new mobil

• 33 odpovědí
    • Opecz
      Opecz
      Bronz
      Registrace: 17.09.2009 Příspěvky: 455
      nejlepší poměr cena/kvalita/výkon máš určitě, pokud si koupíš nějaké ty čínské mobily - např. Xiaomi, Zopo apod.
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Tento je podľa mňa veľmi dobrý v pomere cena/ výkon. Ak ti nevadí väčší 5,5 palcový displej tak za mňa jasná voľba:

http://www.etotalk.com/xiaomi-redmi-note-pro_p5560.html

Inak súhlasím s Opecz, tiež by som šiel do čínskych značiek.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Opecz původně napsal
      nejlepší poměr cena/kvalita/výkon máš určitě, pokud si koupíš nějaké ty čínské mobily - např. Xiamo, Zopo apod.
      Súhlasím, u tých čínskych značiek neplatíš za značku, resp. nepreplácaš. Aj tak je ti väčšina tých vychytávok na samsungu nanič. :f_biggrin:

Ja mám Zopo a som nadmieru spokojný, Irik má myslím Xiaomi a tiež si ho pochvaľuje. :)
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,182
      ak sa branis cinanom tak asi nexus 5ka
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Jak uz bylo receno mam xiaomi MI2S a rozhodne bych nemenil. Mam uz i zkusenost s rozbitym displejem a jeho vymenou a vse naprosto v pohode zvladne zrucny uzivatel sam. Vykonem jsou tyto telefony na spicce a pritom nestoji majlant.
    • Liqid
      Liqid
      Bronz
      Registrace: 15.01.2014 Příspěvky: 35
      Já jsem se vydal alternativní cestou. Místo výkonu jsem pořídil stroj s plynulým systémem, kde výkon nemusím řešit.

Mám Nokia Lumia 920 a doporučil bych ti 925. S Windows Phone jsem maximálně spokojen. Vše plynulé a bet sekání. Nic není třeba upravovat aby to fungovalo, prostě dáš SIMku, nabiješ a funguješ.
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      Uz cca rok mam Nex4 (slape bez jedneho zadrhelu, vzdy mas najnovsie aktualizacie systemu), teraz sa divam, ze Nex5 je za 8k, podla mna nie je co riesit :)
    • Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Registrace: 12.05.2011 Příspěvky: 251
      jako neznalec proč nexus 5 a ne to LG G3? je to kvůli tomu, že už ten poměr cena výkon neni dobrý?
      ty čínský neznám, to budu muset projet :f_cool:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      LG by som nebral hlavne kvoli nadstavbe a nainstalovanemu balastu. nexus zariadenie ma cisty android a pravidelne aktualizacie tusim 1,5 roka ;)

btw LG som uz mal (konkretne Optimus One) a popravde to uplne zly telefon nebol, ale podpora ziadna. co ale cakat od vyrobcu praciek a klimatizacii ;)
    • ratikejt
      ratikejt
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 96
      Cca 1,5 roka vlastním S3ku a som nadmieru spokojný. Ako "bežný užívateľ" som sa v tej dobe rozhodol investovať práve do S3 a nie novej S4. Nepamätám si presne či už bola S4 na trhu, možno len na pred-objednávku ale aj tak som toho názoru že užitkový rozdiel medzi novou prichádzajúcou verziou a staršou nie je taký ohromujúci ako ich cenový rozdiel. Dá sa povedať že v súčasnosti vlastným "starý mobil" ale aj tak väčšinou nie som schopný plnohodnotne využiť jeho ponúkané možnosti. Práve som pozeral a stojí cca 250E :wtf: ,tzn. pri týchto cenách mobilov a tabletov sa tie deti v školách naozaj nič nenaučia :facepalm: . Pozitívne ohlasy som od známych počul aj na značku Huawai. :gl: pri výbere
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      PumaPerez původně napsal
      LG by som nebral hlavne kvoli nadstavbe a nainstalovanemu balastu. nexus zariadenie ma cisty android a pravidelne aktualizacie tusim 1,5 roka ;)
      this. Krasny cisty android, ktory svizne slape. Vzdy ked som mal v ruke mobil s nadstavbami od vyrobcu, tak to bolo iba vyrazne na skodu situacie (pochopil som, ze vacsinou to vedie iba k spomaleniu systemu/pripadnemu zamrzaniu :) ) Inak tiez som najprv do toho nechcel ist (lebo LG), ale nakoniec uplne np z tohto pohladu.
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,768
      Opecz původně napsal
      nejlepší poměr cena/kvalita/výkon máš určitě, pokud si koupíš nějaké ty čínské mobily - např. Xiaomi, Zopo apod.
      ale problém je v tom, že čínské jsou všechny :) i můj alcatel, i LG i všechny ostatní :) takže skoro na 100% si koupí čínský mobil, teď už je jen otázka, jakou bude mít značku :)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      iambanker původně napsal
      this. Krasny cisty android, ktory svizne slape. Vzdy ked som mal v ruke mobil s nadstavbami od vyrobcu, tak to bolo iba vyrazne na skodu situacie (pochopil som, ze vacsinou to vedie iba k spomaleniu systemu/pripadnemu zamrzaniu :) ) Inak tiez som najprv do toho nechcel ist (lebo LG), ale nakoniec uplne np z tohto pohladu.
      Rootnes roamku a máš... Not a big deal.

LG G3 musí byť super, G2 som mal k dispozícii a paráda.
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      @shiki: a teraz si predstav, ze clovek ocakava po zaplateni x tisic produkt, ktory zapne a bude fungovat ;) (a nebude musiet stravit 10h studovanim internetovych diskusii a nasledne 3h plne nervov samotnym rootovanim - nie kazdy je zbehnuty v tychto veciach)
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      rootovanim prichadzas o zaruku, takze imo big deal :)
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 608
      Ja som tiez odmietol platit velku sumu za mobil, pristal som pri znacke Lenovo model A820 za 160e a som nadmieru spokojny aj ked v podstate som nenarocny.
    • DwayneDibbley
      DwayneDibbley
      Zlato
      Registrace: 07.02.2012 Příspěvky: 142
      Já osobně čekám na novou Blackberry (Classic). Má vyjít až někdy na podzim. Očekávám, že cena bude šíleně přepálená stejně jako u Q10, ale co už. Já jí prostě chci.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      blackberry je mrtvy system :/
    • salidevil
      salidevil
      Stříbro
      Registrace: 01.06.2012 Příspěvky: 282
      DwayneDibbley původně napsal
      Já osobně čekám na novou Blackberry (Classic). Má vyjít až někdy na podzim. Očekávám, že cena bude šíleně přepálená stejně jako u Q10, ale co už. Já jí prostě chci.
      jo tak když jsem zahlíd jejich finanční výsledky, tak to budeš asi jedinej :coolface:
    • 1
    • 2