BLOG: CzechMyHand

• CzechMyHand
      CzechMyHand
      Basic
      Registrace: 13.06.2014 Příspěvky: 6
      Tak ještě jednou zdravím celou Pokerstrategy a vítám Vás všechny u mého blogu.
      Pro případ, že by někdo nechtěl klikat na link představení, raději to tu zkopnu a je to, tudíž:

Zdravím pokerstrategy,

jmenuju se Honza, jsem z Ostravy a je mi 24 let.
      Poker hraju seriózně od začátku roku. Momentálně jsem na pokerstars, kam jsem přešel kvůli trafficu z party poker.
      Hraju full ring cash game a momentálně NL10, kde mám na vzorku 60k hand cca 7bb/100, celkově net won nějakých 500 dolarů.
      (něco víc o mě: Jsem zadaný, pro přítomné dámy :D ; učím se japonsky, jsem student vysoké školy v 2. ročníku, mluvím anglicky lvl C1, německy lvl A2/B1 a něco málo rusky, miluju fitko, svou přítelkyni - to kdybych nenapsal tak - :fouet: , psy a poker ofc.; před pokerem jsem hrál WoW a teď krom pokeru hraju Hearthstone, kterým si ukliďnuji hlavu, rád čtu a chodím na brusle, rád kouknu na film nebo seriály - hlavně fantasy, stejně jako knihy a o letních prázdninách pracuji už 5. rokem ve švýcarsku, abych měl za co žít v té naší zemičce krásné těch zbylých 9 měsíců)

Takže to jsem já. Abych ale ukázal i nějaké ty obrázky, zde jsou mé grafy z poslední doby ze všech stakes teda. (dobře, tak ne, kdyby mi někdo chtěl říct, jak je vložit, nebudu se zlobit :D )
  • 4 odpovědí