TableScan Turbo

• Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620

Ahoj všem.

Prosím o radu, co mám zaškrtat v nastavení aby : chtěl bych aby se mi otevřel stůl,ale aby mě to hned neusazovalo( mít možnost kouknout se kde bych seděl a jestli na fish budu mít pozici ) a potom když už budu hrát např. 8 stolů, aby se už další neotevíraly, ale když třeba z těch 8 jeden zavřu ( fish utekla :) ) aby mi to nabídlo další stůl abych měl zas ten svůj plný počet, těch 8

díky za každou radu :s_thumbsup:
  • 31 odpovědí
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      "Dont open tables wIh xxx tables open" dej na 8 (neotevírat stůl když mám otevřeno 8 stolů)
      a mělo by to fachat, jestli chceš i aby tě to vyhodilo z waitlistů, tak nech zaškrtnuté i "Automat... leave wait.. wIh xxx tables open" a dej to také na 8 a
      "Dont join wit... wIh xxx tables open" si hoď také na 8

a mělo by to fachat. Mimichodem mě to ke stolu nikdy samo neusadilo, buďto mě to nabídlo volný stůl (klasický waitlist) když někdo odešel a nebo otevřelo stůl když na něm bylo volné místo (bez usazování)

Jestli ti jde ale o to, že nechceš aby tě to házelo do waitlisů a pouze otevíralo stoly, když je náhodou někde volné místo, tak si přehoď "Action:" z "join w.. or Open table" na pouhé "Open table" a mělo by ti to při uvedeném nastavení pouze otevírat stoly, když jejich počet klesne pod stanovený počet.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Díky za reakci.
      Ono mě to možná hodí hned ke stolu, ale z waitlistu :) , mám ten program 2 dny takže zatím v tom tápu, ale to se podá :)
      Jinak díky :f_thumbsup:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Tak jsem to nastavil, a stejně to vyhazuje víc stolů než mám nastaveno :(

Něco tam mám špatně, byl by někdo od té dobroty a mohl sem dát screen na to nastavení stolů :) PLS
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Tak jsem to testoval a máš pravdu, nefunguje to tak, jak by mělo a chtělo by to reportovat jako bug.
      Ono to sice funguje, ale data to někdy bere ze "starého seznamu" z posledního scanování. Máš otevřeno méně stolů, tak ti otevřu další a ten který se ti otevřel už nebere jako otevřený a otevírá dlaší a další. To že ti ho otevřel "zaregistruje" a zohlední až při dalším scanování :(
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      No prozatím to řeším tak, že když dosáhnu svého počtu stolů, v mém případě těch 8, tak vypnu scan, pokud musím uzavřít stůl ( "rozpadne se, odejde fish" ) tak znovu zapnu scan, ale je to dost otravné a nepraktické, chtěl bych se věnovat hře a ne si hrát se scanem :(
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Včera jsem jim to napsal, až odepíší, tak dám vědět. Doufám, že to přes mé skromné znalosti angličtiny pochopí. :f_biggrin:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Super práce :s_thumbsup: díky díky
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Tak ještě jsem našel video od LetMeTiltU, ale ten to řeší ještě jinak, nemá zapnuté otevírání stolů, dělá to manuálně.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Ještě bych se chtěl optat proč když zapnu scan tak to rozhodí písmo ve Win

viz. obrázek

takhle je to orig.

• Glider9
      Glider9
      Bronz
      Registrace: 12.09.2014 Příspěvky: 7
      Zdravím, mám menší problém. Table scan Tubo na pokerstars na NL2 nenajde všechny stoly. Například včera jsem na jednom stole seděl s fishí a když jsem si jí vyhledal přes PS soft, našlo mi to, že sedí na dalších asi 6 stolech. Ale TST z těch stolu našel jen jeden. na ostatní jsem se musel připojit přes PS lobby. Má někdo nápad co mám kde blbě nastavený, že nenajde všechno?

BTW. Z vyhledávání mam vyškrtnutý speed stoly a deep stoly s ante. Ale na těch to bylo - kontroloval jsem

Edit: Jo a taky se často stává, že když kliknu na join table, tak mi vpravo napíše error (table not found)
    • Smiko21
      Smiko21
      Bronz
      Registrace: 17.08.2011 Příspěvky: 351
      Nevíte co provést s TST na PokerStars? Od posledního updatu lobby PS mi nescanuje stoly. Hodí to 2 errory a nic.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Ahoj, nejsem si jistý, ale asi to bude mít spojitost s tímto - PokerStars podnikají kroky proti usazovacím skriptům
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      na PS6 mi funguje.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Bronz
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 948
      Scanuje to normálně. Musíš akorát revertnout ps7 na ps6, jelikož ps7 zatim tst nepodporuje.
    • Smiko21
      Smiko21
      Bronz
      Registrace: 17.08.2011 Příspěvky: 351
      Díky. Po přehození na PS6 funguje OK.
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Nemáte někdo informace o tom, kdy budeme nuceni přejít na hvězdárně na tu sedmičku, případně zda se chystá update TSTčka??
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      cau, mam rovnaky problem ako OP. nech nastavim cokolvek, tak mi kludne otvori aj 24 stolov. predpokladam, ze chyba by mohla byt v nastaveni PS? alebo niekde inde?

pamatam si, ze v PS6 sa dalo nastavit, ci ta malo automaticky usadat k stolu a podobne, ale v PS7 to neviem najst. viete niekto poradit, kde to mam hladat?

• Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Ahoj PumaPerez.

Od té doby co jsem psal uteklo dost času a mnohokrát jsem se snažil experimentovat abych dosáhl toho, co oba požadujeme od softu, ale bohužel ani po několika testech se stále otvírá milion stolů dál a dál :( Herna PS. Pokud by někdo věděl kde děláme chybu, předem velké díky :s_drink:

Radši hraju zoom než se rozčilovat s TST :mdr:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      ahoj,

skusil som vcera pohladat v nastaveni PS a po odskrtnuti tejto polozky sa to sprava tak, ze sa ma najprv pyta, ci chcem prisadnut na stol. ak kliknem na suhlas, tak sa otvori stol s rezervovanym miestom, na ktore ale musim manualne kliknut, ak mi stol vyhovuje. nie je to teda plne automaticke a otazky na otvorenie stola prichadzaju aj ked mam nastaveny maximalny pocet stolov, ale stale je to lepsie, ako ked sa mi na drzovku otvarali stoly. skusim dnes este zaskrtnut v TST, nech ma odhlasi zo vsetkych waitlistov, ak bude otvoreny pozadovany pocet stolov. spolu s permascanom by to mohlo ponuknut stol akonahle by pocet otvorenych klesol pod pozadovanu hranicu. ak bude pocet stolov na pozadovanej hranici, tak by to malo prestat ponukat. dam vediet.

• 1
    • 2