Studentský/pokerový byt v Brně ?

• SmallestShark
      SmallestShark
      Bronz
      Registrace: 17.11.2011 Příspěvky: 95
      Ahoj lidi,

V září nastupuju na výšku do Brna a sháním proto bydlení. Už jsem na vysoké byl, a tak vím, že není jednoduché najít slušné bydlení a slušné spolubydlící. :s_biggrin:

Tak mě napadlo navštívit pokerstrategy forum a zkusit najít bydlení , nebo spolubydlící tady. Nechci tak jako minulý rok bydlet se 4mi úplně neznámými lidmi někde v malém bytě a nemít si s nima co říct. :s_mad:

Rád bych tady našel dejme tomu 3 pokerové hráče (ideálně cashkaře :f_biggrin: ), kteří studují/pracují, nebo budou studovat/pracovat v Brně a taky hledají bydlení, nebo by měli zájem o poker flat.
      Nebo pokud někdo hledá spolubydlícího, tak bych možná měl zájem-záleží na okolnostech.

Něco o mě: 20 letý nekonfliktní, společenský hráč microstakes CG, který bude nastupovat ke studii angličtiny hledá lidi se kterýmy by mohl sdílet vášen k pokeru a zažít trochu srandy (a možná i posun v umění hry :f_biggrin: )

Pokud by někdo měl zájem, nebo jak už jsem výše psal věděl o nějákém bydlení, tak mi napište zde, nebo soukromou zprávu tady na PSGY.

Díky za pozornost a doufám, že se někdo najde! :s_cool:

S pozdravem SmallestShark
  • 1 odpověď