Renes1s cash game maniak a visitor z blízké galaxie

• Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Registrace: 16.10.2013 Příspěvky: 89
      Ahoj vsem příznivcům pokerstrategy :welcome: ,

nejprve bych se chtel představit, mé jméno je René, jsem z okolí Ostravy.
      Kdybych měl říci něco o sobě, tak jsem dobrý a zlatý kluk, který nikdy neměl rád ovce a většinou se odtrhával od stáda. Je mi 23 let, žiji s rodičmi a snad v Září odmaturuju konečně. (Neptejte se prosím proč až teď, byly nějaké kroky v mém mládí, které mi zcela převrátily život na ruby, nechtěl bych je veřejně rozebírat a je to docela soukromé a nemám na to dobré vzpomínky)

Tento blog píši hlavně z několika důvodů:

:spade: Na žádost TheLastNaila, se kterým jsem zatím vyměnil jen 2 zprávy, ale myslím že to je spíš začátek něčeho velkého a snad i přínosného pro nás oba.

:heart: Chtěl bych také poznat zdejší komunitu, a doufám že nevadí, že jsem zapřísáhlý jinému nejmenovanému webu, na kterém jsem "vyrostl"

:diamond: Chci se vzdělávat a kariérně růst co nejrychleji, nezajímá me totiž už nic jiného než to, abych beatoval brzo nějaký větší limit třeba NL25

:club: Chci pomoct lidem, ať už jim dát nějaké rady nebo jim pomoct mým životním příběhem, prostě je to moje vášeň a smysl mého bytí. Pomáhat druhým mě strašně baví a jsem rád když jsou díky mým zkušenostem nebo radám šťastní či moudřejší.

Poker jsem vážněji začal hrát cca 11 měsíců dozadu, kdy jsem si hledal brigádu ke škole, a strašně mě motivovalo pár známých, kteří hrajou live nebo se živí grinděním sng. Hrál jsem párkrát s přáteli v hospodě o pár stovek, nebo u někoho doma, a nikdy jsem nechápal co mám dělat. Tak jsem to vzal vážně, vrhl se na studium, poznal pár super lidí, kteří se mi ozvali že mi pomůžou (nesmírně jim děkuji, kvůli nim bych byl zbankrotovaný gambler už dávno.

Zažil jsem spoustu bustnutí, jelikož jsem po plusových session na NL10 vyrazil na NL100, vyhrál pár buy inů, cashoutnul něco málo a následně se dostal do mínusových hodnot. Často jsem depozitoval a vše prohrál na NL100. Často jsem porušoval BRM, čemuž je snad dnes už konec. (Momentálně se pohybuji na NL4, rebuilduji bankroll dle CornieChallenge)

Začínám k pokeru přistupovat tak nějak profesionálněji, vím že každá další má chyba střílí do mého snu, který tak už dost krvácí. No limit cash game je moje vášeň, kvůli které jsem se vykašlal na bojové sporty. Rok nedělám nic jiného než studuji, hraji, analyzuji a snažím se zlepšovat. Můj dosavadní progres byl celkem matoucí, ale doufám že jsem základy pochytil a s klidem můžu říct, že cítím že beatuji NL4.

Chtěl bych také pozdravit a poděkovat lidem jako je Katrisone, Twinn, Yegon, Opal a Cornie, možná ani neví, jak mi pomohli a jak rád sleduju jejich videa a jak moc jsou pro mě přínosné.

Mějte se, přeji hodně zdaru, hodně úspěchu a síly v dalších bitvách se životem, a pamatujte, když přejdete na vítěznou cestu, už není cesty zpět!
  • 7 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ahoj,

koukám že jsi to tady na fóru rozbalil rovnou ve velkym stylu novym blogem. Super cteni a doufám, že ti to vydrží co nejdéle. Představení a celkově úvodní post se mi moc dobře četl, tak se budu těšit na další. Kdyby jsi měl chuť se zapojit do Učíme se vyhrávat a zkusit si tak zasoutěžit o maly bonus (5x100$) k bankrollu tak koukni do mýho podpisu, kde najdeš více informací.

Přeju tedy, aby ti kartičky chodily a ty ses pěkně posouval limity nahoru.

:gl:
    • pukanec
      pukanec
      Bronz
      Registrace: 08.02.2012 Příspěvky: 108
      servus rene xyz :welcome:
    • Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Tááák, co bych jen řekl. Snad jen že tu updatnu blog, a pokusím se požádat veřejnost o pomoc. Již mám po škole, poker je moje hobby číslo jedna, a stále se nemůžu dostat výše z NL2. V poslední době jsem chytil docela shitrun a teď se prostě nemůžu vykopat. :s_evil:

Rebuilduju bankroll, který byl 100$ teď už je pouze 75$. :f_eek: :f_eek:

Volume hraju slušné, když nepracuji nebo nezevlím někde s přítelkou, tak prostě hraju a studuju co to jde, ikdyž v poslední době nevím co studovat. Snažím se najít nějaké rozdíly mezi mou hrou a hrou ostatních, snažím se pořád více přemýšlet o hře a o ranges. Své největší leaky bych asi zhodnotil

:spade: často callnu nějaký allinshove s KQs apod. (třeba za 50bb od fishe)

:heart: zdá se mi, že mě soupeři strašně přehrávají, na riveru většinou vsadí ať už malý bet nebo větší bet a já to calluji a jsem pozadu

:diamond: hraju špatně OOP a postflop, absolutně se ztrácím když mám hrát postflop a ještě k tomu OOP

:club: Overpáry, overpáry a overpáry, poslední dobou to bourám do setů, do dvou párů a podobně, a absolutně nevím co dělat v 3bet potech s overpáry kro když čelím re-raise.

Takže v příští době se zkusím zaměřit na studium, nějak ale nemůžu najít nějaké videa nebo články na ty overpáry a postflop, takže budu rád za každou radu, či postup jak bych se měl učit..
      Staty vypadají super jsem spokojen i s volume, winrate taky jde akorát se mi zdá že prostě pořád nejsem po roce dostatečne vyhrávající hráč.

POKER FTW :coolface:

Do konce měsíce chci

-ROLL 100$

-SAMPLE 50k HAND NL2 WINRATE MIN 8BB/100

-NAJÍT NĚJAKÉHO PŘÍTELE SE KTERÝM MŮŽU DISKUTOVAT HANDY, POPŘÍPADĚ NĚJAKÉHO COACHE ATD. KTERÝ MI POMŮŽE PŘEKONAT MÉ LEAKY

-ZŮSTAT DOBRÝ A DISCIPLINOVANÝ :s_thumbsup:

:banana: :challenge:

• Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Epic soulread:D D

File: HH20140923 Halley #2 - $0.01-$0.02 - USD No Limit Hold'em.txt
      PokerStars Zoom Hand #121982374631: Hold'em No Limit ($0.01/$0.02) - 2014/09/24 4:22:53 CET [2014/09/23 22:22:53 ET]
      Table 'Halley' 6-max Seat #1 is the button
      Seat 1: Renes1s ($2.14 in chips)
      Seat 2: flash check ($2.22 in chips)
      Seat 3: stripmypoker ($2.45 in chips)
      Seat 4: Dofisco ($12.15 in chips)
      Seat 5: Rewilding33 ($2.44 in chips)
      Seat 6: zorex13 ($2.50 in chips)
      flash check: posts small blind $0.01
      stripmypoker: posts big blind $0.02
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to Renes1s [9h Tc]
      Dofisco: folds
      Rewilding33: folds
      zorex13: folds
      Renes1s: raises $0.03 to $0.05
      flash check: folds
      stripmypoker: raises $0.11 to $0.16
      Renes1s: calls $0.11
      *** FLOP *** [4d 7d Th]
      stripmypoker: bets $0.32
      Renes1s: calls $0.32
      *** TURN *** [4d 7d Th] [Kh]
      stripmypoker: bets $0.47
      Renes1s: calls $0.47
      *** RIVER *** [4d 7d Th Kh] [4s]
      stripmypoker: bets $1.50 and is all-in
      Renes1s: calls $1.19 and is all-in
      Uncalled bet ($0.31) returned to stripmypoker
      *** SHOW DOWN ***
      stripmypoker: shows [Qh Ad] (a pair of Fours)
      Renes1s: shows [9h Tc] (two pair, Tens and Fours)
      Renes1s collected $4.14 from pot
      *** SUMMARY ***
      Total pot $4.29 | Rake $0.15
      Board [4d 7d Th Kh 4s]
      Seat 1: Renes1s (button) showed [9h Tc] and won ($4.14) with two pair, Tens and Fours
      Seat 2: flash check (small blind) folded before Flop
      Seat 3: stripmypoker (big blind) showed [Qh Ad] and lost with a pair of Fours
      Seat 4: Dofisco folded before Flop (didn't bet)
      Seat 5: Rewilding33 folded before Flop (didn't bet)
      Seat 6: zorex13 folded before Flop (didn't bet)
    • Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      ZÁŘÍ 2014

:diamond: :club: :heart: :spade:

Září, první týden a druhý týden Září jsem úspěšně zvládl maturitní zkoušku ve 23 letech :svaly: :D :lol: Takže status studenta mi upadá :/ ( musím se někam přihlásit na výšku, tam prej se může hrát poker nonstop, a taky jsem byl na nějakých kolejích v Ostravě na párty, a byly tam 3 plný kluby samých prcinek :bandit: )
      No 4 roky jsem na tu školu jebal, věděl jsem proč. Maturita fraška, dvě noci jsem nespal, jen chlastal kafe a učil se, a dal jsem to jak nic. Angličtinu jsem vživotě neviděl ani sešit ani knížku, a dal jsem jak školní tak státní tak angličtinu v Praxi na 1 :D

98% didaktický test
      34 z 36 bodů slohová práce
      Angličtina ústní 2
      Angličtina v praxi ústní 1 LIKE A FAKIN BAWS :polibek: :svaly: :evil:

K pokeru, vím že mi to nikdo neuvěří, ale zamakal jsem na disciplíně. Děkuji bohu, dokážu se ovládat v reálu, promýšlím si každou věc než vybouchnu. Prostě kurva opět cítím že mám mozek ou yes fuck off shit n1ce :D Díky konci tý školy opadlly všechny stresy a negativa mi to řpíjde, a nějaký divný nátlak. Cítím se fresh opět a zase konečně, a dýchám volněji. Teď posledních pět dní jsem byl nemocen, tak jsem jen ležel studoval a hrál, a cítím opravdu obrovskou edge nad hráči, 8 z 10ti bluffcatchů jsou správné podle mých odhadů a podle intuicí, opravdu si o sobě zase začínám myslet že jsem dobrý přemýšlející hráč. (Inteligenci jsem měl vždy vysokou, akorát focus a mindset chyběl, teď už je to lepší).

:diamond: cítím zlepšení v uvažování v ranges

:club: zlepšení při uvažování nad určitými spoty, zlepšení vnímání soupeřových lines a jejich exploitace

:spade: zlepšení při vnímání tiltu, zlepšení v disciplíně (ani jeden shot na vyšší stakes, ani jedna touha a myšlenka to udělat)

:heart: Tento měsíc hodnotím jako výborný, také jsem si našel pár skype friends, regů na vyšších limitech, takže se těším na další spolupráci

Cíle ze Září!

-ROLL 100$ SPLNĚNO

-SAMPLE 50k HAND NL2 WINRATE MIN 8BB/100 SPLNĚNO

-NAJÍT NĚJAKÉHO PŘÍTELE SE KTERÝM MŮŽU DISKUTOVAT HANDY, POPŘÍPADĚ NĚJAKÉHO COACHE ATD. KTERÝ MI POMŮŽE PŘEKONAT MÉ LEAKY SPLNĚNO

-ZŮSTAT DOBRÝ A DISCIPLINOVANÝ SPLNĚNO :s_thumbsup:
      Za chvilku dofelí 50$ reward, takže za chvilku opět útočím na 10NL

Za tento měsíc mám odehráno

-68 HODIN

-65k hand

-117$ RAKE

WINNING

Bankroll na začátku měsíce 5$
      Bankroll na konci měsíce 210$

Cíle na Říjen 2014

- ROLL MINIMÁLNĚ 500$

- MIN. 50k HAND NA 10NL min winrate 5BB/100

- POKUD BUDE MOŽNOST A BR, PŘESUNOUT SE NA 25nl

• Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Ahoj, konečně jsem dosáhl status zlata :) poprvé v životě, takže se těším na twinnovy coachingy a také ostatní videa:) Snad mě to někam posune zase, mějte se a hezký zbytek víkendu všem
    • Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Nevím jestli rozjebat počítač nebo se vysrat na poker, ale same shit everyday.. Nechci psát nějak crying posty, ale už tak půl měsíce nemůžu nic vyhrát a nebaví mě to, každá winning session končí v mínusu a každý den jdu spát s tím že prohrávám jako debil.
      Jediné pozitivní na mém dosavadním životě je to, že jsem začal zase makat v posilce jako monstrum..

Toto za jednu session mě dokáže fakt vytiltovat... Udělal jsem někde chybu nebo hraju dobře.. ?

Většina villainů jsou fishe

http://weaktight.com/7185856
      http://weaktight.com/7185859
      http://weaktight.com/7185860

Furt dokola normálně mi z toho už praskne žalud, vždy 8x prohraný stack a vyhraný stack ani jeden, max třeba 50BB.. Neskutečné období