BLOG: Cannie z 50$->10 000$

• CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Registrace: 07.06.2014 Příspěvky: 70
      CHALLENGE: 50$->10 000$

Opět zdravím všechy PokerStrategisty a dnešním dnem jsem se konečně dokopal k tomu začít s Cornieho challengí. Důvody k tomu jsou zřejmé... peníze, zábava, hec, vybuduju si nějakou disciplínu, budu rozvíjet mozek v něčem úplně jiném než jsem byl doteď zvyklý... (byl jsem zvyklý mozek příliš nezapojovat :) ...)
      Moje představení najdete TU.

ZAČÍNÁM: Mé začátky započnou na herně PokerStars, ale co nejdříve bych chtěl přesedlat na iPoker, konkrétně WilliamHill poker. Poslal jsem si na svůj účet 50$ a budu hrát NLHE CG FL, později možná přestoupím na SH, ale to si nechám na později. Doufám, že se mi podaří odrazit se a neskončím dřív, než stačím říct famrpál...
      PŘÍSTUP: Nejdříve co bych chtěl zdůraznit je, že "alespoň ze začátku" nebudu hrát poker pro peníze, přepočítávat každou season z dolarů na koruny, čumět do pokladny, jak se to odečítá a přičítá...budu se snažit budovat a striktně dodržovat BM. Stále budu kontrolovat svůj mindset, neustále se v něm zdokonalovat a poměr teorie/praxe jsem zvolil 3/1 jak to měl Cornie:P . Ikdyž už jsem někdy poker hrál, začnu jako úplný začátečník a budu číst od basic článku, jeden článek alespoň 3x pro úplné pochopení. Na NL2-NL4 budu striktně dodržovat tabulku startovních kombinací, kterou jsem si nevytisknul, páč nemám tiskárnu, ale naštěstí mám internet;) .Také jsem se zapojil do "UČÍME SE VYHRÁVAT", kde jsem se dostal ke 4 úrovni, kterou chci tenhle týden splnit a zapojit se tak do slosování o 100$, které by se velice šikli. Nějaké cashouty jsem si stanovil až po dosažení 2000$, jestli vůbec. Předem chci říct že s CG nemám žádné zkušenosti, takže jsem teď úplný začátečník, malá rybička v océánu plném velkých ryb, velryb a žraloků:'D... ale moje máma vždycky říkávala: "Pamatuj nejsi jiný, jsi stejný jako ostatní!" no popravdě, jsem se jen včera díval na Forresta Gumpa.. ale to je jedno..:D
      Naštěstí/bohužel jsem dostal dobrou práci v kadeřnictví, do které jsem sice ještě nenastoupil, ale vypadá to tak. Budu dělat krátkej/dlouhej 12h směny, pořád někoho stříhám..do toho 3x fitko+strava, takže předem nevím kolik času zbyde na poker, ale budu se snažit co nejvíce.
      SOFTWARE: Ze začátku (dokud na ně nebudu mít bankroll) budu hrát bez software, postupně si chci pořídit HEM a další...zdokonalovat se v jejich úžívání.
      DLOUHODOBÝ CÍL: No přece vyškrábat se na 10 000$ :'D
      CÍL PRO TENTO TÝDEN:
      1, Dokončit 4 úroveň v "UČÍME SE VYHRÁVAT".
      2. Přečíst 3x všechny basic články a bronze články.
      3. Kouknout na 4 videa od Twinna + nějaké úvodní do CG.
      4. Hrát a hrát a hloupé klukoviny nedělat.

Zatím se mějte, kdyby někoho napadlo různé tipy, rady, co bych měl/neměl dělat... určitě napište budu rád za každou pomoc. :)
      A jde se na to, děkuji za přečtení a brzy napíšu.. budu se snažit tu psát každé pondělí, co se přihodilo a jak si stojím. Děkuji za přečtení:)
      A mimochodem, kdyby se našel nějaký strategista z Olomouce, co by si chtěl vyměňova své poznatky a názory ohledně pokeru, konzultovat handy.. napište.. zatíím čáágo! :)
  • 4 odpovědí