Vrchní kolotočář :-) :-)

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Vyhlašuji soutěž o nejlepšího kolotočáře :-))))

Dnešní RoI na micros hyperturba 0,5 Eura: +110,86%
      po 21 SnG. :D :D :D

Aktuálně řeším, zda pokračovat v rybaření, či si dát pauzu :-))
      Rybník je plný velryb a když chytnu špatnej setup či cooler,
      tak prostě turn a river kdyžtak podrží :D :D :D :D

Pauza abych se nedostal do hotrun tiltu
      a nebo jdeme dále rybařit? :s_ugly:

Jak v těhle přípapadech jít dál?
  • 23 odpovědí
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      ždímej, dokud to jde :s_cool:
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      Přesně tak :s_thumbsup: Ber, doku je štěstí blbý a dává :s_thumbsup:
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Registrace: 19.01.2009 Příspěvky: 284
      jestě to chvíli pomačkej a pak mi něco kup...třeba tričko v kenvelu
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      smash123321 původně napsal
      Jakou máš teda velikost. Rybky braly furt, i když už jen lehce nadprůměrně, RoI 110% jsem neudržel, jsem hrozná fish :f_cry: :coolface:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Tak nakonec jsem díky dnešnímu hotrunu mohl udělat shot z 0,5 na 1 eura a tam jsem pokračoval stále polehounku up. Docela dobrej boost pro bankroll začátečníka. Zdoublit se takhle za dva dny :D
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Ahareen původně napsal
      smash123321 původně napsal
      Jakou máš teda velikost. Rybky braly furt, i když už jen lehce nadprůměrně, RoI 110% jsem neudržel, jsem hrozná fish :f_cry: :coolface:
      Vemu Emko :f_biggrin: , ale jestli jsi neudržel 110% ROI tak mi nic nekupuj a radší začni pořádně makat...takový procenta se dají udržet :f_cool: :D

...........................
      jinak gl v move upu na 1e.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Počkej, až se setup otočí a budeš mít ROI -110%, určitě to brzy přijde, bez ohledu na to, že bych ti to neštěstí nepřál. :D
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      RoI -110%? jako že všechno co vsadím prohraju a ještě mi 10% někdo ukradne z peněženky? nebo jak si to mám vysvětlit? :D

Jinak tenhle stav my nastal právě včera a dneska. Nevytočím už de facto vůbec nic, většinu SnG jsem card dead a jestli to tahle pujde dál, brzy se dostanu na stav bankrollu, kde jsem začínal točit vzhůru. Ale aspoň dávám více studiu, abych si byl jistý, že je to jen variace a ne moje špatné moves. takže k něčemu je to dobré....
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Představ si to tak, že v 1 eurovém sitku prohraješ třeba 1,5 dolaru. Jak toho docílit teda nevim.:D
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      jak toho docílit? ... Hraj na Stárech, tam je možný úplně všechno :f_thumbsup:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      ty jo, když po dnešní session si dokážu představit, že je to snad i možný :D :D

konečně začínám mít zas lepší pocit ze své hry, zřejmé chyby skoro nejsou, nejasných hand kteér musím rozebrat relativně málo a většinou vypadnu nebo se odchipuju po situaci, o které věřím, že jsem zahrál rozumně. jen nepodrží karty. určo předvádím lepší hru, než při tom hotrunu.

ale fakt jsem skoro -110% :f_cool:

aneb zpátky na stromy..
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      ale tak i ten dnešek se nakonec otáčí a už zas jak kdybych byl Kočka a šéfoval matějskou. I dnešek točím, zatím přes 40% :D :D :D
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Ale jako zas musím uznat, že ještě nemám koule na některé hry. Teď jsem viděl borce vyhrát sitko stylem VP 100%, ideálně preflop to vždy dohnat do all-inu. Asi je holt winner poker rigged :) )
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Udělej si blog jestli nemáš a nech si tohle vlákno přesunout tam :) pokud tam budeš takhle aktivní bude to super :s_thumbsup:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      blog mám v SnG.. a aktivní tam jsem, dost, aktuálně možná jako jeden z nejvíc v sitkařích.
      měl jsem i předtím, ale to jsem to pak po nějaké době zabalil. Ten se dostal asi na 26.000 shlédnutí tady.

Ale v blogu rozebírám spíš co se učit, dlouhodobější cíle a další věci. Tohle je hrozně result orriented, ale potřebuju se někde poplácat po rameni, když to jede :D :D

btw dnešní session už je zas na +76% RoI a zas shotuju vyšší limit, tak snad už teď nepříjde žumpa jao včera :-))))
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      btw koukám, že tu mám na pokerstrategy 5x víc příspěvků než ty.
      a výsledky žádný :D :D takže zas tak super to nebude :D :D
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      ještě že mám tenhle svůj vlastní řvací koutek! :s_cool:

NESNÁŠÍM TY ZASRANÝ RAKETY!!!!!
      BUĎTO S NIMA DOSTANU PROCHÁZKU,
      NEBO JE NEVYTOČÍM A NEBO JE MUSÍM ZAHODIT, KDYŽ JE TO V EARLY FÁZI..

TEĎ ZAS ALL-IN POST FLOP KDE JÁ AA PROTI JEHO TP A PROSTĚ NE A NE A NE.
      SKORO BYCH SE NEDIVIL, KDYBY TO BYLA MOJE NEJZTRÁTOVĚJŠÍ HANDA :D :D :D
    • rotpar
      rotpar
      Bronz
      Registrace: 10.02.2012 Příspěvky: 1,289
      ale zas ked vyletimna raketach aspon si mozem povedat ze som to zahral dobre ked je to preflop all inn

horsie je ak dam AQ 3BB raise a po mne all inn raise da AK a ja dorovnam, toto sa mi stalo vcera a to si mozem povedat ze som to mohol kludne zahodit hlavne ked som mal este 20-30BB :-)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Souhlasím. Zrovna včera jsme koukal na Ic3g3org3ovo video chyb v SnG a přesně tohle jsem sledoval. Nějaké nesmyslné slowplay raket a kingů. Je pravda, když se nedaří, ale je tam zřejmé, že to bylo zahráno dobře, je to ok. problém nastává, když se nedaří a je to po sérii težkých rozhodnutí. To pak člověk znejistí, zda je to variace a nebo špatnej skill.

Hele, kde v PT4 vygeneruji statistiky podle hand? Vím, že to nějak šlo, kdysi jsem to i dělal, cornie to měl i ve videu v PT3 jak hrát AA, KK, QQ, AK atd. ale teď to nemůžu najít.
    • 1
    • 2