplnit si prvykrat dotaznik z Mental Game of Poker
      :spade: Snazit sa co najviac nacitat o stravovani a zostavit si nejaky zoznam jedal, ktore mi zapadaju do mojich cielov (optimalizacia produktivity + mierne zhodit, cca. 5-6kg)

Volume ciele si davat nebudem, neviem prilis odhadnut kolko nahram a prvy tyzden sa nechcem prilis pushovat - chcem zistit vo vsetkych oblastiach (cvicenie, jedlo, volume, study time...) co zvladnem a od toho sa nejak odrazit ;)

Zatial dohodnuty 1 propbet, ak by mal niekto zaujem este, napiste mi na skype alebo tu na PSGY PM ;)
      Drzte palce, zajtra zaciname ;) a dufam, ze to nebude flakacka ako obvykle (ze NMF? :D )
    • Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Tak to teda aj zacalo :D Prvy den 2600 hands, 265 odohranych minut, WTSD 32, W@SD 60%, nonSD winnings -6BI, overall -5BI, zajtra NL10...Paradicka :facepalm: ...da sa asi urobit si predstavu, ako runujem :D

Dneska som pozeral longtermove vysledky po dlhej dobe a vzhladom na moznosti, ktore sa mi otvorili cca. od septembra, ak tato vyzva nejak zasadne neotoci vyvoj mojej pokrovej "kariery", vydam sa inou cestou (aka 70 dolarov za tri mesiace mi asi zivobytie nezabezpeci :D )
    • Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      double (crying :D ) post...
    • dsaver
      dsaver
      Bronz
      druhy tyzden 07.07 - 13.07.2014

myslel som, ze horsie ako prvy tyzden to nebude a bolo :D :D

celkovo:
      :spade: odohrane 9h z 150 hodin

:spade: odcvicit alebo zabehat 6 dni zo 40 dni

:spade: precitat knizku - The Art of Poker for Intermediate Players 15/101 stran

bonusove ciele:
      :heart: odbehnut 10km z 140 km
      :heart: docitat knizku Myslienky k sebe Marcus Aurelius 0 z 191 stran

ALE

od 14.07 do 31.08 mame s ladabazom propbet o 30$ - odohrat 100h :)

- tyzdenne reporty do tohto threadu za predchadzajuci tyzden najneskor do stredy, teda volume pojde hore :banana:
    • dsaver
      dsaver
      Bronz
      @ladabaz si sa do toho riadne oprel :f_thumbsup: vysledky sa otocia ;) gl :)
    • Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Posledne dva dni herna pauza, presiel som si dalsim downswingom, ale tento bol uz stopercentne self-induced ;) ...
      Ale dost som si z toho odniesol:

:spade: Moja motivacia je imunna na swingy len v pripade, ze mam pocit, ze sa zlepsujem, co som ale v poslednej dobe nemal, pretoze moj learning process stoji za prd ;)
      :spade: Opticky som venoval studiu mega vela casu, ale dokopy som sa nic poriadne nenaucil, pretoze:

1. som asi v 4 skype grupach, kde je dokopy aktivny jeden clovek, ktory navyse ani nehra zoom :D (hello there NMF :D ) = kopu casu zabiteho postovanim s tym, ze sa vacsina hand aj tak neprediskutuje
      2. z toho prameniaca brutalna neistota vlastnymi plays, kedze mi ich nema kto ohodnotit, atd.
      3. az prilis komplikovany system - mnozstvo blogov, ktore sledujem, vela citania clankov, sledovania videi, atd. + velmi malo aplikacie poznatkov
      4. privela casu straveneho studiom - viem, ze trend v cz/sk komunite je malo hrat a vela studovat hru, ale myslim, ze pre mna je to velmi nevhodne - dokazem sa ucit nove veci velmi rychlo, ale pokial sa snazim privela veci zapracovat do svojej hry, samotna kvalita tym trpi
      5. zly mindset - akonahle prestanem mat pocit, ze sa nieco ucim, som brutalne result oriented = obvious tilt spirala

Takze:
      :heart: Brutalne redukujem kontakty, esp. zahranicne - hlavne pre prehladnost, chcem vediet, na koho sa mozem vzdy obratit s nejakou analyzou, atd. + si musim sledovat, kto hra ake stakes (obv. handy z NL25 nema zmysel riesit s niekym, kto 25tku nikdy ani neshotoval, resp. radsej stravim asi cas samoanalyzou ak nie som uplne lost)
      :heart: Zredukovat cas straveny studiom (divne, vsak?) - je to zvlastne, ale od vacsiny highstakes hracov sa stretavam s reakciou (a podobne to kedysi pisal aj Leatherass), ze je dolezite hlavne vela hrat a mam pocit, ze u mna je to 100%na pravda
      :heart: Z toho logicky vyplyva ucit sa menej konceptov naraz, pravidelne (= kazdy den) reviewovat zanalyzovane spoty, pripadne pocas ssn mat otvorene poznamky z predchadzajucich reviews a klast doraz na to aby som ich aplikoval
      :heart: Budovat si viac spravny reasoning (videl som nejake uripelegove videa a prave jeho pristup s dorazom na spravne odovodnenie kazdej line musim zapracovat)
      :club: Ucit sa od najlepsich = napriec vsetkymi webmi, ktore sledujem sa zamerat na informacie len od tych najlepsich coachov + ak sa dostanem stabilne znovu na NL25, okamzite private coaching ;)
      :diamond: :diamond: :diamond: Povinne kazdy den praca na mindsete = nebyt vedomeho hrania C-game, breakov kvoli strate motivacie, zlej zivotospravy, vyhovoriek, etc., mohol som uz byt pohodlne na NL50

:spade: Zajtra posledny day-off, cyklovylet, grilovacka, vecer mb zacnem, ak nie, tak urcite v piatok, sobota/nedela mimo civilizacie, od pondelka snad workmode ;)
    • TomanZav87
      TomanZav87
      Bronz
      Registrace: 23.06.2012 Příspěvky: 7
      Ahoj Ladabaz, poslal jsem ti PM.
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      som asi v 4 skype grupach, kde je dokopy aktivny jeden clovek, ktory navyse ani nehra zoom (hello there NMF )

:nh: :f_love:

:club: 622/9000
      :club: konečne sa dostávam do nejakého trošku grind módu a začínam na to mať aj celkovo viac priestoru doma čo ma teší

Aha moments:
      1. zisitil som že na NL25 je fakt hromada celkom často hrajúcich WHALES mám ich asi tak circa 20-25 označených
      2. regov je tam v porovnaní s NL10 asi tak 15:1 v prospech 25ky ofc ALE:
      • Ľahko exploitovateľný preflop vs xbety asi 99% poolu
      • Niekedy normálne neverím ako tableselektujú....to je meh
      • Podľa mňa sa nevedia adjustovať ani trochu( fakt ABC w/e že ma 3betuje 4krat v rade/nevedia využívať prejavenú weakness)

3.dosť som prestal postovať hands do fóra ani nie z lenivosti ale proste iba mám pocit že tým viem optimálnu play(resp. ktorá by mala byť dobrá na nl25) toto je podľa mňa cesta do pekla takéto premýšlanie
      4.pracujem dosť na tom aby som sa citil čo najviac focused pri session
      • zisitil som že hrám dosť zle ak som po nejakom kardio rannom tréningu teda ak si dám beh/bike ráno tak celý deň takmer zaspávam a mozog nepracuje ako by mal) ....zaujímavé že ak robím niečo silové charakteru tak som imo v dobrom shape :f_ugly:
      • celkom má na mňa vplyv ranná strava začal som jedávať až keď sa cítim hladný a rannú sesison hrám často nalačno a som dosť focusnutý :rolleyes:
      • a tiež mi napr nepomáha keď tesne pred session rozoberám ruky/pozerám video čo ako som si všimol má vačšinu ludí opačne
        5.upravujem rozmýšlanie o winnings smerom k tomu aby ma nezaujímal krátkodobý výsledok ale odhadol som nejakú spodnú hranicu svojej winrate a každý deň si pozriem počet odohratých rúk a prepočítam to na to koľko som potencionálne zarobil (teda beriem každú ruku ako +ev záležitosť) neviem či je to správne uvažovanie ale testnem to

aby som nezabudol tak problémy:
      -Čítanie Apllications of poker by Janda ---> FAIL!!! som asi na 30 strane ale fakt klobúk dole páči sa mi ako je každá kapitola krátka ale tie myšlienky sú dobré a ak ich správne pochopím tak sa dajú aplikovať vo veľa spotoch
      -každý deň keď to spočítam tak vždy som minimálne na 1BI čistej spew(ak sa to nebude zlepšovať tak asi začnem tie ruky psotovať sem nech sa citim trapne)

Aby sme to nepreťahovali tak ciele:
      -mám super nápad pre novú lajnu
      -zopár villainov na mňa začalo používať trochu nepríjemnú play kde si myslím že dosť chybujem(resp neviem ako proti tomu mám správne hrať) takže to si bezpodmienečne rozoberiem v ich HHs
      -shipnuť konečne vodičák :fouet:
      -čítať Jandu
      -zamerať sa nejakú(jednu) hernú situáciu postflop a vytvoriť na to nejaké solid ranges (asi aggro play vs cbet a stab)
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      ahoj ja som NMF a dnes mi totálne drbe....písal som minule že sa mi zdá že dosť spewujem ale to bolo ešte nič..dnes som vymyslel asi najvačšie spews od začiatku roka.Hral som super automaticky bez rozmyslu robil insta akcie ako idiot

1. tu máme prvý kúsok z mojej zbierky:villain 3betuje 12% BvB ale hlavne cbetuje 87% F/50% T...vedel som že ho možem x/raisovať na any boarde ale trošku som si neuvedomil že toto je práve board na ktorom môžem v pohode c/c+x/shove pretože aj tak bude mať stále OTT wide range..čo nasleduje potom nechápem ani ja :( ..bol som proste v snape..na totalku 80bb von z okna
      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
      PokerStars
      4 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      CO FaLioT ($26.41) 106bb
      BTN TPDen ($25) 100bb
      SB nomorefish ($25) 100bb
      BB andresbasset ($45.14) 181bb

Pre-Flop: ($0.35, 4 players) nomorefish is SB J 3
      2 folds, nomorefish raises to $0.75, andresbasset raises to $1.75, nomorefish calls $1

Flop: 9 6 5 ($3.50, 2 players)
      nomorefish checks, andresbasset bets $1.75, nomorefish raises to $5, andresbasset goes all-in $43.39, nomorefish goes all-in $18.25

Turn: 8 ($50, 2 players, 2 all-in)

River: 9 ($50, 2 players, 2 all-in)

2. súper whale čo prvý krat openla 5x..keď sa nad tým zamýšlam spätne už ani neviem aké komba čo beatujem som mu dal do range aby som si toto ospravedlnil..dalších 18bbs ahoj
      PokerStars
      5 Players

Stacks:
      UTG Tlizaa ($18.51) 74bb
      CO Old2009 ($29.17) 117bb
      BTN kOLASic ($29.95) 120bb
      SB Bron By ($29.75) 119bb
      BB nomorefish ($25) 100bb

Pre-Flop: ($0.35, 5 players) nomorefish is BB A 9
      Tlizaa raises to $1.25, 3 folds, nomorefish calls $1

Flop: A 8 8 ($2.60, 2 players)
      nomorefish checks, Tlizaa checks

Turn: 9 ($2.60, 2 players)
      nomorefish bets $2, Tlizaa calls $2

River: J ($6.60, 2 players)
      nomorefish bets $4.30, Tlizaa raises to $8.60, nomorefish calls $4.30

Tlizaa shows a straight, Eight to Queen
      Q T

...... :s_cry: .....

PokerStars
      5 Players

Stacks:
      UTG nomorefish ($26.97) 108bb
      CO ourHMHM ($28.73) 115bb
      BTN IallwZRaiZ ($41.70) 167bb
      SB Alexioo1 ($31.36) 125bb
      BB zoki75 ($27.21) 109bb

Pre-Flop: ($0.35, 5 players) nomorefish is UTG J A
      nomorefish raises to $0.75, 1 fold, IallwZRaiZ calls $0.75, 2 folds

Flop: 7 5 6 ($1.85, 2 players)
      nomorefish checks, IallwZRaiZ checks

Turn: 4 ($1.85, 2 players)
      nomorefish bets $1.50, IallwZRaiZ calls $1.50

River: 8 ($4.85, 2 players)
      nomorefish bets $9.26, IallwZRaiZ goes all-in $39.45, nomorefish folds

nad týmto premýšlam už dlhšie ako moc je to spew a každopadne asi tak 4combá 9d9x/ a nejaké super tricky flushes asi ale tak gg za ňho je to taký regfish a poriadnu slowplay so zraniteľnou rukou som od niekoho nevidel už pekne dlho

Anyway adjust platí že budem asi sitovať toho pána čo som mu tam spewol to J3s a využívať image inak to nevidím...už skúsal pár Ah 2street calldownov :D keď už som toto urobil tak by bolo dbré o nejako využiť dúfam že si to zapamätá...
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      moje samoblogovanie pokračuje... :f_confused: @Lada,dsaver ...??!

:club: 1074/9000 ako počítam tak počítam tak mi to do konca mesiaca zatial nejako.....odpoveď vo videu :D

dne slightly nad 4hodky kde doobeda som hral super zle a večernú session som obmedzil počet stolov a spokojnosť aj ked niektoré overbluffy si musím ešte prejsť či tam villaini majú nejakú tu calling range alebo nie :evil:

zaujímavá ruka z dnes:
      -tento 'reg' má dosť...viem že sa hovorí že sú tri typy betov.Toto bude asi ten na vyfoldovanie equity shareu inak fakt netuším :D alebo ma išiel vyfoldovať z trips btw. preflop asi missplay trochu call>4bet ale BB mal dosť wide CC% na BB

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $37.42
      MP2:
      $41.66
      MP3:
      $18.24
      CO:
      $36.12
      BU (Hero):
      $43.72
      SB:
      $25.00

Preflop: Hero is BU with K, A.
      3 folds, Hero raises to $0.50, SB raises to $1.70, BB calls $1.45, Hero raises to $4.90, SB folds, BB calls $3.20.

Flop: ($11.5) K, K, 6 (2 players)
      BB checks, Hero bets $4.40, BB calls $4.40.

Turn: ($20.3) 2 (2 players)
      BB checks, Hero bets $9.20, BB calls $9.20.

River: ($38.7) 4 (2 players)
      BB bets $18.92, Hero calls $18.92.

Final Pot: $76.54.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, kings(K A).
      BB shows two pairs, kings and queens(Q Q).

Hero wins with three of a kind, kings(K A).
    • dsaver
      dsaver
      Bronz
      @NMF samoblogovanie urcite nie ;)

ja mam povodny plan pisat tyzdnove reporty :) ale tvoje prispevky su dost motivujuce :s_thumbsup:

urcite pokracuj! blog a pokerstrategy vzdy sledujem, tento vikend som nemohol vela hrat... ale dnes po 21:00 uz budem spat... teda urcite dam session a potom tyzdenny report v pondelok :)

k ruke - urcite potesi, ked sa reg do teba takto deep odsype :coolface:
    • Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      Rychly update (som strasne unaveny...).

Pred par hodinami som sa vratil z povodne 24hodinoveho vyletu, ktory sa natiahol na dva a pol dna a bol uplne nuts, obcas si od toho internetu treba oddychnut :D , viacmenej to bola do polky augusta posledna akcia, ktoru som mal naplanovanu, teraz mam este tyzden nez sa vrati priatelka a potom zas odchadzaju rodicia, takze casu a kludu na hranie bude stale dost :D

Pred odchodom som hral dva dni po asi 4 hodiny, dnes som pridal dalsie 3 s vacsinou hands uz na NL25. Vdaka slusnemu mnozstvu hands na vacsinu ludi sa tam citim celkom v pohode a bavi ma to, snad aj kvalita hry tomu bude zoddpovedat. Posledne dni tiez kladiem vacsi doraz na mental game + warmup/cooldown a je to celkom vidiet na kvalite hry, co je super.

Okrem toho som zistil, ze absolutne nemam teoreticke zaklady k hre, matematicky rozumiem preflopu, ale postflop netusim poriadne nic o konstrukcii ranges, len to nejak odhadujem, ale kedze na NL25 by som si chcel nejake spoty uz rozoberat trosku podrobnejsim sposobom, zajtra a pozajtra budem v ramci studia hltat vsetky dostupne materialy o konstrukcii postflop ranges a potom by som si kazdy den chcel rozobrat par spotov. Myslim, ze jeden z dovodov, preco sa mi v minulosti nedarilo bolo aj precenovanie kvality mojich vlastnych analyz, ktore neboli vobec ucelene a sustredovali sa predovsetkym na hru hand vs range a celkovo nestali za moc, preto ciele na tento tyzden:

:club: Nastudovat zaklady analyzy ranges v postflop spotoch + si vytvorit nejaky system analyzovania spotov
      :club: Dve sweatky ;)
      :club: Od zajtra do soboty vecera nahrat aspon 20 hodin, v nedelu sa mi vracia priatelka, tak treba este vyuzit cas ;)
      :club: Dokoncit dotaznik z Mental Game of Poker a najst si cas na zamyslenie sa nad mojimi cielmi v pokri ;)
      :club: Dalej cvicit + dodrziavat stravu (kedze som vacsinu jula stravil cestovanim/akciami, nie som 100%ne spokojny, ale ked som doma tak to ide perfektne a je to aj vidiet ;) takze sa toho budem drzat aj dalej)

Tak zas tak rychly update to nakoniec nebol :D
    • nomorefish
      nomorefish
      Bronz
      @LDBZ oblio mal celkom solid o flop raising range (asi si to pozriem aj ja znova :D )

:club: 1233/9000

Za posledné dve-tri session nie som vobec spokojný so svojou postflop play (malá agressia na villainov a vynahrádzam si to overbarellovaním :f_rolleyes: ) tal isto som urobil zopár slušných spews a včera večer sa mi zdalo že mojmu raisu nedáva kredit už fakt nikto (tu redline zo včera si radšej ani nepozriem).to ma vylevelovalo až k takým egowars ktoré nedopadli vobec dobre...

Jeden 'reg' mi robil problémy celkom,tak som si ho dnes prešiel(spravil asi 20 notes) a hrá mega čudne bluffuje tam kde percievnute nikto nebluffuje(aj mňa asi vybluffoval v jednom 4bet spote OTR lebo som ho videl urobiť podobný bluff na podobnej štruktúre ale moc som ho nepochopil....) nad tým spotom som rozmýšľal do konca session a ešte aj ponej tak hodinku lebo som OTR bet/foldol rivered str8 čo zároveň completlo ja BDFD a keď som uvidel že už podobnú vec spravil tak teraz budem mať nervy asi celý deň že som to foldol :(

Takže dnes budem hrať najskôr večer a dovtedy konečne budem pokračovať v Jandovej knihe...(možno si ešte niekoho rozoberiem..asi nejakého winnera by sa patrilo)
      Inak včera 400 eurový hit v podobe vodičáku :D

najvačšia spew postflop včera (ostané boli sposobené preflop retardovanou play takže tie nechcem už vidieť ani ja nie to ich ešte uverejňovať ALE ak by pokračovali tak zasa na hanbu to sem dám :fouet: )
      6 Players

Stacks:
      Hero (UTG) ($28.55) 114bb
      UTG+1 ($27.73) 111bb
      CO ($15.81) 63bb
      BTN ($39.76) 159bb
      SB ($26.68) 107bb
      BB ($25) 100bb

Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Hero is UTG Q A
      Hero raises to $0.75, 2 folds, BTN raises to $2.25, 2 folds, Hero raises to $4.97, BTN calls $2.72

Flop: 9 Q A ($10.29, 2 players)
      Hero bets $4.80, BTN raises to $12, Hero goes all-in $23.58, BTN calls $11.58

Turn: K ($57.45, 2 players, 1 all-in)

River: T ($57.45, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $57.45
      Hero shows two pair, Aces and Queens
      Q A
      BTN shows three of a kind, Queens
      Q Q

BTN wins $55.45 (net +$26.90)

• Ladabaz
      Ladabaz
      Bronz
      @NMF: Nj, ked sme tu ruku analyzovali, mohli sme dodat, ze keby prislo na turne K tak x/c-x/f je v pohode :f_biggrin: :f_biggrin:

Idem sa vrhnut na materialy a poznamkovat si range analyzu, zajtra prva sweatka...feeling motivated!